U dančí obory s výhledem na hrad Trosky
Přidat mezi oblíbené


139 Kč

199 Kč

89 Kč

69 Kč

29 Kč
Zahrada 4000m2 se vzrostlými stromy s možnostmi stinných úkrytů; v jižním svahu nedaleko dančí obory, u modré turistické stezky směřující na vyhlídku Svatopluka Čecha, která je součástí přírodní památky Borecké skály. Místo má strategickou polohu pro vaše turistické výšlapy či vyjížďky (na kole z pozemku dojedete za půl hodiny na Trosky či Hrubou Skálu nebo za 45minut na Valdštejn). 3minuty autem od pozemku je Dětský areál Šťastná země. V obci Rovensko pod Troskami můžete navštívit dřevěnou zvonici z roku 1630 s obrácenými zvony, které zvoní každou neděli ve 12hod.
Pozemek je u silnice III.třídy s mírným, nicméně slyšitelným provozem. Není to samota u lesa :-) Je svažitý, nicméně k využití pro kempování jsme provedli malé terénní úpravy srovnání povrchu a vysypání příjezdové cesty štěrkem.
Pro umístění stanu jsou na pozemku vhodná minimálně 4 místa. V případě karavanu maximálně 2 místa. Obytná osobní auta (VW Transporter, Peugeot Traveller apod....) zvládneme (s pohodlím pro uživatele) i čtyři najednou, velké obytňáky dva najednou.
V nabídce máme povolena 2 místa, ale pokud nebude ve vámi zvolený den exkluzivita, tak prosím pošlete nezávazný dotaz a můžeme se dohodnout na individuálním navýšení počtu míst.
Na pozemku je k dispozici dřevo zdarma, dvě ohniště, gril v podobě dvou tvárnic a roštu. Přemístitelné posezení z palet plus židličky pod maringotkou.
Prosím, i před krátkým opuštěním pozemku zkontrolujte dostatečné uhašení ohniště vodou. Neopouštějte pozemek s neuhašeným ohništěm! Nemáme zdroj vody, jak je uvedeno i v dispozicích. Na pozemku je instalované suché WC. Prosím nevhazujte do něj hygienické potřeby, plínky a podobně, WC se snažíme udržovat za pomoci bio prostředků.
Prosím hlaste případné problémy nalezené při příjezdu na pozemek (odpadky, "dárečky" po mazlíčcích, čistota WC), nemáme možnost být na pozemku každý den, ale tyto hlášené případy se budeme snažit "ASAP" řešit :-)
Na pozemku máme umístěnou maringotku k rekreaci, občas se tedy s námi můžete potkat během vašeho pobytu. V případě, že si zvolíte exkluzivitu u vašeho pobytu, tak ani my nebudeme rušit naší přítomností :-)
Maringotka je pod kamerovým dohledem.
Na pozemku je dostupná neomezená WIFI zdarma, síla signálu je dána vzdáleností od maringotky :-) Heslo zašlu až před pobytem, kdybych jej měnil.


Děkujeme a přejeme příjemné bezkempování
Dalibor + Petra Laníkovi
základní parametry
Na pozemek je volný přístup. Co to znamená?
Rezervace je potvrzena okamžitě po zaplacení. Co to znamená?
Na pozemku je prostor pro 2 samostatné rezervace. Co to znamená?
Přesné umístění obdržíte po rezervaci termínu, orientační mapa je níže na stránce. Proč?
Kontakt na majitele obdržíte po rezervaci termínu. Proč?
Slevy

Slevy na vícedenní pobyt:

3 - 4 noci: 5%

5 - 9 nocí: 10%

10 a více nocí: 15%

vybavení
toaleta - Suchý záchod na pozemku, včetně dětského sedátka. Prosím nevyužívejte k vylévání tzv. šedé vody.
na pozemku není pitná voda Co s tím?
gril
ohniště
Wifi
Vylévání odpadu
Šedá voda (sprcha, umývání) - Na pozemku není možnost vylévání "šedé vody". Nevyužívejte prosím k těmto účelům suché WC, znemožnilo by to biologické rozkládání za pomocí EKO prostředků. Na náměstí v Rovensku je v budově Obecního úřadu v době provozu restaurace k těmto účelům přístupné WC.
Chemické WC - Na pozemku není možnost vylévání chemického WC. Nevyužívejte prosím k těmto účelům suché WC, znemožnilo by to biologické rozkládání za pomocí EKO prostředků. Na náměstí v Rovensku je v budově Obecního úřadu v době provozu restaurace k těmto účelům přístupné WC.
sjízdnost
V zimním období může být problém s příjezdem na pozemek
Za deštivého počasí může být ztížený přístup na pozemek

