Vyhledávání pozemku

Kategorie

Pozemky

Nalezená lokalita:

zobrazit na mapě

Pozemky v lokalitě:

Tomáš H.

Skóre Bezkempu: 70

Hodnocení od majitelů:

Počet navštívených pozemků: 5
Počet půjčených vozů: 028.7 - 30.7.2022 Ruda Veronika říká:

Všechno v pořádku. Děkujeme za návštěvu. 🙂
30.7 - 1.8.2021 Jaroslav říká:

Pobyt proběhl v pohodě
19.7 - 21.7.2021 Zoopark


U Vltavského plavebního kanálu v Zooparku Zelčín
26.7 - 28.7.2022 Tomáš říká:
Prostředí zooparku je prostě úžasné. Je vidět že majitel na pozemku provedl obrovský kus práce. Sociální zařízení na pozemku. Mnoho sloupků s elektrikou a voda na pozemku. Jediná nevýhoda je zvětšení kempu a ztráta soukromí. Ale vše předčí nabídka v parku. Pouze nedoporučuji parkovat přímo u vrat, šíleně zde fouká.
Farma u oslíků
28.7 - 30.7.2022 Tomáš říká:
Velice nás tento pozemek nadchl. Velice vlídní majitelé. Pozemek je rovný a velký. A ořech který je na pozemku tvoří úplně luxusní stín. A vše podtrhuje klid. Oslíci jsou úžasní a velice přátelští.
Kempování mezi zvířátky na ranči
23.7 - 26.7.2022 Tomáš říká:
Všechna zvířátka jsme si užili. Syn si i užil projížďku na koni. Na pozemku určenému pro karavany je jen velmi málo rovné plochy pozemek je spíše svažitý. Bohužel se nám stalo v průběhu pobytu, že na ranči byl příměstský tábor a kvůli tomu z pozemku zmizeli lavička se stolem. Dále je nevýhoda to, že nemůžete stát autem přímo u karavanu. Koupaliště v obci je velmi ale opravdu velmi studené. A speciálně musím vyzdvihnout super přístup zaměstnance Honzy.
Zelené Zátiší I.
30.7 - 1.8.2021 Tomáš říká:
Krásné místo a příjemný pan majitel, jenom škoda, že solární sprcha nemá nějakou zástěnu. Trochu nás také zarazilo, jak je pozemek pod kamerami. WC a Sprchy jsou na kód na dveřích, nezapomeňte se majitele na kód zeptat.
U Vltavského plavebního kanálu v Zooparku Zelčín
19.7 - 21.7.2021 Tomáš říká:
Pozemek je krásně k nalezení a je zde klid a a spousta vyžití pro děti. Sprchy, ke kterým se musí přez zoopark, nejsou tak daleko, když si cestu zpříjemníte krmením zvířat. Pozemek je super a mohu jen doporučit.