Jiří O.

Skóre Bezkempu: 424

Odznaky bezkempaře:


Hodnocení od majitelů:

Počet navštívených pozemků: 24
Počet půjčených vozů: 018.8 - 20.8.2022 Jiří říká:

Hosta doporucuji.
29.10 - 31.10.2021 Eva říká:

Milí, přátelští hosté, které rádi opět přivítáme. Děkujeme za příjemné setkání za krásného prosluněného víkendu. et
21.8 - 23.8.2021 František říká:

Děkuji za další návštěvu, jsem rád, že se Vám na pozemku líbí a budu se těšit třeba zase někdy na viděnou.
26.8 - 28.8.2021 Martin říká:

Vše v nejlepším pořádku, doporučujeme.
3.7 - 6.7.2021 František říká:

Mnohokrát děkuji za návštěvu. Vše bylo v naprostém pořádku. Snad brzy opět na viděnou!
7.5 - 9.5.2021 Dušan říká:

Moc milá a příjemná rodina, bezproblémová komunikace:). Děkujeme za návštěvu!
6.11 - 8.11.2020 Jan říká:

I v této nepříznivé době se k nám vydali, to je super. nebyl žádný problema
29.10 - 1.11.2020 Petr říká:

Sympatičtí, pohodoví lidé. :-)
2.7 - 5.7.2023 Tomáš
15.8 - 18.8.2022 Tomáš
7.8 - 9.8.2022 František
15.10 - 17.10.2021 Petr
11.7 - 14.7.2021 Tomáš
16.7 - 18.7.2021 Renata
29.6 - 30.6.2020 Petr
2.5 - 4.5.2020 Petr


