Rezervace na období celostátní karantény a omezeného pohybu lidí jsou pozastaveny

Vyhledávání pozemku

Žádný pozemek nenalezen. Prohlédnout celou nabídku
Zavřít
Prohlédnout celou nabídku
Zavřít

Minifarma Falbgery - Borová u Poličky
 Přidat mezi oblíbené


400 Kč

400 Kč

250 Kč

50 Kč

25 Kč
Pronájem pozemku na minifarmě se zvířátky. Minifarma je navštěvována turisty, proto obzvláště v létě musíte počítat s jejími návštěvníky. Ale můžeme najít i klidnější místo. Můžete spát také na seně, když by pršelo. Máme zastřešenou terasu, nerezový bazén z mléčnice, sociální zázemí, malou kuchyňku, gril, ohniště (dřevěné uhlí i dřevo si musíte dovézt nebo jej za poplatek zajistíme). Dle domluvy máme také infrasaunu pro 2 osoby. Za poplatek vás provedeme naším zookoutkem nebo si můžete vyzkoušet práci farmáře a péči o zvířata. V okolí si přijdou na své cykloturisti, pěší turisti, milovníci přírody, památek a kultury. Oblast je turisticky oblíbená, ale přesto není přelidněná.
V obci se odvádí rekreační poplatek 15 Kč za osobu ve věku 18-70 let za noc! Proto počítejte ještě s tímto doplatkem u nás. Osoby se ZTP jsou od rekreačního poplatku osvobozeny. Bohužel nám někteří hosté ujíždí bez zaplacení poplatku, ikdyž byli upozorněni na zaplacení, proto prosím o férovost! :)
základní parametry
S majitelem je nutné domluvit čas příjezdu, aby Vás uvedl na pozemek Co to znamená?
Rezervace je potvrzena okamžitě po zaplacení. Co to znamená?
Na pozemku je prostor pro 2 samostatné rezervace. Co to znamená?
Přesnou adresu, souřadnice a popis příjezdové cesty obdržíte po rezervaci termínu. Proč?
Kontakt na majitele obdržíte po rezervaci termínu. Proč?
vybavení
toaleta - Toaleta je pěkná, nově vybudovaná. Čistota je samozřejmostí. Na toaletě máme terárium s užovkou červenou. Nicméně s takovou fobií, že by někdo nešel na tuto toaletu, jsme se ještě nesetkali. Toaleta je určena návštěvníkům minifarmy. Od místa, kde by stál stan či karavan, je místo vzdáleno cca 5-15 m.
pitná voda - Pitná voda je v malé kuchyňce, na toaletě, ve sprše. Všechny místnosti jsou v domě s přístupem jen zvenčí. Od místa, kde by stál stan či karavan, je místo vzdáleno cca 5-15 m.
elektřina - Elektrické zásuvky např. na nabití telefonu, rychlovarnou konvici či vařič, máme v malé kuchyňce. Vařič i rychlovarnou konvici máme k zapůjčení. Od místa, kde by stál stan či karavan, je místo vzdáleno cca 5-15 m.
sprcha / umývárna - Pěkná nově zbudovaná sprcha. Čistota je samozřejmostí. Sprcha je v domě, přístupná zvenčí. Sprcha je jen pro návštěvníky. Od místa, kde by stál stan či karavan, je místo vzdáleno cca 5-15 m.
piknikový stůl
bazén
gril
ohniště
Wifi
Vylévání odpadu
Šedá voda (sprcha, umývání) - Možnost vylití šedé vody na toaletě (cca 20-30 metrů).
Chemické WC - Bez možnosti.
aktivity
cyklistika

Okolí je protkané cyklotrasami, které jsou mezi cyklisty velmi oblíbené.

rybaření

Přehrady v Poličce - 10 km. Rybník v Pomezí - 14 km. Další tipy zjistím, ale rybníky v okolí jsou.

lezení

Čtyři palice, Toulovcovy maštale a další skály. Tipy ještě dodáme. Vše cca 10 km daleko různými směry.

zimní sporty

Sjezdovka v Poličce (10 km), v Hlinsku (20 km). Přímo u domu nám vede vyježděná běžecká stopa.

vodní sporty

Doma máme nerezový bazén. V Borové je pro otužilce koupaliště v lese. Pěkné venkovní koupaliště i krytý bazén je v Poličce (10 km), Litomyšli (20 km), Hlinsku (20 km).

dětské aktivity

Na naší Minifarmě Falbgery máme zvířátka (povození na poníkovi, vodění kozičky či ovečky na vodítku). Máme zde také domeček s pískovištěm a skluzavkou, houpacího koníka, bazén. V Borové je také zdarma lanový park. A cca 15 km je největší evropské peklo Čertovina.

pěší turistika

Nádherná příroda v širokém okolí. Tento kraj je tímto známý. Lesy, skály...

koně

U nás povozíme za příplatek na poníkovi. Na velkých koních vás povozí např. v Rychnově (10 km).

