Vyhledávání pozemku

Žádný pozemek nenalezen. Prohlédnout celou nabídku
Zavřít
Prohlédnout celou nabídku
Zavřít

Louky a sad u řeky Metuje,obec Dolsko
 Přidat mezi oblíbené


220 Kč

220 Kč

160 Kč

40 Kč

20 Kč
2 místa na neoploceném sadu na rovině na úplném konci obce.Možnost připojení elektřiny /klasické i CEE zásuvky / a pitná voda u pozemku.Krásné koupání v Metuji,na několika místech.Dále možnost 2 místa na pravidelně sečeném trávníku části louky přímo na břehu řeky Metuje,viz foto louka u vody s ohništěm. Na tyto nejčastěji využívané místa svítí slunce pouze dopoledne,poté příjemný stín po celý den.U míst je přímo lavička u vody na rybaření. S platnou povolenkou možnost rybolovu přímo od karavanu.Vedle ještě louka,není přímo u vody a sečeno pouze 2x ročně,viz zadní louka.Všechny pozemky jsou na rovině a kromě sadu jsou bez elektřiny,pitná voda u mého domu vzdálena cca 300m. Případně rybolov a koupání na přehradě Rozkoš/2km/. Napojení po klidných silničkách na cyklostezku Hradec-Kuks a nebo cyklostezka podle řeky Úpy.Příjezd na sad po asfaltové komunikaci,dostatečně prostorné i pro větší karavany.Na louky cesta cca 300m po zpevněné komunikaci.Stanice bus a vlak 2km. Potraviny Nahořany a Černčice vzdáleny 2 km,otevřeno denně 7-16 hod.Každý pátek otevřená hospůdka u Mlynáře/1km/ pivo,limo.V Nahořanech obecní hostinec otevřeno denně,včetně teplých jídel a točené zmrzliny/2km/. Hostinec Slavětín,otevřeno pátek sobota a neděle,včetně teplých jídel. V okolí Babiččino údolí,Orlické hory,zoo Dvůr Králové,Kuks,Polsko lázně.Možnost zapůjčení lodě v Novém Městě a přijet po Metuji až přímo na pozemek. Na pozemcích zákaz ohně,pouze na louce u vody je připraveno ohniště,jinak vlastní gril nebo mohu gril zapůjčit.V případě uvíznutí na louce,traktor k dispozici.Pozor při používání navigace GOOGLE,přivádí na místo po nesmyslných polních cestách.Příjezd do obce je vždy pouze po asfaltové komunikaci!! Při pobytu s mazlíčky,prosím nenechávejte je na volno bez dozoru!
základní parametry
Na pozemek je volný přístup. Co to znamená?
Rezervace je potvrzena okamžitě po zaplacení. Co to znamená?
Na pozemku je prostor pro 3 samostatné rezervace. Co to znamená?
Přesné umístění obdržíte po rezervaci termínu, orientační mapa je níže na stránce. Proč?
Kontakt na majitele obdržíte po rezervaci termínu. Proč?
vybavení
na pozemku není záchod. Co s tím?
pitná voda - Voda je pouze u sadu,z okolních luk u Metuje vzdálenost do 300m
elektřina - Pouze na sadě,přívod přímo u karavanu.Klasická i CEE zásuvka
gril
ohniště
Vylévání odpadu
Šedá voda (sprcha, umývání) - Na okrajích pozemků
Chemické WC - Při použití zelené chemie po domluvě připravím místo na vylévání.Výlevka chemického WC nejblíže v ATC Rozkoš Česká Skalice/8Km/
sjízdnost
V zimním období může být problém s příjezdem na pozemek
Za deštivého počasí může být ztížený přístup na pozemek

Na sadě u domu příjezd bez problému po celý rok a za každého počasí.Při cestě na pozemek u vody,po deštích možné kaluže na cestě,ale pouze povrchové bláto,cesta není asfaltová,ale dobře zpevněná a po rovině. Při zajíždění na louku u vody,možno využít 2 sjezdy,dle velikosti karavanu a vlastního uvážení.

aktivity
cyklistika

Dobré napojení na cyklostezku.Zhruba po 15 km napojení na oblíbenou Labskou cyklostezku Hradec Králové-Kuks

rybaření

Pouze s platným rybářským lístkem řeka Metuje a přehrada Rozkoš

lezení

Adršpach,Teplické skaly

zimní sporty

Ski areál Deštné 20km,Olešnice,Sedloňov

vodní sporty

řeka Metuje "rybí přechod,splav".V místě pozemků.Řeka využívána ke koupání bez problému již mnoho let. Nebo přehrada Rozkoš/2km/ koupaliště Dobruška /10km/,aqua park Hradec Králové 30km

dětské aktivity

Dětská hřiště v okolních obcích,cca 2km

pěší turistika

Vlaková a autobusová stanice 2km,klasické značené trasy

bruslení

Vhodný povrch na brusle přímo z místa až do obce Nahořany,cca 2.5km.

Další aktivity

Možnost sjetí řeky Metuje z Nového Města do Dolska

pravidla

Za případné poškození majetku a zdraví na pozemku během pronájmu nenesu odpovědnost.Pobyt na pozemku je pouze na vlastní nebezpečí!

