Vyhledávání pozemku

Kategorie

Pozemky

Nalezená lokalita:

zobrazit na mapě

Pozemky v lokalitě:

Andrea M.

Skóre Bezkempu: 55

Hodnocení od majitelů:

Počet navštívených pozemků: 4
Počet půjčených vozů: 029.10 - 31.10.2021 Jana říká:

Rodina s dětmi, absolutně bez problémů


Louka nad vinicí
26.10 - 28.10.2022 Andrea říká:
Podruhé a opět nádherné a bezchybné. Kouzelné místo s výhledem hned vedle NP Podyjí. Kdo hledá klid a krásnou přírodu, už hledat nemusí, protože lepší místo možná nenajde ;)
Děkujeme za připravené dřevo na oheň a možnost zakoupit vínko v pensionu, který stojí hned vedle. Rádi se zase vrátíme.
Do Velkých Bílovic nejen za vínem
28.10 - 30.10.2022 Andrea říká:
Pozemek ideální ke kempování. Na pozemku bylo vše, co jsme potřebovali (pitná voda, elektřina, výlevka). Chybí ohniště, které jsme stejně nakonec nepotřebovali, protože jsme oba večery strávili ve vinných sklípkách. Pan Vyhňák nam jeden večer udělal ochutnávku svých vín. Vezmeme si tři krabice vín domů. Děkujeme!
Zatravněná zahrada Pálava
29.10 - 31.10.2021 Andrea říká:
Pozemek je pro poznávání Mikulova a Pálavy ideálním výchozím bodem. Z pozemku je pěkný výhled do okolí. Pozemek je na konci vesnice a relativně klidný, i když v sobotu brzy ráno nad budily traktory. Pro pitnou vodu jsme si museli chodit do garáže po předchozí domluvě, ale nebyl problém, paní domácí byla pořád doma. Nejlepší na tom všem je právě velmi milá paní domácí, které patří velké díky za vše. Její vynikající malinovou marmeládu jsme si přivezli domů.
Jako jedinou nevýhodu jsme vyhodnotili to, že na pozemku není ohniště. Paní domácí nám sice dovolila vyrýt si drn v trávě, udělat oheň a pak zase zahrabat, ale nějak se nám do toho nechtělo. První večer jsme naštěstí opékali klobásky s jejím synem a druhý večer foukalo tak, že jsme oheň vzdali již předem...
Moc děkujeme za příjemný azyl ;)

Louka nad vinicí
27.10 - 29.10.2021 Andrea říká:
Naše první kempování přes bezkempu.cz a naprosto vynikající místo. Lepší snad ani býti nemohlo... Nádherný výhled daleko do krajiny, klidné místo hned vedle turistických tras vedoucích do NP Podyjí. Na pozemku bylo ohniště se dřevem za symbolický poplatek, pitná voda, elektřina a kadibudka za rohem. Pan Sedlák je moc milý a ochotný pán. Koupili jsme si u něj v penzionu víno od místních vinařů a umožnil nám vylít chemické WC v penzionu. Mockrát děkujeme, užili jsme si úžasný pobyt na tomto nádherném pozemku. Všem vřele doporučujeme. Není nic, co by nám chybělo k dokonalosti!!!