Vyhledávání pozemku

Žádný pozemek nenalezen. Prohlédnout celou nabídku
Zavřít
Prohlédnout celou nabídku
Zavřít

Romantické stanování za stodolou, u zemědělské usedlosti
 Přidat mezi oblíbené


50 Kč

100 Kč

0 Kč
Travnatý prostor za stodolou hospodářské usedlosti (rajčur) s krásným výhledem na přilehlé údolí s lesy a pastvinami s pasoucími se kravami. Nádherné západy sluníčka.
základní parametry
S majitelem je nutné domluvit čas příjezdu, aby Vás uvedl na pozemek Co to znamená?
Majitel musí potvrdit rezervaci Co to znamená?
Na pozemku je prostor pro 2 samostatné rezervace. Co to znamená?
Přesné umístění obdržíte po rezervaci termínu, orientační mapa je níže na stránce. Proč?
Kontakt na majitele obdržíte po rezervaci termínu. Proč?
vybavení
toaleta - Suchý záchod na oploceném dvoře majitele
pitná voda - Pouze u majitele v domě
elektřina - Po dohodě je možné natáhnout prodlužovačku z přilehlé stodoly.
piknikový stůl
ohniště
aktivity
cyklistika

Obcí prochází cyklostezka

vodní sporty

Písníky v dosahu 10 km

dětské aktivity

Dětské hřiště 1 km

pěší turistika

Přírodní rezervace 1 km, lesy, rybníky

koně

v okolí 3 km

pravidla

Oheň pouze na vyhrazeném ohništi. Pitná voda je v přilehlé zemědělské usedlosti, užitková voda na umytí je pod ruční pumpou a suchý záchod na dvoře usedlosti.

Můžu přijet kdykoliv?

mazlíčci povoleni pravidla pobytu s pejsky
rozdělávání ohně zakázáno
vlastní gril zakázán
oslavy a hlučné projevy zakázány, dodržuj klid i během dne více info
platba v hotovosti a mimo rezervační systém Bezkempu není možná více info
lokalita
fotky
Hodnocení od návštěvníků
Hosté říkají o pozemku:
Pro rodiny
4.7 - 6.7.2020 Hana říká:
Hledali jsme klidné a tiché místo na první kempování s naší malou dcerkou a s čistým svědomím mohu říci, že jsme ho našli u Strnadů :-). Měli jsme dostatek soukromí a zároveň i několik příležitostí strávit nějaký čas ve společnosti rodiny, která je opravdu velmi milá, přátelská a pohostinná. Dostali jsme plno dobrých tipů na výlety, dcera si mohla hrát s jejich pejsky, večery jsme trávili u ohýnku a pozorováním krásných západů slunce. Všichni jsme si to moc užili a rádi se někdy vrátíme. Všem vřele doporučuji!
16.5 - 17.5.2020 Ondřej říká:
Krásné a klidné místo na konci malebné vesničky, kde nás velice mile přivítala celá rodina Strnadů. Moc příjemná byla i procházka přilehlým lesem. Uvítali jsme možnost rozdělání ohně. Byla to naše první zkušenost s bezkempu.cz a moc jsme si to užili :) Toto místo můžeme určitě doporučit všem!
8.5 - 9.5.2020 Jiří říká:
Naprostá spokojenost, krásné místo, perfektní majitel a jeho rodina. Doporučuji !!!
8.5 - 10.5.2020 Tereza říká:
Byla jsem poprve bezkempu s malym synem a tohle misto mohu urcite doporucit. Louka tak akorat, vyhled krasny, klid a pohoda. Co ale bylo uplne skvele byli majitele. Tak mile a srdecne lidi uz jsem dlouho nevidela. Krasne se o nas postarali a nic pro ne nebyl problem. Misto je snadno dostupne z Phy a v okoli spousta krasnych vyletu pro deti. Za nas opravdu krasny vikend a navic jsme od pani majitelky dostali domu spousty cerstvych bylinek ze zahradky 😍
1.5 - 2.5.2020 Alexandra říká:
Naše první zkušenost s bezkempu.cz předčila naše očekávání. Majitelé byli velice ochotní a příjemní lidé, kteří byli né jen pohostinní, ale velice přátelští. Poseděli jsme, popovídali si a do noci opékali buřty za zvuků vlků, sov a zpěvu slavíků. Všem vřele doporučujeme a vždy se sem rádi vrátíme. Mazáčkovi ❤️
31.8 - 1.9.2019 Ondřej říká:
Kouzelné místo, pro nás dobře dostupné z Prahy. Rodina je moc milá, skorodvouleté dceři ukázali králíky, holuby, zapůjčili odrážedlo a minibazének. Měli jsme smůlu, že v noci byl slyšet koncert z nedaleké vesnice a vyli vlci, ale prý je to velmi ojedinělé, a klidně bych přijel někdy znova.
4.8 - 5.8.2019 Michal říká:
Tohle bylo naše první stanování přes bezkempu.cz. Pobyt u pana Strnada byl úžasný, zcela předstihl moje očekávání! Celá jeho třígenerační rodina k nám byla velmi milá, jejich vstřícnost a pohostinnost nás až dojímaly. Naše dvě dcerky si nechávali hrát s jejich roztomilými pejsky a nechali je krmit holuby z ruky. Strávili jsme společně mnoho času vyprávěním o místním kraji. Stany jsme měli za stodolou na konci vesnice s překrásným výhledem na louku a les. V noci tam bylo úžasné ticho, dlouho do noci leželi venku na karimatkách a pozorovali hvězdy. Přes den koupání v nedalekých pískových jezerech s čistou vodou. Opravdu moc jsme si to tam užili. Stanování na pozemku u pana Strnada vřele doporučuji všem milovníkům klidného přespávání v hezké krajině a v tradičním prostředí staré dobré české vesnice s pohostinnými lidmi!
Moje cesta
Přespím v: (Co mám vybrat v mém případě?)
-
+
0
-
+
0
-
+
0


Počet osob:
-
+
1
nad 12 let
-
+
0
4–12 let
-
+
0
0–3 roky


pravidla pobytu s pejsky

více info

Termín:
Příjezd - Odjezd


Vyberte termín a typ přenocování
Přenocování
Servisní poplatek
Celkem