Vyhledávání pozemku

Žádný pozemek nenalezen. Prohlédnout celou nabídku
Zavřít
Prohlédnout celou nabídku
Zavřít

Libor R.

Skóre Bezkempu: 97

Odznaky bezkempaře:


Hodnocení od majitelů:

Počet navštívených pozemků: 45.9 - 6.9. Jakub říká:

Pan Riedl,měl se vším problém.Počínaje dojezdem na místo(nepoužívá online navigaci),cenou za pronájem atd..
1.5 - 3.5. Pavel


Louka pro stanování mino město, obklopené loukamy a lesem.
1.5 - 3.5. Libor říká:
Vynikající, přístupný pozemek. Stání na zpevněném prostoru, voda do 20 m. Komunikace s majitelem velice vstřícná.
Kučovanky Velké Bílovice
8.5 - 10.5. Libor říká:
S pomocí navigace obtížně dohledatelné. Nutno se řídit popisem majitele. Jinak navádí po poli, nebo přes firmu. Přitom dle pokynů po rerervaci Jedete po polní cestě cca 30 m.
Army Kemp bezKempu
4.7 - 6.7. Libor říká:
Pozemek mimo obec. Město se snaží o využití bývalých kasáren. Přístupné WC, kde je možnost napuštění vody. Bohužel, kdyby někdo chtěl elektřinu, jediné místo, kde jsme našli přípojku je tak na 100 m kabelu, což za přemrštěnou cenu 150 Kč je nepoužitelné. Tráva byla posečena, ale neposbírána, takže nanoseno do karavanu i stanu. Pozor, prudký sjezd a tím pádem i výjezd z areálu. Jinak pobyt v klidu, bez nějakého rušení splnil naše očekávání. Chce to ale pár drobností doladit.
Ranč pod Ondřejníkem
5.9 - 6.9. Libor říká:
Perfektně připravený pozemek, úplně v rovině, Bonus ohniště se 6 sezeními a připravené dřevo na oheň. Nádherné okolí, pěkné výhledy obzvlášť za pěkného počasí. Trochu potíže s nalezením pozemků - je potřeba jet z Frýdlantu nad Ostravici a jed je směru Ondřejník, Solárka. Mě navigace měla snahu navádět na opačnou stranu kopce, nebo oklikou. Spravil to telefon s majitelem. Po okolí spousta nenáročných výletů, na místě stání absolutní klid jak ve dne tak v noci.