Vyhledávání pozemku

Žádný pozemek nenalezen. Prohlédnout celou nabídku
Zavřít
Prohlédnout celou nabídku
Zavřít

Výhled do kraje z oplocené louky
 Přidat mezi oblíbené


150 Kč

150 Kč

150 Kč

50 Kč

25 Kč
Jedná se o oplocenou louku(zahradu) o rozměru cca 13 500m2, na které jsou vysázené mladé stromy a keře, které plodí různé plody, které jsou vám k dispozici. Výhoda oplocení je, že když tam necháte něco během vaší nepřítomnosti, tak náhodný kolemjdoucí se k vašim věcem nedostane. Případně váš čtyřnohý kamarád nebude pronásledovat nějakou srnku někam do lesů...
Pozemek je mírně svažitý a ve vrchní části je udělaná rovina pro kempování, ze které je pěkný výhled do kraje, na stolové hory, luk a lesů. Dole hluboko pod sebou je trochu vidět město Hronov. Ale i přes to během jasných nocích ta hvězdná obloha stojí za to.
K nejbližšímu stavení z tohoto místa je cca 100m přes sad souseda - stavení není téměř vidět.
Určitě se sluší upozornit:
Jestli jste příznivci táboráku, tak okolo je dost lesů se dřívím(ne jak někde u kempu, kde není ani šiška). Ale na nošení dříví ručně k táboráku to není - dle mého moc daleko.
Dále, že plot byl vybudovaný kvůli srnkám. Je dole zarostlí vysokou trávou, ale může se stát, že někde malý pejsek může podlézt/přizvednout plot - (cca jezevčík/větší plemeno ne). Nebo najít nějakou díru u země od migrující zvěře. Tak jestli máte nějakého pejska divocha, tak pro jistotu plot obejít a zkontrolovat oploceni. Bavíme se o přizvednutém/podhrabaném plotě - ne o díře v pletivu.
Část louky(zahrady) pro kempování seču dle potřeby. Zbytek pozemku jen 2x za rok. Rád vás na pozemek po dohodě uvedu. Pokud by to nebylo možné, je potřeba si přes telefon zajistit aktuální číselný kód na zámku na bráně.
základní parametry
Na pozemek je volný přístup. Co to znamená?
Rezervace je potvrzena okamžitě po zaplacení. Co to znamená?
Na pozemku je prostor pro 1 rezervaci. Co to znamená?
Přesné umístění obdržíte po rezervaci termínu, orientační mapa je níže na stránce. Proč?
Kontakt na majitele obdržíte po rezervaci termínu. Proč?
vybavení
toaleta - Čistá kadibudka - více na fotkách.
na pozemku není pitná voda Co s tím?
Vylévání odpadu
Šedá voda (sprcha, umývání) - Nemám s tím zkušenosti... až mě první hosti zaškolí, tak napíšu více. Ale je to veliký pozemek a jestli je to vše přírodní, místo určitě najdeme...
Chemické WC - Nemám s tím zkušenosti... až mě první hosti zaškolí, tak napíšu více. Ale je to veliký pozemek a jestli je to vše přírodní, místo určitě najdeme...
sjízdnost
V zimním období může být problém s příjezdem na pozemek
Za deštivého počasí může být ztížený přístup na pozemek

Dobrý den, nejsem odborník na karavany a obytný auta. Ale asi za mokrého počasí by mohl být problém... Kdyby to bylo špatné s počasím, tak se dá stát hned za bránou. S osobákem tam jezdím i za "mokra" a vyjedu... ale je to po trávě, tak člověk se musí rozjet. Pokud pozemek navštíví nějaký zkušený člověk s karavanem či obytným autem, tak napíšu jeho postřehy... Ale typuji si, že obytné dodávky a menší vozidla budou v pohodě. Ale když někdy vidím ty vaše třínápravový parníky :-). Tak ty určitě ne.