Příjezd nejdříve: 14:00
Odjezd nejpozději: 13:00
Můžu přijet kdykoliv?

mazlíčci povoleni pravidla pobytu s pejsky
rozdělávání ohně povoleno
vlastní gril povolen
oslavy a hlučné projevy zakázány, dodržuj klid i během dne více info
platba v hotovosti a mimo rezervační systém Bezkempu není možná více info
lokalita
fotky
Hodnocení od návštěvníků
Hosté říkají o pozemku:
Pro rybáře
Odlehlé
S koupáním
5.7 - 6.7.2020 Jiří říká:
Kempování bylo v pohodě, klídek nikde nikdo. Koupání u jezu proběhlo i když teda voda studená 😉
2.7 - 3.7.2020 Adam říká:
Jeden z pozemku pana majitele v sadu primo u domu, velmi prijemne prostredi. Dalsi pozemky v pripade destiveho pocasi hure pristupne, s obytnakem bych mel strach jestli vyjedem. Pana majitele jsme nepotkali, ale veskera komunikace a domluva absolutne bez problemu. Urcite doporucujeme.
22.5 - 24.5.2020 Pavel říká:
Už jsme tu byli vloni a věděli jsme proč se vrátit. V sadu ubylo pár starších stromů a naopak přibyly nové. Občasné zabečení oveček dokresluje atmosféru pozemku na kraji obce. Přímá návaznost na cyklotrasy z tohoto pozemku je jedinečná. Na své si přijdou rodiny s dětmi i náročnější cyklisté. Za pěkného počasí doporučujeme koupání u nedalekého splavu (2 min. pěšky).
14.5 - 15.5.2020 Jiří říká:
super klídek
15.5 - 17.5.2020 Bronislav říká:
Využili jsme nabídky Louka 1 u řeky s ohnistem. Klidne místo v přírodě, kde vas probouzí zpev ptáků, výhled na líně tekoucí reku Metuji a také Krkonoše... Ideální místo pro relax, ale i výlety na kolech... Doporucujeme
Poznámka pro prijizdejici: cesta k pozemku po polní ceste cca 150 m může byt blátivá. Vjezd na louku 1 je lomeny a svažitý - karavan 5 m dlouhy uz drhnul spodkem...
7.5 - 10.5.2020 Radek říká:
Parádní klidné místečko.
1.5 - 3.5.2020 Jaroslava říká:
Pozemek přímo u Metuje, posekaný, ohniště, krásná příroda a okolí na procházku i na kolo. Byli jsme s karavanem po dešti jsme měli trochu obavu, jak vyjedeme, ale bylo to v pohodě.
1.5 - 3.5.2020 Jitka říká:
Moc krásné a tiché místo. Příjemný majitel. Bezva napojení na cyklostezky, takže moc hezké výlety po okolí.
Doporučujeme.
28.9 - 30.9.2019 Jakub říká:
Na výběr více pozemků, všude krásnej klídek
30.8 - 1.9.2019 Veronika říká:
Místo krásné, popis i komunikace s majitelem na jedničku. V okolí spousta možností výletů. Koupání pod splavem je příjemným bonusem.

