Vyhledávání pozemku

Kategorie

Pozemky

Nalezená lokalita:

zobrazit na mapě

Pozemky v lokalitě:

Ondřej N.

Skóre Bezkempu: 120

Hodnocení od majitelů:

Počet navštívených pozemků: 7
Počet půjčených vozů: 016.8 - 19.8.2022 Dalibor říká:

Vše v pořádku, vstřícnost a aktivní komunikace, děkujeme.
23.2 - 25.2.2022 Jakub říká:

Perfektní hosté, kteří se nezaleknou ani chladnějšího počasí.
18.6 - 20.6.2021 Helena říká:

Milí hosté. Vše v pořádku.
16.8 - 18.8.2020 Jana říká:

Pohodová nenáročná rodinka, vše naprosto ok a rádi je zase někdy uvidíme :-)
15.8 - 17.8.2022 Roman


U dančí obory s výhledem na hrad Trosky
16.8 - 19.8.2022 Ondřej říká:
Vše v naprostém pořádku, pozemek posekaný a upravený, na místě ohniště i připravené dřevo. Pěkná čistá kadibudky jak z pohádky. Je vidět, že o pozemek je dobře postaráno. Nejlepší je však výhled přímo na Trosky.
Louka s lesem s výhledem na lužní lesy Polabí
15.8 - 17.8.2022 Ondřej říká:
Pěkný rovný a skvěle upravený pozemek, najdete zde vše co potřebujete, vlastní lesík, klid, ohniště s připraveným dřevem, vodu a osvěžující sprchu, což v horkých dnech jako jsme zažili bylo opravdu super. Pan majitel skutečně příjemný, jak už bylo zde psáno, dá spousty tipů na výlety, v okolí je toho opravdu dost. Bohužel jsme měli už naplánovanou další část cesty, jinak by jsme si pobyt prodloužili, takže se budeme muset někdy vrátit.
Ovocný sad u rozhledny
23.2 - 25.2.2022 Ondřej říká:
Pozemek je na pěkném klidném místě, na konci obce. Na jaře, či v létě, když je vše zelené musí být ještě lepší. Jedinou kaňkou je, že ve výhledu na rozhlednu vyrostla novostavba, ale nikdo zde ještě nebydlí takže soukromí bylo. To však majitel pozemku neovlivní. Za nás je to pěkný pozemek a klidně bych jej navštívil znovu.
BezKEMPink Roseč
14.8 - 16.8.2021 Ondřej říká:
Navštívili jsme již podruhé a opět skvělé. Pozemek oproti loňsku prošel malou obměnou, rozhodne k lepšímu vše pěkně upravené, stylové posezení na pozorování západů slunce. Na místo jsme se vrátili kvůli dětem, kterým se v obci líbí kukuřičné bludiště a chtěli ho opět navštívit, ale užili jsme si celá rodina.
Pozemek na samotě v blízkosti Brd
4.7 - 6.7.2021 Ondřej říká:
Pěkný pozemek,udržovaný, dostatečně rovný. Pěkně posezení s ohništěm,dřevo na oheň bylo na místě. Příjezd s karavanem naprosto v pohodě. Pozemek je mimo obec a zároveň v jeho blízkosti. V okolí spousta možností na výlety. Okolo pozemku není prakticky žádný provoz.
Louka u zámku Červená Lhota
18.6 - 20.6.2021 Ondřej říká:
Toto je přesně ten typ pozemku, který vyhledávám. Je tu absolutní klid u turistické stezky, s pěkným výletem na Červenou Lhotu. Nikoho přes den nevidíte a nikdo nevidí na vás, přesto jste blízko obce, ve které je pěkná hospoda ve mlýně. Paní majitelka velice příjemná a starostlivá zda je vše v pořádku a zda něco nechybí. Rozhodně doporučuji pro rodiny s dětmi.
BezKEMPink Roseč
16.8 - 18.8.2020 Ondřej říká:
Velice pěkné klidné místo s neopakovatelným výhledem. Na místě k dispozici malé posezení, ohniště se dřevem a kámen na gril. Není problém dostat od majitelů vodu do kanistru. Navíc v obci je největší kukuřičné bludiště, což byl s dětmi perfektně strávený den. Za mě maximální spokojenost.