Vyhledávání pozemku

Žádný pozemek nenalezen. Prohlédnout celou nabídku
Zavřít
Prohlédnout celou nabídku
Zavřít

Kateřina K.

Skóre Bezkempu: 135

Odznaky bezkempaře:


Hodnocení od majitelů:

Počet navštívených pozemků: 627.7 - 28.7. Robert říká:

Příjemní hosté.
25.7 - 26.7. Petr říká:

Příjemní hosté, po ukončení pobytu vše uklizené, mohu jen doporučit.
30.7 - 31.7. Jiří
28.7 - 29.7. Vendula


Hájovna na samotě u lesa
25.7 - 26.7. Kateřina říká:
Pozemek je na úžasném místě. V noci jsou slyšet jen zvuky lesa. Velmi dobře udržovaný. Oplocený. Majitel milý a ochotný. Využili jsme přenosné ohniště, což bylo super.
Sad za stodolou
27.7 - 28.7. Kateřina říká:
Pozemek má obrovská potenciál. Je částečně obehnán krásnou kamennou zdí. V klidné části vesnice. Majitel je ochotný. Vjezd/výjezd na/z pozemku velmi ztěžuje kombinace úzkého průjezdu, vysokého protilehlého obrubníku a břehu. Na pozemku byla nevzhledná stavební buňka, která kazila dojem. Bylo by fajn, kdyby byla malá část posekaná.
Louka obklopená lesem
30.7 - 31.7. Kateřina říká:
Nádherné místo! Jakoby utajené. Přitom kousek od vesnice. Majitel příjemný a ochotný. V poslední fázi hledání dejte více na popis cesty majitelem než na souřadnice GPS.
Zahrada nedaleko Podyjí
29.7 - 30.7. Kateřina říká:
Prostorný, téměř rovinatý pozemek. Měli jsme soukromí i když jsme na pozemku byly tři obytné vozy. Bylo super si dojít do přilehlé restaurace na večeři. Výhodu je i možnost využít toaletu v restauraci. Byla přístupná i ráno před otevírací dobou. Majitel milý a velmi ochotný. Pozemek je blízko silnice a provoz je na něm trochu slyšet.
Pohodová zahrada ve Valticích
28.7 - 29.7. Kateřina říká:
Pozemek je výborně umístěn pokud chcete prozkoumat valticko - lednický areál. Ocenili jsme rovinatost zahrady a prostor, který každému poskytuje. I částečný přirozený stín. Majitelka velmi ochotná a milá.