Další aktivity

Zámek v Litomyšli (20 km), hrad Svojanov (30 km), věž Bohuslava Martinů a hradby v Poličce (10 km), různá muzea, skanzen v Hlinsku, záchranná stanice Pasíčka, prostě v okolí není město či vesnice, které by vám něco lákavého nemohlo nabídnout.

pravidla

Mazlíčci jsou povolení dle domluvy a za příplatek 50 Kč. Berte na vědomí, že nám po zahradě chodí vzácnější drůbež a máme 2 hodné německé ovčáky. Proto pejsci jen klidní, žádní hyperaktivní lovci.

Příjezd nejdříve: 09:00
Odjezd nejpozději: 23:00
Můžu přijet kdykoliv?

mazlíčci jsou zakázáni
rozdělávání ohně povoleno
vlastní gril povolen
oslavy a hlučné projevy zakázány, dodržuj klid i během dne více info
platba v hotovosti a mimo rezervační systém Bezkempu není možná více info
lokalita
fotky
Hodnocení od návštěvníků
20.9 - 22.9. Petr říká:
Pozemek úžasný, krásný, máme velký stan a vlezli jsme se bez problémů. Krásné místo mezi stromy a v blízkosti zvířátek.
22.9 - 23.9. Hana říká:
Pozemek tak na dvě auta, hned u cesty, ale farma je na samotě, takže krásný klid. V noci byly slyšet jen nutrie a sem tam vlak. Paní majitelka velice milá, přijeli jsme v noci, vše bylo připraveno, druhý den krasná prohlídka farmy. Děti si to užily a my také.
17.9 - 20.9. Barbora říká:
Moje první zkušenost s bezkempu a hned tak úžasná! Na pozemku je veškeré zázemí, nesrovnatelně lepší než ve většině běžných kempů a jako bonus přátelští majitelé. :)
Hada netřeba se báti, když se člověk nedívá doleva, nevidí ho ;)
26.8 - 29.8. Jaroslava říká:
Na pozemku jsme si mohli vybrat ze dvou míst pro stan- jeden venku za plotem a druhý přímo vevnitř uprostřed všeho dění. K dispozici kuchyňka, záchod, koupelna, hřiště pro děti s lanovkou a spousta zvířátek. Perfektní pro rodiny s dětmi.
13.8 - 15.8. Jiří říká:
Nic pro fajnovky, kteří se bojí sebemenší špíny, tohle je farma plná zvířat :-) Pro stan si můžete vybrat místo buď přímo v zahradě pod stromy mezi různorodou drůbeží a dvěma staršími psy, nebo můžete (jako my) zvolit plácek před plotem zahrady u příjezdové cesty. Zde sice občas projede nějaké to auto, ale není to nic hrozného. K dispozici máte toaletu, sprchu a kuchyňku s vařičem a malou ledničkou. Okolí Borové je krásné, nedaleko farmy je třeba lesní koupaliště s hezky čistou a taky pěkně studenou vodou, hned u něj je malé volně přístupné lanové centrum. Dobře a levně se najíte v motorestu u hlavní silnice, nakoupit můžete v supermarketu Qanto. Paní domácí je milá a vstřícná, dá se s ní na všem domluvit, za malý poplatek vás provede farmou a představí jednotlivá zvířata. Pobyt jsme si skvěle užili :-)
26.8 - 27.8. Alice říká:
Super klidné místo, zvířátka, hřiště, zazemi kousíček,nikoliv 5-15minut,jak je psáno v popisku,ale spíš 5-15 metrů. Možná jen krysy na záchodě trošku smrděly,ale to patří k farmě :)
Reakce majitele: Aby nedošlo k mýlce, jen doplním, že krysy malé (mastomyši) jsou chovány jako krmení pro naši Leontýnu, užovku červenou :)
17.8 - 18.8. Jan říká:
Super zazemi, zachod sprcha i kuchynka. Klidne misto kohouti nas nebudili a zvirata byla super, nejvic prasatko.
10.8 - 12.8. Tamara říká:
Moc příjemná paní majitelka nám ukázala pozemek i zázemí. Domluva proběhla nakrásně. Pěkné místo s milou atmosférou se zvířátky. Pro děti top:)
12.8 - 13.8. Daniel říká:
Příjemné prostředí, pro děti ideální. Milá paní majitelka, i po celém dnu zvládala zodpovídat všetečné dotazy a ukazovat zvířátka :-)
K dispozici voda, zastřešená terasa, záchod, sprcha, kuchyňka... Co víc si přát
6.8 - 8.8. Petr říká:
Moc hezký pobyt, příjemná a vstřícná majitelka. Připravte se na spoustu zvířat kolem vás, naše děti z nich byly nadšené, také si užívaly super dětskou lanovku. Na pozemku možnost využití kuchyňky s elektrickým vařičem, rychlovarnou konvicí, ledničkou a základním nádobím. Pěkný prostorný sprchový kout. Můžeme jen doporučit, ideální pro rodiny s dětmi.
