Jana O.

Skóre Bezkempu: 98

Hodnocení od majitelů:

Počet navštívených pozemků: 8
Počet půjčených vozů: 024.6 - 26.6.2022 Markéta říká:

Nebylo vše uklizeno, jak by bylo slušné. Nicméně je jasné, že s dětmi se to ne vždy povede... Minulá návštěva byla ok a rádi hosta zase uvítáme.
31.5 - 2.6.2021 Petr říká:

Vše v naprostém pořádku. Uklizeno, komunikace bezproblémová. Vřele doporučujeme


RYCHLEBY - BÍLÁ VODA - SINGLETRACKY GLACENSIS
23.9 - 25.9.2022 Jana říká:
Na pozemku jsme byli přes víkend koncem září,majitel jenom kvůli nám posekal trávu,byli jsme vděčni.Překvapila nás noční obloha,žáden světelný smog(akorát svítili větrníky v Polsku),dokonale místo na pozorováni noční oblohy.A celou noc jsme slyšeli řvát jeleny,super zážitek.😀
Útulná maringotka u malého letiště a jezírka
24.6 - 26.6.2022 Jana říká:
Kouzelné místo, kde jsme byli podruhé a doufám, že ne naposled. Koupání v jezírku, opékání párků, dokonalý relax, výlet do Jihlavské ZOO s prohlídkou města a jeho podzemí, to vše za pouhé dva dny. Jednu maringotku jsme měli s manželem a druhou okupovaly děti, které byly velmi nadšené. Vřele doporučujeme.
Stylová maringotka s ohništěm a zázemím
20.6 - 24.6.2022 Jana říká:
Kouzelné místo, v noci absolutní klid. V maringotce jsem spala jen já, manžel s dětma spali na terase a moc si to užili. Vyráželi jsme na výlety ráno a vraceli se k večeru, kdy už byl pozemek ve stínu, ale přes den tam pálí slunce. Naše výlety do okolí byly Broumovské stěny, Krkonoše, Český Ráj a ZOO Dvůr Králové.
Letecká farma u Svobodů
14.8 - 15.8.2021 Jana říká:
Naprosto úžasné místo. Škoda, že jsme zde byli jen jednu noc. Největší zážitek byly lety historických letadel. Rádi sem někdy vrátíme.
Na samotě u lesa a lomu...
14.6 - 15.6.2021 Jana říká:
Byli jsme zde podruhé, tentokrát přes týden, jen na jednu noc. Na louce jsme byli sami, takže klid a pohoda. Udělali jsme si krásný výlet autem do Račího údolí, kde se dá jít nádherný a nenáročný okruh přes Tančírnu, zříceninu hradu Rychleby, Čertovy kazatelny, na zámek Jánský Vrch a zpět. Odpoledne koupání v lomu Rampa a večer romantika u ohně. Pro nás dokonalé místo, ale děti by mohly být zklamané, protože zvířata, kromě pár slepic, hus, dvou psů a koček, již na farmě nejsou. Přes týden by někomu mohl vadit celkem značný hluk z lomu, o víkendu je klid.
Chatka v ovocném sadu
31.5 - 2.6.2021 Jana říká:
Moc hezké a klidné místo. Koupání v nedaleké nádrži Lučina, Romantické procházky po Vojšických loukách a Čertoryji. Pokud si chcete něco uvařit, musíte pokaždé rozdělat oheň v kamnech a pro dřevo zajít do nedalekého lesa. M y měli vyřešeno vlastním, plynovým vařičem.
Na samotě u lesa a lomu...
4.6 - 6.6.2021 Jana říká:
Byl jsem zde od pátku do neděle, louka čistá a posečená. Jiní hosté zde nebyli, takže jsem si užil klid a večerní žabí koncert. Ráno mě budil ptačí zpěv. Dokonalá romantika. V okolí je spousta krásných cyklotras, zatopených lomů a rybníků. Hezký výlet je na Boží horu, nebo Venušiny misky. Rád sem znovu zavítám.