Za špatného počasí může být obtížnější sjízdnost na částech pozemku nevysypaných štěrkem. Pro tyto situace je na pozemku připravena fůra štěrku, kterou jsme po poradě s odbornými karavanisty připraveni použít pro co nejvhodnější zpevnění zbylých ploch. Sjezd ze silnice III.třídy je se zlomem, vhodnější je jet od obce Rovensko pod Troskami a sjíždět za velkou lípou doleva na polní cestu, takto je zlom mírnější.

aktivity
cyklistika

Přímo kolem pozemku vede cyklotrasa 4172 Turnov - Lomnice nad Popelkou. V okolí se nachází hustá síť cyklostezek s atraktivními cíli (Hrubá Skála, Valdštejn, Trosky, Sedmohorky, Kozákov a další..

lezení

Český ráj

dětské aktivity

3 minuty jízdy autem od pozemku dětský areál Šťastná země. V areálu campu Sedmihorky moderní Dětská herna Mlýn (hernamlyn.cz) s nejvyšším labyrintem v Českém ráji. Kopicův statek s nedalekými skalními reliéfy. Rumcajsova jeskyně pod hradem Brada. Hrad Kost. Zámek Humprecht v Sobotce.

pěší turistika

15minut pěšky od pozemku je Čechova vyhlídka s trasou kolem dančí obory. Za prohlídku stojí i nedaleký skalní útvar Želva. Modrá trasa dále pokračuje do obce Borek s Motomuzeem (motomuzeumborek.cz) a železniční zastávkou, odkud jezdí vlak na Hrubou Skálu, Sedmihorky a Turnov. Ze zastávky Hrubá Skála se dostanete na Zlatou stezku Českého ráje a úsek propojující Zámek Hrubá Skála s hradem Valdštejn.

pravidla

Nováčky na BezKempu prosíme o pročtení bezkempového desatera a jeho následné dodržování, aby i další hosté měli možnost využít pobytu zde bez narušení okolní přírody i života místních obyvatel..
Majitele psích mazlíků prosíme, aby je měli neustále pod kontrolou s volným pohybem pouze v rámci pronajímaného pozemku.

Příjezd nejdříve: 13:00
Odjezd nejpozději: 12:00
Můžu přijet kdykoliv?

mazlíčci povoleni pravidla pobytu s pejsky
rozdělávání ohně povoleno
vlastní gril povolen
oslavy a hlučné projevy zakázány, dodržuj klid i během dne více info
platba v hotovosti a mimo rezervační systém Bezkempu není možná více info
lokalita
fotky
Hodnocení od návštěvníků
Odkud se bere hodnocení pozemku?

Hosté říkají o pozemku:
S výhledem
Kouzelné stanování
26.5 - 28.5.2023 Radim říká:
Velmi hezké místo s výhledem do krajiny. Ideální výchozí bod pro pěší turistiku i cyklo. Využili jsme i lokální vlakové spojení Sedmihorky - Borek.
Velice ochotný majitel pozemku, nic nebyl problém.
27.5 - 28.5.2023 Jaroslav říká:
Velmi příjemné místo, naprostý klid na pozemku 😊 rádi se vrátíme
13.5 - 14.5.2023 Anton říká:
Krásné místo s výhledem do krajiny!
20.5 - 21.5.2023 Dušan říká:
Krásný pozemek se skvělým výhledem! Ochotný a milý majitel. Ohniště ideální, dřeva dost!
Moc děkujeme a zase rádi a znovu!:)
Daňci byli:)
30.4 - 1.5.2023 Irena říká:
Skvělé místo s krásným výhledem!
Moje cesta
Přespím v: (Co mám vybrat v mém případě?)
-
+
0
-
+
0
-
+
0


Počet osob:
-
+
1
nad 12 let
-
+
0
4–12 let
-
+
0
0–3 roky


(+ 50 Kč/noc) pravidla pobytu s pejsky

více info

Termín:
Příjezd - Odjezd


Vyberte termín a typ přenocování
Přenocování
Servisní poplatek
Celkem