Omezení průjezdnosti přístupové cesty

Ani na šířku a ni na výšku není omezení...

aktivity
cyklistika

Pozemek leží hned u "polní "asfaltové silnice, po které jezdí nespočet cyklistů...

vodní sporty

V Červeným Kostelci jsou ke koupání určený vodní plochy Brodák a Špinka. Ty jsou vzdálené cca 6km. Ale připravte se na klasické kempy a tábořiště. Hronově v parku je udělané krásné nábřeží, kde se lidé koupají v řece Metuji.

pěší turistika

Pozemek je v přírodě a dá se jít kamkoliv a všude budete potkávat krásu přírody. Stačí se podívat do mapy. Ale pěkný pěší výlet je na rozhlednu Signál, která je vzdálena 2,3km. Když budete pokračovat dál za rozhlednu dalších 1,6km, tak dojdete na Pavlišov kde je restaurace u Vlčků. Vesnická hospůdka a super ceny za jídlo. Nebo sejít po zelené do Hronova...moc příjemný výlet.

koně

Koní tam vídám dost. Myslím si, že největší základna je na Pavlišově... když byl zájem, tak se doptám známých koňáku, kde se dají půjčit koně.

pravidla

Oheň si prosím rozdělejte jen v kamenném ohništi.

Moc prosím dávat pozor na vysázené stromy a keře. Třeba při míčových hrách... Ale nebojte, místa tam je hodně.

Příjezd nejdříve: 13:00
Odjezd nejpozději: 12:00
Můžu přijet kdykoliv?

mazlíčci povoleni pravidla pobytu s pejsky
rozdělávání ohně povoleno
vlastní gril povolen
oslavy a hlučné projevy zakázány, dodržuj klid i během dne více info
platba v hotovosti a mimo rezervační systém Bezkempu není možná více info
lokalita
fotky
Hodnocení od návštěvníků
12.9 - 13.9.2020 Veronika říká:
Pozemek je super, jelikož máme puberťáka hafika tak jsme si odpočinuli a nemuseli ho tolik hlídat, což je fajn asi i pro rodiče :D :) pán moc milý, ani jsme se neviděli, ale komunikace probíhala jak měla a v příjemném duchu :) spokojenost děkujeme za možnost
18.8 - 21.8.2020 Pavla říká:
Úžasné místo v naprostém klidu (i když jsou kousek vedle za stromy sousedé), s krásným výhledem a skvělou kadibudkou se srdíčkem. Pozemek byl vysečený, připravené nové ohniště s posezením. Spokojenost na 100%, určitě doporučujeme !!!
22.8 - 23.8.2020 Martin říká:
Krásný prostorný pozemek. Úžasný výhled. Ohniště a toaleta.
26.8 - 27.8.2020 Petr říká:
Krásně posečený svažitý pozemek s dalekým výhledem do krajiny. Na pozemku si může najít každý své ideální místo - ve stínu pod velkým stromem, na naprosto rovném plácku nebo jako my v horní části u ohniště. Měli jsme pejska, takže jsme velmi ocenili, že celý pozemek je kompletně oplocený a tak jsme nemuseli být neustále ve střehu.
Místo jsme našli zcela bez problémů podle instrukcí pana majitele. Moc se nám tu líbilo!
23.8 - 24.8.2020 David říká:
Přesně takto si představuji ideální pozemek pro bezkempu. Krásný velký a čistý pozemek s výhledem. Nedaleko jsou chatky, ale člověk má soukromí - rovná plocha uprostřed pozemku je příjemně schovaná. Oplocení je příjemný bonus, byli jsme se psem, který tak mohl volně běhat. Komunikace s majitelem bez problému, ani jsme se nemuseli vidět.
Moje cesta
Přespím v: (Co mám vybrat v mém případě?)
-
+
0
-
+
0
-
+
0


Počet osob:
-
+
1
nad 12 let
-
+
0
4–12 let
-
+
0
0–3 roky


pravidla pobytu s pejsky

více info

Termín:
Příjezd - Odjezd


Vyberte termín a typ přenocování
Přenocování
Servisní poplatek
Celkem