Plácek za sklepama
29.9 - 30.9.2023 Jiří říká:
Krásné, klidné a romantické místo přímo uprostřed vinic, příjemný sklípek pana majitele, kde si můžete zakoupit dobré vínko a nám to vyšlo i na skvělý burčák. Pozemek udržovaný, skvělé posezení a ohniště s množstvím dřeva. K dispozici voda, elektrika, suché WC a i při obsazení druhého místa dostatek soukromí. Velké množství cyklostezek krásnou přírodou, doporučujeme stezku do Rakouska na zříceninu hradu Falkenstein, cca 35km tam i zpět, stojí to za to! Komunikace s majitelem výborná, můžeme jen doporučit a sami se budeme rádi vracet.
Louka na okraji dědiny
25.8 - 27.8.2023 Jiří říká:
Naše druhá návštěva pozemku, můžeme jen chválit a těšit se, ze brzy přijedeme zpět, neb na prozkoumání okolí nám toho zbývá ještě mnoho. Co se týká pozemku, vše v naprostém pořádku a v těchto horkých dnech občerstvení přímo na pozemku k nezaplacení. Děkujeme za vše a brzy na viděnou.
U splavu
21.8 - 24.8.2023 Jiří říká:
Naše již čtvrtá návštěva tohoto kouzelného pozemku a stále můžeme jenom chválit. Vyšlo nám krásné počasí, ochlazení v řece nemělo chybu, kolem posečené louky a krásná vůně sena. Je to jedno z našich top míst co jsme měli možnost navštívit a nezbývá než plánovat, kdy opět přijedeme.
Bivouac u řeky Sázavy
5.7 - 6.7.2023 Jiří říká:
Kouzelný pozemek přímo na břehu řeky Sázavy, příjezd bez problémů, možnost doplnit vodu a samoobslužný bar. Doporučujeme si půjčit loďku a užít si projížďku po řece. Majitelé sympatický pár s dětmi, pro které je vášní cestovat po světě a dokáží krásně o svých zážitcích vyprávět. Společnost vám bude dělat také moc hodný pes But. Náš pobyt jsme si moc užili a budeme se rádi vracet. Děkujeme.
Zatopený lom Mikulášovice, stanoviště č. 2
2.7 - 5.7.2023 Jiří říká:
Naše již třetí návštěva tohoto krásného místa, bylo toho již tolik napsáno a nám nezbývá, než se vším souhlasit a začít plánovat další dovolenou v tomto nádherném lomu. Tomáši, děkujeme za vše, opět to bylo perfektní.
Louka na okraji dědiny
20.6 - 21.6.2023 Jiří říká:
Krásný, prostorný a dobře dostupný pozemek v malebném údolí řeky Oslavky. Okolní příroda vybízí k procházkám kolem řeky k velkému množství turistických cílů. Pan majitel člověk s obrovským nadšením, poradí kam na výlety, rád se podělí i o zážitky z cest. Pozemek stále zdokonaluje, velkou výhodou jeho hospůdka přímo na pozemku, spousta dobrot k jídlu a za odměnu po návratu z výletu výborné pivko. Budeme se rádi vracet a za vše moc a moc děkujeme.
U pramene sv. Vojtěcha
18.8 - 20.8.2022 Jiří říká:
Krásný, upravený a bohatě vybavený pozemek, kde najdete vše potřebné (voda, el.přípojka, wc, teplá sprcha, výlevka wc) a lednice nabízející veškeré nápoje, zmrzliny a uzenářské zvĕřinové domácí pochutiny - vynikající! Tohle vše vypovídá o panu Jiřím, jak se o pozemek stará a pečuje o nás bezkempaře. Rybník je vhodný na projižďku na loďce, bezva rybaření ev. ke koupání. Rybolov jsme si náramě užili a byli jsme odměněni parádními kapry, štikou, karasem i okouny. Večer z posedu můžete pozorovat divoká prasata, která si pravidelně přijdou pro krmení, které je pro ně připraveno. V ohradě ovečky a husy, které vás svým kejháním jistě přivítají. Příjezd i samotná parkovací místa bez problémů a i při plném obsazení, se navzájem nerušíte a má každý své soukromí. Za nás velké díky, palec nahoru a brzy na viděnou.
Zatopený lom Mikulášovice, stanoviště č. 2
15.8 - 18.8.2022 Jiří říká:
Naše druhá návštěva tohoto kouzelného pozemku, na kterou jsme se celý rok těšili a už při odjezdu plánujeme termín na příští rok. Pan majitel Tomáš stále tohle místo vylepšuje, dokáže si s vámi o něm a o svých plánech vyprávět. O to více mrzí, že se najdou nezvaní návštěvníci a i přes zákaz rybolovu dokáží trofejní ochočené ryby odnést. Děkujeme za možnost zde strávit krásné chvíle a přejeme hodně pohodových a spokojených bezkempařů.
U splavu
7.8 - 9.8.2022 Jiří říká:
Naše třetí návštěva pozemku U splavu proběhla dle očekávání opět na jedničku s hvězdičkou. Těšili jsme se na hučící splav, klidnou louku, pana majitele i na hravého pejska Kvida. Pan František stále o pozemek pečuje, vše bylo nadstandardně připraveno a je skvělé, že i když by bylo možné mít na pozemku více míst, dbá na klid a soukromí, za což velký dík! Syn si krásně sportovně zachytal, v řece Svratce je pstruh obecný, lipan podhorní a siven alpský. Nutná pstruhová povolenka! Již dnes plánujeme kdy na tohle místo opět vyrazíme a panu majiteli přejeme spoustu slušných bezkempařů, kteří si budou krásné přírody a života v řece vážit, a vždy se sem rádi vracet.
Víkend v zahradě (humně)
