Vyhledávání pozemku

Žádný pozemek nenalezen. Prohlédnout celou nabídku
Zavřít
Prohlédnout celou nabídku
Zavřít

David L.

Skóre Bezkempu: 54

Hodnocení od majitelů:

Počet navštívených pozemků: 311.9 - 12.9. Miloš říká:

Všechno OK, děkuji za návštěvu.
23.8 - 24.8. Michal říká:

Vše proběhlo v naprostém pořádku. Děkuji za návštěvu.
21.8 - 22.8. Ladislav


Louka u lesa. Máchův kraj. 3km od Zákup.
21.8 - 22.8. David říká:
Pěkná a snadno přístupná louka s ohništěm. V noci absolutní ticho a bezvadný výhled na hvězdy. Škoda předchozích návštěvníků, kdy pod přilehlými stromy je naskládaných několik vlhčených ubrousků.
Reakce majitele: Děkuji moc za informace. Další hosté Majkl a Léňa mi pomohli s úklidem. Snad už ostatní bezkempaři budou více ohleduplní. Láďa.
Výhled do kraje z oplocené louky
23.8 - 24.8. David říká:
Přesně takto si představuji ideální pozemek pro bezkempu. Krásný velký a čistý pozemek s výhledem. Nedaleko jsou chatky, ale člověk má soukromí - rovná plocha uprostřed pozemku je příjemně schovaná. Oplocení je příjemný bonus, byli jsme se psem, který tak mohl volně běhat. Komunikace s majitelem bez problému, ani jsme se nemuseli vidět.
Doubravka - Outdoor park Bílek
11.9 - 12.9. David říká:
Velký pozemek, sdíleli jsme ho se dvěma skupinami, ale v podstatě jsme o nich nevěděli. Občas je slyšet blízká silnice a vlak. Trochu obtížnější orientace na pozemku, na různých msítech různě vysoká tráva, nebylo úplně jasné, kde bychom se měli utábořit.
Reakce majitele: Dobrý den,

pozemek je opravdu veliký a je možné se utábořit, kde si vyberete. Na trávu nemusíte brát ohled. Někdo má rád nízkou trávu a někdo obráceně stanuje v trávě vysoké. Takže možnost volby :-)