Nám pobyt zkazili místní rybáři, kteří se usadili před stanem a o nějakém soukromí nemohla být ani řeč- místo je mezi nimi vyhlášené na kapříky.
27.8 - 28.8.2019 Robert říká:
Krásné místo u vody. Určitě se sem vrátíme.
16.8 - 18.8.2019 Antonín říká:
Místa pěkná, jen pozorně čtěte popis a raději zkoumejte i na mapách, na fotkách je louka jako louka a např. od sadu ke konci "louky2" (tzn. splavem ke koupání a rybaření) je to cca 500m. Ve vsi není hospoda, jak někdo psal, je na farmě Osíček, cca 1 km od sadu a otevřeno má jenom v pátek. Takže pěkné, ale pro samotáře.
19.8 - 20.8.2019 Tomáš říká:
Vše proběhlo výborně, pozemek v sadu pěkný, klidný, pan majitel velmi vstřícný. Večerní koupání u splavu romantické.
23.8 - 25.8.2019 Jiří říká:
Pozemek výborný, krásně umístěný přímo u řeky.
Tráva posekaná, připravené dřevo na oheň, čisto a soukromí.
Komunikace také bez problémů.
Pokud sháníte klidné a krásné místo, můžu jen doporučit.
23.8 - 25.8.2019 Hana říká:
Lázně na přehlcenou hlavu :)
koupání v řece, klid, výlety na kolech - za nás velká spokojenost !
16.8 - 18.8.2019 Milan říká:
Moc pěkné a klidné místo. Strávili jsme zde 2 krásné dny výletováním po okolí Doporučuji např. trasu na kole do Nového Hrádku a odtud po toku Metuje přes Nové Město nad Metují se zastávkou v Pekle až ke stanu. Příjemnou přidanou hodnotou byla koupel v Metuji a zde 2 večery u ohně.
10.8 - 11.8.2019 Tereza říká:
Perfektní místo s dostatkem soukromí. Ačkoli jsme dorazili až večer a byli s majitelem domluvení, že pokud nebudeme mít potíže pozemek najít, nebudeme ho obtěžovat, pár minut po našem příjezdu beztak přišel a poradil nám cestu na lepší plácek, kde to bude to pravé. A bylo ?
1.8 - 3.8.2019 Jana říká:
Během měsíce jsme navštívili dvakrát malebnou vesničku Dolsko s kempováním u řeky Metuje.To mluví za vše.Pokud počasí dovolí,určitě se budeme rádi vracet na tak klidné místo. Jana
25.7 - 28.7.2019 Luděk říká:
Na pozemku u řeky Metuje bylo nádherně. Krásné místo, parádní koupání u splavu, velice příjemný pan majitel a hlavně úžasný klid.Ve vesnici hospoda a výborná Plzeň. Vřele doporučujeme všem bezkemparum.
27.7 - 28.7.2019 Jan říká:
Kempili jsme na louce "u vody" a bylo to parádní.. Komunikace s panem majitelem na jedničku, prostředí krásné. Klid, koupačka, ohynek.. Moc jsme si to užili. Děkujeme!
25.7 - 27.7.2019 Petr říká:
Nádherné místo. Zase vyrazíme :)
22.7 - 25.7.2019 Jana říká:
spokojenost na maximum,mohu dodat,že tak super dovolenou jsme dlouho neměli.Už teď se těšíme, jak se vrátíme na tak kouzelné místo u řeky Metuje.
18.7 - 21.7.2019 Jakub říká:
Klidna lokalita, skutecnost odpovida popisu.
19.7 - 21.7.2019 Pavel říká:
Klidný pozemek s výhledem do přírody, vřele doporučujeme. Usínáte se cvrčkama a budíte se s ovečkama ?. Snídaně jsme si vychutnávali pod jabloní a příjemné koupání v potoce je jen pár minut od místa. Pan majitel je příjemný a ochotný poradit, co v okolí podniknout. Ideální pro podniknutí cyklovýletů.
5.7 - 6.7.2019 Ladislav říká:
Majitelé velmi příjemní, místo krásné, vše super. Mockrát děkujeme ?
29.6 - 30.6.2019 Miroslav říká:
Perfektní
24.6 - 25.6.2019 Tomáš říká:
Všechno OK + super koupání pod splavem.
20.6 - 23.6.2019 Ludmila říká:
Velká spokojenost, vřele doporučuji. Moc pěkné okolí, určitě to stojí za to se sem podívat.
14.6 - 16.6.2019 Jiří říká:
Vše v pořádku, pěkné, klidné místo u řeky. PS: nejde mně zakliknout plný počet hvězdiček. Tak snad se tam objeví všech deset.
7.6 - 9.6.2019 Martina říká:
Úžasné místo, klid, majitel senzační ?
1.5 - 5.5.2019 Filip říká:
Útulný sad na konci malé klidné obce s báječným výhledem na širé lány pole, na kterých zahlédnete kromě spousty ptáčků i srnky. Příjemný a ochotný majitel a jeho rodina, naše 7-ti letá dcera s dětmi majitele strávila krásné odpoledne.
21.4 - 22.4.2019 Jitka říká:
Fajn pro rybáře.
18.4 - 19.4.2019 Lucie říká:
Nádherné místo ,hned u vody.Absolutní klid. Moc hezký koupací jez. Skvělé místo na relax.
15.9 - 16.9.2018 lukáš říká:
klidne misto primo u reky, majiteli velky dik, mohu jen doporucit...
31.8 - 2.9.2018 Jaroslav říká:
Klidné místo u řeky bez civilizace. Možnost stínu i sluníčka. Občas nějaká ryba . Ve vedrech schlazení v řece. Ochotný majitel. Vím, že tu budeme častěji.
8.8 - 9.8.2018 Josef říká:
Vše bylo podle představ, je to super jen tak být na louce ve stínu stromů a užívat si soukromí přírody, ráno nás příjemně pohaldily paprsky slunce (viz.foto) a pak zalezlo za stromy. Majitel má 3 místa, v horkém letním počasí nám doporučil prostřední louku. Velice klidné místo, doporučuji ?
26.7 - 27.7.2018 Josef říká:
Popis pozemku a fotografie ne zcela odpovídali, majitelé nám totiž umožnili kempování na louce v těsné blízkosti Metuje, takže skutečnost předčila naše očekávání :-)
Děkujeme a doporučujeme.
29.6 - 1.7.2018 Stanislav říká:
Kdo ma rad klid a pohodu na odpocinek od ramusu a husteho provozu si zde najde svuj klid.
Moje cesta
Přespím v: (Co mám vybrat v mém případě?)
-
+
0
-
+
0
-
+
0


Počet osob:
-
+
1
nad 12 let
-
+
0
4–12 let
-
+
0
0–3 roky


pravidla pobytu s pejsky

více info

Termín:
Příjezd - Odjezd


Vyberte termín a typ přenocování
Přenocování
Servisní poplatek
Celkem