1.8 - 3.8. Aleš říká:
Užili jsme si pobyt, našli houby cestou k lesnímu koupališti. Doporučujeme
29.7 - 1.8. Pavel říká:
Příjemné prostředí farmy se spoustou zvířat i příjemná paní domácí, která nás nechala zvířata krmit a tak nás alespoň trochu zapojila do prací na farmě. Dcerka měla největší radost z poníka a z honění slepic po dvorku, manželka si ráda podrbala prasátko Žofku a já se poprvé v životě pomazlil s užovkou. Všichni jsme tak trochu nadávali na kohouta, který je opravdu ranní ptáče, ale aspoň nás donutil chodit spát se slepicemi. V Borové je jinak příjemný klid a všude v okolí je krásná příroda. Líbilo se nám město Polička s historickými hradbami v centru a taktéž parádní městské koupaliště. Jediné, co jsme podcenili je délka pobytu, protože za tři dny jsme tu skoro nic nestihli a tak se sem budeme muset podívat ještě alespoň jednou v budoucnu.
4.8 - 6.8. T+T říká:
Autentický zážitek spaní přímo "uprostřed" dění minifarmy. Majitelé i jejich děti jsou moc milí, sociální zázemí i kuchyňka a její vybavení super, vše čisté a nové, k dispozici bylo vše dle popisu. Prožili jsme s dětmi 2 dny ve velmi přátelském prostředí přímo mezi zvířaty (slepice a jiná drůbež pochodují přímo okolo stanu :-D). Ráno nás budily různé zvířecí zvuky (kachny, kohout, nutrie,...), byl to pro nás fajn zážitek, děti naprosto nadšené. Po okolí se dají podniknout různé výlety - např. nedaleko lanový park, lesní koupaliště - viz foto nebo město Polička s vlastním pivovarem), paní majitelka nám je sama doporučila. Děkujeme mnohokrát za milý přístup a moc zdravíme!
29.7 - 30.7. Zdeňka říká:
Klidné místo na konci vesnice. Zázemí sprcha, WC, kuchyňka. Velmi milá paní domácí, která nás provedla po farmě s mnoha druhy zvířátek. Nejvíc nadšené byly děti s pomocí při krmení a nového zvířecího přírustku. Moc se nám líbilo. Můžeme doporučit, hlavně pro rodiny s dětmi.
31.7 - 4.8. Hynek říká:
Naše první zkušenost s Bezkempu byla vysloveně pozitivní. Stanování přímo na zahradě u příjemných lidí, během dne v obležení zvířat nejrozličnějšího druhu v noci s hvězdnou oblohou nad hlavou :-) K dispozici parádní sociální zázemí i malá lednička. Ideální základna pro výlety po okolí.
19.7 - 20.7. Petr říká:
Velmi příjemná a milá paní domácí! Spali jsme ve stanu přímo na zahradě. Na pozemku je spostu zvířat(kozy,králíci,koníci,nespočet druhů slepic,psy), pískoviště a lanovka, takže děti se zabavili, zatímco jsme vybalovali. Teplá voda, sprcha, kuchyňka, nádobí, WC. Vše nezávislé na domu. Klidné místo.
25.7 - 26.7. Lenka říká:
Kempování na farmě mezi zvířaty. Příjemná paní majitelka, která nám ukázala celou farmu, super zázemí - WC, sprcha, kuchyňka. Na zahradě je i vyžití pro děti - houpačka, skluzavka. V Borové je super lanové centrum ( volně přístupné) a lesní koupaliště.
4.7 - 7.7. Jiří říká:
Ačkoliv máme větší stan, v pohodě jsme se na pozemek vešli a mohli si užívat veškerý komfort, který majitelé tohoto pozemku bezkempařům nabízí. Kuchyňka, sprchový kout i záchod zde máte hned u nosu. Tento pozemek je ideální zejména pro rodiny s dětmi. Majitelka je velká chovatelka zvířat a druhová pestrost zde nezná mezí. Majitelé i jejich děti jsou velmi příjemní a bylo báječné s nimi večer posedět. Okolní příroda má mnoho, co nabídnout. Pro cyklisty je zde spoustu různých tras a ti, kteří nefandí táhlým kopcům, můžou v pohodě na konci dne, nasednout na místní cyklobus. Jen pozor - jezdí jen přes svátky a víkendy. Za nás tedy rozhodně ve všech směrech palec nahoru.
Moje cesta
Přespím v: (Co mám vybrat v mém případě?)
-
+
0
-
+
0
-
+
0


Počet osob:
-
+
1
nad 12 let
-
+
0
4–12 let
-
+
0
0–3 roky


více info

Termín:
Příjezd - Odjezd


Vyberte termín a typ přenocování
Přenocování
Servisní poplatek
Celkem