Vyhledávání pozemku

Žádný pozemek nenalezen. Prohlédnout celou nabídku
Zavřít
Prohlédnout celou nabídku
Zavřít

Minifarma Falbgery - stanování na zahradě
 100 % (31 hodnocení)
 Přidat mezi oblíbené


250 Kč

50 Kč

25 Kč
Pronájem pozemku pro 2 menší stany na zahradě na minifarmě se zvířátky. Minifarma je navštěvována turisty, proto obzvláště v létě musíte počítat s jejími návštěvníky. Máme zastřešenou terasu, sociální zázemí, malou vybavenou kuchyňku, ohniště (dřevěné uhlí i dřevo si musíte dovézt nebo jej za poplatek zajistíme). Dle domluvy máme také infrasaunu pro 2 osoby. Za poplatek dle aktuálního ceníku vás provedeme naším zookoutkem nebo si můžete vyzkoušet práci farmáře a péči o zvířata. Můžete si u nás koupit také nějaké suvenýrky z minifarmy. V okolí si přijdou na své cykloturisti, pěší turisti, milovníci přírody, památek a kultury. Oblast je turisticky oblíbená, ale přesto není přelidněná.
V obci se odvádí rekreační poplatek 15 Kč za osobu ve věku 18-70 let za noc! Proto počítejte ještě s tímto doplatkem u nás. Osoby se ZTP jsou od rekreačního poplatku osvobozeny. Bohužel nám někteří hosté ujíždí bez zaplacení poplatku, ikdyž byli upozorněni na zaplacení, proto prosím o férovost! :)
základní parametry
S majitelem je nutné domluvit čas příjezdu, aby Vás uvedl na pozemek Co to znamená?
Majitel musí potvrdit rezervaci Co to znamená?
V poslední době potvrzeno 100% rezervací. Průměrná doba do odpovědi je 36 minut.
Na pozemku je prostor pro 2 samostatné rezervace. Co to znamená?
Přesné umístění obdržíte po rezervaci termínu, orientační mapa je níže na stránce. Proč?
Kontakt na majitele obdržíte po rezervaci termínu. Proč?
vybavení
toaleta - Toaleta je pěkná, nově vybudovaná. Čistota je samozřejmostí. Na toaletě máme terárium s užovkou červenou a krysama malýma (mastomyši). Nicméně s takovou fobií, že by někdo nešel na tuto toaletu, jsme se ještě nesetkali. Komu by vadily mastomyši, můžeme je odstěhovat. Toaleta je určena všem návštěvníkům minifarmy. Je umístěna v domě, přístupná je jen zvenčí. Od místa, kde by stál stan, je místo vzdáleno cca 10-20 m.
pitná voda - Pitná voda je v malé kuchyňce, na toaletě, ve sprše. Všechny místnosti jsou v domě s přístupem jen zvenčí. Od místa, kde by stál stan, je místo vzdáleno cca 10-20 m.
elektřina - Můžeme natáhnout elektrickou prodlužku, která dosáhne až k obytnému autu či karavanu. Elektrické zásuvky např. na nabití telefonu. Ledničku, rychlovarnou konvici či vařič máme v malé kuchyňce. Od místa, kde by stál stan, je místo vzdáleno cca 10-20 m.
sprcha / umývárna - Pěkná nově zbudovaná sprcha. Čistota je samozřejmostí. Sprcha je v domě, přístupná jen zvenčí. Sprcha je jen pro návštěvníky. Od místa, kde by stál stan, je místo vzdáleno cca 10-20 m.
piknikový stůl
ohniště
Wifi
Vylévání odpadu
Šedá voda (sprcha, umývání) - Možnost vylití šedé vody na toaletě (cca 20 metrů).
Chemické WC - Bez možnosti.
sjízdnost
Pozemek je sjízdný i v zimě / v období sněhu
Na pozemek je bezproblémový příjezd i za špatného počasí

Cesta k nám je pro jedno auto, ale až na pár dní v zimě, kdy fouká a sněží, je cesta vždy průjezdná. V roce 2020 - 2021 se v obci buduje kanalizace, proto je průjezd cestami průběžně omezován, ale vždy se k nám zatím dostanete.

