Vyhledávání pozemku

Žádný pozemek nenalezen. Prohlédnout celou nabídku
Zavřít
Prohlédnout celou nabídku
Zavřít

Pavel J.

Skóre Bezkempu: 75

Hodnocení od majitelů:

Počet navštívených pozemků: 46.11 - 8.11. Květa říká:

Všechno v pořádku.
18.4 - 20.4. Miloš říká:

Velmi slušní lidé,vřele doporučuji.
21.11 - 23.11. Jan říká:

Pohoda, vše v nejlepším pořádku. S návštěvou jsme byli spokojeni. Jan Lejsek


Doubická zahrada u Honzy
21.11 - 23.11. Pavel říká:
Pěkné místo, bezproblémová dostupnost i s velkým karavanem, sympatický přístup majitelů. Neměli problém s naším příjezdem i mimo sezónu. Počasí ideální, na cestách nikde nikdo, jen na Dymníku jsme lezli kvůli mlze málem po čtyřech.:-D Rádi se vrátíme!
Caravanové stání Nučničky
18.4 - 20.4. Pavel říká:
Pohodový pobyt, celkem klidné místo v době naší návštěvy. Bezvadný příjezd na pozemek i pro velké soupravy a vše co jsme potřebovali, elektrika, voda a výlevka. Vřele doporučujeme a všem přejeme stejně skvělé počasí, jako jsme měli my!
Krásný a klidný pozemek na samotě u lesa.
16.10 - 18.10. Pavel říká:
Ideální místo pro poznávání krás Šluknovského výběžku. Výhodou je i nedaleká vlaková zastávka, když se nechcete všude tahat autem. Pozemek je zpevněný, bez problémů jsme zde parkovali i po několika dnech dešťů. Nájezd na pozemek je v pohodě i s normálním osobákem. Majitelé jsou srdeční a ochotní se vším pomoct a poradit. Elektrika a vylití šedé vody, či chemické toalety je bez obtěžování majitelů. Podzim je ve zdejším okolí opravdu kouzelný. Doporučujeme!
Výhled do přírody Jizerských hor
6.11 - 8.11. Pavel říká:
Opravdu pěkné místo! Příjezd na pozemek byl s naším 2,3 m širokým karavanem tak akorát, ale s trochou opatrnosti nemusíte o žádnou větvičku ani škrtnout. Zázemí s veškerým servisem, srdečná paní domácí, klid a pohoda i pro naší čubičku. Pokud nechcete být na výletech závislí na autě, dát si třeba pivko po cestě, jste za 3 minuty na nádraží a můžete se posunout dál. Pak si jen stačí naplánovat tu svojí trasu zpět na pozemek. Doporučujeme Palackého stezku kolem řeky Kamenice, nebo hřebenovku z Lučan nad Nisou, přes Černou Studnici a třeba až do Příchovic. Za ta panoramata těch pár km navíc určitě stojí.;-)