22.9 - 24.9.2023 Pavel říká:
Milá bezproblémová rodina.
14.7 - 17.7.2021 Jaroslav říká:
Pobyt proběhl v pohodě
11.6 - 13.6.2021 Lubomír říká:
Vše v pořádku. Děkuji.
21.5 - 23.5.2021 Daniel říká:
Skvělí hosté, dokonce pomohli s menšími opravami. Doporučuji a děkuji
30.4 - 2.5.2021 Libor říká:
Vše proběhlo bez problému.
Zahrada za sadem Lančov
15.7 - 17.7.2024 Čeněk říká:
Maximální spokojenost, pozemek oplocený, elektřina, voda, úplný klid a tma, v obci 300 m jednota s kompletní nabídkou, ideální pro výlety pro okolí, rozhledny, zříceniny, přehrada, můžeme jenom doporučit.
Klidné místo u RD na okraji lesa nedaleko Staré Boleslavi
22.9 - 24.9.2023 Čeněk říká:
Výborné místo, na oploceném pozemku u lesa, vlastní čip na bránu, elektřina na sloupku, voda hadice, vše v dosahu, dostatek místa, můžeme jen doporučit, vstřícné a nápomocné jednání provozovatele pozemku. Moc děkujeme za moznost využití pozemku.
Camp Slivenec (Ovocný Sad)
24.9 - 25.9.2023 Čeněk říká:
Ideální pro návštěvu Prahy, dostatek místa, elektřina na sloupcích, voda u domu, nákup potravin naproti přes ulici 10m od rána do večera, můžeme jen doporučit 👍👍👍
Čejkovice - Příhon přímo u vinařů (karavany & obytná auta)
27.8 - 29.8.2021 Čeněk říká:
Místo je pěkné, velice vhodné pro milovníky vína a pro výlet po okolí. Jde ale hodně o to kdy tam výletník je. V pátek byl relativně klid, jen pár lidí, pohoda. V sobotu už bylo narváno a to všude, večer sem tam rozbitá sklenička (pozor pokud máte sebou psa), občas někdo někde leží protože už nemůže chodit a nebo ho tam někdo odložil :-) naštěstí lidi jsou jak hmyz a v noci se stahují za světlem a tak se natlačí do vinařství a k lampám a ty zrovna v okolí moc nejsou. Hluk nám nevadil, přes den jsme pryč a večer to utichne protože po celodenním ochutnávání už mají dost . Všechny restaurace byli plné, jedině objednat místo předem. Ve dne se tam pohybuje hodně ale opravdu hodně cyklistů, někteří podle stylu jízdy evidentně po ochutnávce vína :-) Ohledně pozemku vše ok akorát je poměrně velký a tím pádem se tam vejde hodně karavanů / stanů a pak to znamená že na WC a sprchy se čeká delší fronta. Chtělo by to vylepšit elek. přípojku, je to jen pohozená špulka kabelu na konci 4 x 230v a pak další rozdvojka a pak už to asi vypadne nebo shoří :-) Voda je na začátku pozemku, kohout + hadice ale pozor spojka GEKA, tak že běžnou spojku nenapojíte, bez hadice se blbě napouští a místní hadici zase nedáte do napouštěcího otvoru. Jinak maximální spokojenost a možno doporučit. Pokud zaprší je velká pravděpodobnost že tam zůstanete ale ve vinařství je traktor.

Zelené Zátiší I.
14.7 - 17.7.2021 Čeněk říká:
Klidné ale opravdu klidné místo pro kempování, krásné okolí pro výlety, nákup v obchodě 2,5 km, nové sociální zázemí.
Louka pod Broumovskými stěnami
11.7 - 14.7.2021 Čeněk říká:
Vše tak jak bylo popsáno, krásné klidné místo, elektřina a voda na dosah, sociální zázemí, ideální na turistickou dovolenou po okolí.
Ubytování u Mili
11.6 - 13.6.2021 Čeněk říká:
Perfektní místo pro rekreaci, velmi vstřícní pán a paní domácí, soukromé ubytování (pouze jeden po dohodě dva karavany) vlastní sprcha, WC i sauna, ideální místo pro výlety po okolí, můžeme jen doporučit, moc díky za prostor k ubytování.
Stellplatz Selský dvůr
30.4 - 2.5.2021 Čeněk říká:
Vše odpovídá popisu tak jak je uvedeno na stránkách, pozemek je lehce zpevněn což bylo vzhledem k potopě která byla v neděli před odjezdem ideální, majitel byl na místě do 5 minut, za nás vše perfektní a děkujeme za azyl.