Vyhledávání pozemku

Kategorie

Pozemky

Nalezená lokalita:

zobrazit na mapě

Pozemky v lokalitě:

Veronika R.

Skóre Bezkempu: 121

Odznaky bezkempaře:


Hodnocení od majitelů:

Počet navštívených pozemků: 5
Počet půjčených vozů: 06.8 - 7.8.2022 Kamila říká:

Úžasní mladí lidé, kteří dovedou ocenit krásu a klid přírody.
11.7 - 12.7.2022 Miroslav říká:

Žádné stopy po návštěvě :-)


Bývalý větrný mlýn
6.9 - 7.9.2022 Veronika říká:
Pokud chcete zazit nezapomenutelny bezkempovy zazitek, tenhle pozemek je pro vas! Vecer se zapadem slunce, kdy cele minuty pozorujete "horici" nebe, rano, kdy vas vzbudi buceni krav, co se pasou na pozemku primo vedle vas. a kdyz presvedcite rozespale oci a podivate se na vychazejici slunce... nebude se vam jiz chtit jinam. Tak jako nam se nechce:) Pozemek je na kopci s nadhernymi vyhledy do vsech stran, kousek z vesnice, ale zaroven tak odlehly, ze soukromi je zaruceno. Je zde ohniste, kde bylo pripraveno suche drivi a paradne upravena stani jak pro stan, tak pro (obytna) auta. WC s vyhledem je sympaticky bonus:) radi se budeme vracet. Dekujeme!
Zahrada s výhledem na Bezděz
22.8 - 23.8.2022 Veronika říká:
Hezké místo v zahradě, která sousedí na jedné straně s loukou, na druhé s příjezdovou komunikací. Zde je ale velmi malý provoz,takže hluk odsud nebyl slyšet a nijak to náš pobyt nerušilo. Do zahrady se vjíždí po zpevněné příjezdové cestě, která by mohla větším automobilům nebo karavanům dělat problémy, a to nejen za deště. Na pozemku je k dispozici voda, ohniště, několik míst k sezení a krásná čistá kadibudka. Příjemná paní majitelka, velmi rychlá domluva. Našemu pobytu i přes deštivé počasí nic nechybělo.
Klidné místo u zahrady
6.8 - 7.8.2022 Veronika říká:
Krásné klidné místo, kde budete vždy úplně sami. Ačkoli je pozemek kousek od města i silnice, žádný ruch není slyšet. Pozemek je perfektně připravený, vše naprosto odpovídá popisu i fotografiím. Okolní louky, blízký potok i rybník, pobíhající zvěř a dechberoucí západy slunce jsou jako stvořené pro nádherný bezkempový zážitek.
Louka pro odpočinek na trase Praha - Harrachov
11.7 - 12.7.2022 Veronika říká:
Nádherné místo s dostatkem soukromí, krásné výhledy na vrcholky hor. Obrovská louka, kde si můžete vybrat svoje kempovací místo. Ideální pro ty, kteří chtějí utéct z každodenního frmolu a být jen v souladu s přírodou. Ačkoli je pozemek vcelku blízko silnice, hluk skoro nebyl slyšet. Za nepříznivého počasí by akorát mohl být problém s příjezdem pro větší auta nebo karavany. Velmi blízko je též studánka s osvěžujícím pramenem. Komunikace s panem majitelem byla skvělá. Až zas pojedeme okolo, rádi se vrátíme.
Na samotě u lesa 2
1.7 - 2.7.2022 Veronika