Vyhledávání pozemku

Kategorie

Pozemky

Nalezená lokalita:

zobrazit na mapě

Pozemky v lokalitě:

Pavla .

Skóre Bezkempu: 110

Odznaky bezkempaře:


Hodnocení od majitelů:

Počet navštívených pozemků: 6
Počet půjčených vozů: 013.10 - 16.10.2022 Slavek říká:

Top…👍😉
2.7 - 6.7.2022 Slavek říká:

TOP... :-)
30.7 - 1.8.2021 Slavek
13.6 - 18.6.2021 Slavek


Srub v divočině - Nouzové nocoviště
2.7 - 6.7.2022 Pavla říká:
Třetí pobyt ve srubu a opět bez výhrad. Dostanete, co slibuje reklama, a v tomto období navíc i borůvky a maliny. Více v komentáři z 13.6 - 18.6.2021

Jen žádost na návštěvníky. Než ve srubu (nebo kdekoliv jinde) ostatním necháte svoje zbytky potravin, zastavte se a zamyslete se. Použili byste vy danou potravinu, v daném stavu otevřenosti, aniž byste věděli, jak byla uchovávána, jakým teplotami a teplotními skoky prošla nebo jak dlouho už tu leží? Protože pokud ne, nenecháváte ostatním pomoc. Necháváte jim odpad.
Útulná maringotka na koňské pastvině
15.4 - 18.4.2022 Pavla říká:
Prodloužený víkend na tomto pozemku byl ve všech ohledech vydařený. Majitelka je milá a ochotná, zajistila, co jsme potřebovali, a zodpověděla, na co jsme se zeptali.
Maringotka je prostorná s dostatečným množstvím úložného prostoru pro vaše věci, s postelí, matrací, teplými peřinami, stolkem, pracovní plochou, talířky, miskami a hrnky. Více kuchyňského vybavení včetně pitné a spotřební vody je pak volně k dispozici přes dvůr farmy ve společné kuchyňce. Vedle maringotky je pak vlastní ohniště se zastřešeným posezením a před maringotkou nádherný výhled na přilehlou pastvinu a kopce na obzoru. Maringotka je přímo v zázemí farmy ale ke všemu dění otočená zády, takže máte dostatek soukromí. A navíc se můžete projet na koni nebo vyrazit na jeden z mnoha výletů do okolí.
Rozhodně doporučuji.
Srub v divočině - Nouzové nocoviště
21.10 - 24.10.2021 Pavla říká:
Druhý pobyt ve srubu, třetí pobyt u majitele. Opět skvělé. Srub tentokrát vyklizený od všelijakých zapomenutých a ponechaných krámů, takže se lépe orientovalo v poskytnutém vybavení a lépe ukládalo vlastní. I v takových teplotách jsme si to užili. Venku se člověk zahřeje aktivitou, uvnitř kamny. Jen s tím ranním vstáváním do zimy se člověk musí smířit xD
Více v komentáři z 13.6 - 18.6.2021.
Srub v divočině - Nouzové nocoviště
13.6 - 18.6.2021 Pavla říká:
Mám chuť napsat, jak strašný to tu je, aby se nám uvolnily termíny a my si mohly srub více užít. Ale to by asi nebylo úplně fér.
V tomto případě dostanete, co vám reklama slibuje. Za barákem les, před barákem louka, nad hlavou nebe plné hvězd. Zvuky blízké vesnice a provoz na okolních polích sice slyšíte, ale větší divočinu v Čechách najdete jen horko těžko. Za pět dní nám kolem baráku prošel jen jeden člověk, přestože je v okolí spousta cestiček.
Vybavení srubu je takové erární, spousta věcí se sem dostala spíše po dosloužení. Krátkodobě se s tím ale fungovat dá bez problémů. Nějaké nádobí, nádoby na svíčky, sekyra, pila, podpalovač, 5l plastové barely na vodu tu budou asi stabilně. Papírové utěrky, svíčky, sirky, pytle na odpad atd. asi spíš podle toho, co tu nechají návštěvníci. Taky dost potravin, kterým jsem odmítla věřit. Pokud jde o vodu, jak je avizováno, musíte se starat. My chodily k majiteli s 10l vakem na vodu. V tomto ohledu musím pochválit ochotu a komunikaci na jeho straně. Vodafone nám v celé oblasti jel na plný signál.
Srub se nachází na trase autobusu 436 (ne hned u zastávky, ale v pohodě to ušla i kancelářká krysa s 18kg krosnou), což je strašná výhoda. Tato linka vás totiž dostane nejen z/do Děčína (včetně nádraží), ale rozveze vás prakticky po celém Českém Švýcarsku, takže můžete výletit jak o život. Dál je v okolí rybník vhodný ke koupání a minimálně dvě restaurace, pokud vám tedy nevadí cca. 30-40 minut chůze.
Za nás to tedy byla láska na první pohled, která přežila i střet s realitou. Chtěli jsme něco v přírodě, kde bychom si my dvě holky z města, mohly vyzkoušet a osvěžit všechny ty fígle z chalupy prarodičů a z táborů, aniž by na nás někdo koukal a smál se nám. Takový mezistupeň mezi pohodlnými kempy a volným bivakováním v přírodě. Od lidí, ale na dosah pomoci. Teď tam chci nejradši bydlet xD