29.10 - 31.10.2021 Jiří říká:
Užili jsme si krásný podzimní víkend na vzorně připraveném pozemku, majitelé nás přivítali domácí slivovičkou, poradili možnosti výletů v okolí, využili jsme nabídku zakoupení domácího vína, které si odvážíme i domů, je výborné! Rybařili jsme na kousek vzdáleném rybníku Lužák, ryby nám sice moc radosti neudělaly, ale místo je nádherné, restaurace přímo u vody, spusta koupajících se otužilců, v létě to musí být paráda. Stejně tak množství cyklostezek v širokém okolí, vedoucích téměř kolem pozemku. S majiteli se krásně povídá, velice milí lidé, kdykoliv se vším nápomocni i když na pozemku nic nechybí, voda i elektřina k dispozici. Náš odjezd a loučení až dojemné, vždy se budeme rádi vracet a ostatním bezkempařům jen a jen doporučujeme.
Zahrada vedle řeky Moravy
15.10 - 17.10.2021 Jiří říká:
Naše již třetí návštěva tohoto pozemku a znovu musíme jen chválit. Užili jsme si krásný slunečný víkend, vše perfektně připraveno, domluva s panem majitelem jako vždy dokonalá. Lov ryb bohužel nevyšel dle našich představ, jistě nás to však neodradí od dalšího pokusu vytáhnout z řeky pěknou rybu. I když již není doba ke koupání, stojí za to si zajít k nedaleké pískovně a pozorovat krásné barvy podzimu odrážející se na hladině. Děkujeme za možnost využití zázemí pozemku a budeme se vždy rádi vracet.
Loděnice Kvasice
26.8 - 28.8.2021 Jiří říká:
Pozemek se nachází na okraji vesnice Kvasice, krásná, klidná louka přímo na břehu řeky Moravy. Ideální místo na rybaření, ale rovněž mnoho možností výletů po okolí. Na druhém břehu řeky je krásná cyklostezka, spojující Kroměříž s Otrokovicemi, ale vede mnohem dále podél Baťova kanálu. Doporučuji před vjezdem na spodní louku se poradit s panem správcem o současném stavu louky, výjezd bez 4x4 by mohl být komplikací, ale i z horní části jsou krásné výhledy do okolí, hlavně východy slunce stojí za to! Děkujeme za možnost využití zázemí pozemku a rádi se budeme vracet.
U splavu
21.8 - 23.8.2021 Jiří říká:
Naše již druhá návštěva krásného pozemku a opět můžeme jen chválit. Vše vzorně připravené, včetně dřeva pod novou stříškou. Pobyt jsme si užili jak procházkou po okolí, tak koupáním pod splavem. Za návštěvu stojí památník vybudovaný v roce 1975 na trvalou paměť z dob okupace a po cestě také kostelík sv. Václava z 15. století, pohodová cesta tam i zpět cca 4,5 km. Určitě rádi přijedeme znovu, vřele doporučujeme a panu majiteli velké poděkování za vše.
Labské stanování
16.7 - 18.7.2021 Jiří říká:
Krásný pozemek přímo u Labe, kde najdete vše potřebné (voda, elektřina, WC), úžasné výhledy na řeku a boční pohled na zámek s vinicemi. Soutok Labe-Vltava prakticky na dohled, stejně tak pohled na horu Říp, nekonečné km cyklostezek podél Labe, doporučujeme vystoupat na vyhlídku z věže kostela, ten pohled stojí za to! Paní majitelka nás přivítala, seznámila s možnostmi výletů v nejbližším okolí, snaží se stále na pozemku pracovat a vylepšovat. Pobyt jsme si moc užili a budeme se rádi vracet.
Romantika na severu
14.7 - 16.7.2021 Jiří říká:
Super místo s hezkým výhledem do okolí, krásné západy slunce, doporučuji využít certifikované fotbalgolfové hřiště, super zábava pro celou rodinu. Velký bonus restaurace s výbornou kuchyní, možnost využívat WC a sprchy. Pan majitel nás přivítal, doporučil zajímavá místa v okolí a stále se snaží služby vylepšovat. Jistě stojí za to navštívit nejvěrnější bod ČR nebo navštívit NP České Švýcarsko Rádi se vrátíme za sportem i za poznáváním okolí.
Zatopený lom Mikulášovice, stanoviště č. 2
11.7 - 14.7.2021 Jiří říká:
Krásné, klidné místo o kterém již bylo tolik napsáno a nerad bych se opakoval, ale pokud si potřebujete odpočinout a uniknout od každodenního shonu, jste na správném místě. Majitel Tomáš stále vylepšuje tohle úžasné místo a smekáme před ním, že nám bezkempařům dovolí užít si kousek jeho díla. Navíc je stále nápomocen a kdykoliv s úsměvem dokáže vše vyřešit. Moc děkujeme i za syna Honzíka, věnoval mu svůj čas a nezapomenutelné zážitky. Budeme se na tohle místo vždy rádi vracet.
U splavu
3.7 - 6.7.2021 Jiří říká:
Místo s obrovskou energií, kde vás bude po celou dobu pobytu provázet šumění splavu. Budete vnímat opravdu jen jeho zvuk a zažijete úžasné chvíle odpočinku. Okolní příroda nabízí spoustu tras na výlety, ať už na kole, či pěšky. Z památek např. hrad Pernštejn, hrad Svojanov, zřiceniny Zubštejn a Aueršperk, Vírska přehrada a spoustu dalších možností. Pohled na splav, který můžete sledovat přímo z postele vás zaručeně osvěží! Společnost vám může dělat úžasný pejsek Kvido, pro kterého hra nikdy nekončí. Pan domácí je pohodový, vstřícný a na cokoliv hned reagující člověk, vše ukáže, vysvětlí a s ničím není problém a buďme mu všichni vděční, že se o tak krásný pozemek s bezkempaři podělí. Děkujeme za všechno a jistě se vrátíme.
