Karel B.

Skóre Bezkempu: 40

Hodnocení od majitelů:

Počet navštívených pozemků: 3
Počet půjčených vozů: 027.9 - 28.9.2021 Tomáš říká:

Příjemní pohodoví lidé s pejsky... No, německý ovčák může někoho vyděsit, ale jsou hodní. Výborná komunikace, vše dle domluvy. Mohu doporučit.
23.9 - 25.9.2022 Roman


Louka na Vysočině podél řeky Doubravy u Železných hor ❤️☘️
23.9 - 25.9.2022 Karel říká:
Úžasné místo pro všechny, kdo cestují s většími či vícero psy a je pro ně hlavní pohodlí mazlíčků. Opravdu perfektní psí ráj. Veliká , rovinatá louka, dostatečně daleko od civilizace. V místě naprosto dostačující ohniště a potůček. Kolem jen louky, lesy a nádherná příroda. Z klidu a samoty Vás párkrát za den vyruší pouze nedaleká trať a průjezd (obvykle) místního motoráčku. Jo, a ráno případně pozor na pasoucí se srnky :-)
Osobně bych jen upozornil na možný horší odjezd po dešti. My, s karavanem a předokolkou, jsme měli po noční bouřce docela bojovku se odsud dostat, ale nakonec se to podařilo i bez cizí pomoci. Čertužel, majitel s tímto nemůže nic udělat, hospodářský příjezd k louce (a brodu) není v jeho majetku.
Párty areál s loukou U Staré Vápenky
25.9 - 27.9.2021 Karel říká:
Velice pěkné a klidné místo. Rovná a travnatá plocha, venkovní ohniště, velké zastřešené posezení, možnost využívat WC a koupelnu v přilehlé hájence. Komunikace a domluva s majiteli naprosto bezproblémová. Pozemek jsme hledali hlavně jako "psí ráj" pro naše dvě divošky, a to tento pozemek dokonale splnil. Rádi se opět vrátíme.