Vyhledávání pozemku

Žádný pozemek nenalezen. Prohlédnout celou nabídku
Zavřít
Prohlédnout celou nabídku
Zavřít

Martina .

Skóre Bezkempu: 40

Hodnocení od majitelů:

Počet navštívených pozemků: 219.8 - 23.8. Zdeněk říká:

Doporučujeme!!
14.8 - 16.8. Pavel říká:

Velmi milí hosté, velmi příjemná komunikace. Budu mít velkou radost, pokud přijedou znovu. Bez výhrad doporučuji každímu pronajímateli.


Berounka, přímo na břehu, se zázemím v chatě. Cyklistika, vodáctví, turistika.
14.8 - 16.8. Martina říká:
Udržovaný pozemek v bezprostřední blízkosti řeky. Vše probíhalo jak mělo. Před příjezdem jsem dostala veškeré informace, které mne dovedly až na pozemek. Výběr postavení stanu je pouze na vás, venkovní sprcha je velmi příjemné zpestření celého pobytu. Doporučuji.
Zahrada u Berounky
19.8 - 23.8. Martina říká:
Perfekt!! Jedním slovem, vše bylo tak jak jsme si vysnili. Zázemí tak akorát, sprchový kout a WC čistoucke a přístupné 24 hodin denně. Pan majitel se svou paní vždy ochotní, pokud jsme něco potřebovali, vždy nám vyšli vstříc. Pozemek krásný a udržovaný s možností vykoupani v bazénu. Řeka hned vedle pozemku, ideál k relaxaci. Nám nic nechybělo, užili jsme si na pozemku krásně a klidně 4 noci. Už dlouho se mi nestalo jít spát o půl desáté a probudit se o 12 hodin později. V okolí dostatek míst na výlet, v obci restaurace kde se vaří, nicméně doporučuji v Nizboru hospodu u Lípy, chlap se mi tam pořádně najedl, pěkná porce a super ceny! Doporučuji vřele a my se těšíme na další shledání. Děkujeme. Jo a nezapomeňte si užít alespoň den na Berounce 😉