U Jendy
4.6 - 6.6.2021 Jiří říká:
Byli jsme prvními návštěvníky pozemku U Jendy a můžeme dalším bezkempařům vřele doporučit. Majitel na nás po domluvě čekal, uvedl nás na pozemek, který leží na výborném a zároveň velice klidném místě, cyklostezka je hned za brankou, odkud jsou všechna místa Lednicko-Valtického areálu na dosah, stejně tak i směr Mikulov, D. Věstonice, prostě paráda. Pozemek je oplocený, vedle rodinného domu majitele, dá se uzavřít, hned vedle pozemku je i stánek U Jendy, který nabízí občerstvení všeho druhu. Večer můžete poslouchat blízký splav a u ohně pozorovat hvězdy. Ráno vás navštíví domácí slepičky, perličky nebo kočičky. Strávili jsme zde krásný víkend a jistě se ještě rádi vrátíme, míst na poznávání je zde mnoho.
Jazovická zahrada - Národní park Podyjí
7.5 - 9.5.2021 Jiří říká:
Krásný pozemek v klidné vesničce Jazovice. Pokud hledáte klid k odpočinku, nebo rádi poznáváte nová místa, jste na správném místě. Velká výhoda uzavřeného pozemku, možnost uskladnění kol, zázemí wc, voda. Za tím vším stojí skvělá celá rodina, nic není problém, poradí kam v okolí na výlety, o zahradu perfektně postaráno, prostě paráda.
Navštívili jsme Vranov, přehradu, Bítov, Cornštejn, Podhradí, okruh na kole cca 40km, pohodová cesta, určitě doporučujeme.
Děkujeme za krásný víkend a rádi se vrátíme, neboť míst na poznávání v okolí je opravdu hodně.
Oplocená Zahrada Vlašák Dolní Dunajovice
6.11 - 8.11.2020 Jiří říká:
Pozemek jsme navštívili o krásném listopadovém víkendu, pan majitel nás kontaktoval již před příjezdem s informacemi o pozemku, super, samotné místo kouzelné, udržované, krásné výhledy, výborné víno všude kolem v dosahu a hlavně spousta možností výletu po okolí ať už na kole nebo pěšky. Hodnotíme velice kladně a jistě jsme nebyli naposled.
Mikrofarma Holetín
29.10 - 1.11.2020 Jiří říká:
Hezké místo především díky pohodovým majitelům, kde vás i za deštivého počasí nic nepřekvapí. Mnoho krásných míst lákajících k návštěvě, po návratu můžete využít pozvání na výborné grilované pstruhy nebo si odvézt výborná křepelčí vajíčka. Velkou výhodou je možnost připojení elektřiny a doplnění vody i wifi připojení. Určitě návštěvu pozemku všem můžeme doporučit a sami se jistě ještě vrátíme.
Zahrada vedle řeky Moravy
29.6 - 30.6.2020 Jiří říká:
Naše druhá návštěva a opět vše na 1*. Pozemek vzorně připravený, pan majitel nás každý den navštívil a ujišťoval se, zda nám něco nechybí. Zcela jistě přijedeme znovu a pro ostatní jen vřelé doporučení.
Zahrada u rybníků
5.6 - 7.6.2020 Jiří říká:
Krásný pozemek, božský klid, pan Zdeněk výjimečný člověk, vše prostě dokonalé. Syn celý pobyt rybařil a získal od pana Zdenka titul zatím nejúspěšnějšího rybáře 😀. V okolí spoustu krásných míst, které stojí za návštěvu, pan majitel doporučí, poradí. O pozemek se pečlivě stará, určitě se budeme rádi vracet.
Zahrada vedle řeky Moravy
2.5 - 4.5.2020 Jiří říká:
Naše první cesta bezKempu, byli jsme mile překvapeni, jak je vše propojeno a bezvadně funguje. Den předem jsme se s panem majitelem domluvili na čas příjezdu, plně se přizpůsobil našim plánům, při příjezdu nás přivítal domácí slivovičkou, seznámil nás se zahradou, krásný trávník jsme si užili bosou nohou, rozkvetlé stromy, ohniště, řeka Morava, super! Pan majitel milý člověk, určitě se ještě uvidíme a přejeme další spokojené zákazníky.
Cookies. Vy víte, co máte dělat, aby vám tato lišta nepřekážela.
Tyto webové stránky využívají soubory cookie. Váš souhlas s využíváním všech souborů cookie potvrďte tlačítkem "Souhlasím". Pokud chcete upravit nastavení, klikněte na tlačítko "Uložit nastavení". Více informací o využívání souborů cookie naleznete zde.
Bezkempu využívá 4 druhy kategorií cookies:
1. Technické cookie
Technické cookies pro zajištění fungování webu. Bez nich to prostě nejde. Bez nich si neuděláte rezervaci a tedy nikam neutečete.
2. Analytické cookie
Analytické cookies nám pomáhají sbírat anonymní informace o návštěvnosti a interakci s obsahem na webových stránkách, abychom mohli zlepšovat uživatelské prostředí.
3. Personalizované cookie
Personalizované cookies umožňují webovým stránkám zapamatovat si vaše preference a poskytovat vám relevantní obsah a nabídky.
4. Reklamní cookie
Reklamní cookies slouží k sledování vašich online aktivit a přizpůsobování reklam tak, aby byly relevantní a zajímavé pro vás.