Omezení průjezdnosti přístupové cesty

Touto vedlejší cestou projede i traktor. V roce 2020 - 2021 se v obci buduje kanalizace, proto je průjezd cestami průběžně omezován, ale vždy se k nám zatím dostanete.

aktivity
cyklistika

Okolí je protkané cyklotrasami, které jsou mezi cyklisty velmi oblíbené.

rybaření

Přehrady v Poličce - 10 km. Rybník v Pomezí - 14 km. Další tipy zjistím, ale rybníky v okolí jsou.

lezení

Čtyři palice, Toulovcovy maštale a další skály. Tipy ještě dodáme. Vše cca 10 km daleko různými směry.

zimní sporty

Sjezdovka v Poličce (10 km), v Hlinsku (20 km). Přímo u domu nám vede vyježděná běžecká stopa.

vodní sporty

V Borové je pro otužilce koupaliště v lese (v roce 2020 prochází renovací, takže je nepřístupné). Pěkné venkovní koupaliště i krytý bazén je v Poličce (10 km), Litomyšli (20 km). V Hlinsku (20 km) je nově otevřeno biotopové koupaliště.

dětské aktivity

Na naší Minifarmě Falbgery máme zvířátka (povození na poníkovi, vodění kozičky či ovečky na vodítku). Máme zde také domeček s pískovištěm a skluzavkou, houpačku, houpacího koníka. Jen klidné a vychované děti mohou využít také lanovku. V Borové je také zdarma lanový park. A cca 15 km je největší evropské Peklo Čertovina.

pěší turistika

Nádherná příroda v širokém okolí. Tento kraj je tímto známý. Lesy, skály...

koně

U nás povozíme za příplatek na poníkovi. Na velkých koních vás povozí např. v Rychnově (10 km).

Další aktivity

Zámek v Litomyšli (20 km), hrad Svojanov (30 km), věž Bohuslava Martinů a hradby v Poličce (10 km), různá muzea, skanzen v Hlinsku, největší evropské Peklo Čertovina, záchranná stanice Pasíčka, prostě v okolí není město či vesnice, které by vám něco lákavého nemohlo nabídnout.

pravidla

Děti: Poučte své děti, že se u nás nešplhá po bráně a stromech, nehoní zvířata a křičení také není žádoucí. Nemyslím tím pláč, ale vyloženě rozežranost. Sousedi i my si chceme také užít pohodové chvíle na našich pozemcích. 80% dětí je naprosto úžasných a milých. Ale těch zbylých 20% dětí, to jsme tedy zírali :(.
Pejsci: Berte na vědomí, že nám po zahradě chodí vzácnější drůbež. Proto pejsci jen klidní, žádní hyperaktivní lovci. Máme 3 hodné feny (stará něm. ovčanda, kříženka a čivava).
Zatím jsme se nesetkali s mejdany a rušením nočního klidu a věřím, že to tak i zůstane :). Děkujeme všem za slušné chování!

Příjezd nejdříve: 09:00
Odjezd nejpozději: 15:00
Můžu přijet kdykoliv?

mazlíčci povoleni pravidla pobytu s pejsky
rozdělávání ohně povoleno
vlastní gril povolen
oslavy a hlučné projevy zakázány, dodržuj klid i během dne více info
platba v hotovosti a mimo rezervační systém Bezkempu není možná více info
lokalita
fotky
Hodnocení od návštěvníků
31.7 - 2.8.2020 Lucie říká:
Byla to naše první zkušenost s bezKempu a byla skvělá. Pro mnohé krátká. I když bylo naše rozhodnutí, jet na farmu, na poslední chvíli, super rychlé potvrzení rezervace nám to umožnilo. Děti ocenily hlavně pomoc paní domácí s krmením zvířat. Budeme se muset vrátit.
7.8 - 9.8.2020 Marcela říká:
Místo nádherné, majitelka příjemná a vstřícná. <br>
Jen nás zaskočila délka od místa parkování auta a stanu. Možná bychom si vzali méně věcí :-) Jinak sociálky trochu v horším stavu než na fotce, ale dá se přežít. Lednička menší tudíž jsme se tam mačkali s ostatními ubytovanými. Co se týká zvířátek, vše v pořádku. Prasátko Žofka úžasná, koza Jůlinka na venčení, koník, prostě zvířátka TOP.
Reakce majitele: Na všem se dá domluvit. Při uvádění "bezkempařů" na pozemek říkám, ať kdykoli zazvoní, na cokoli se zeptají. Když můžu, tak pomůžu :). Na pozemku jsem pořád. Letošní rok je zájmem výjimečný, ale větší ledničku kupovat do menší místnosti nebudu. V případě potřeby nabízím i uskladnění větších věcí v naší ledničce. Stačí se zeptat. Děkuji všem srdcovým kempařům, kteří přijedou s vědomím, že jsme soukromý pozemek (kde dáváme všanc své soukromí), nikoli profi ubytovací zařízení.
7.8 - 9.8.2020 Jaroslav říká:
Byl to super víkend na krásném místě s příjemnými lidmi a spoustou zvířátek. Majitelé jsou bezva lidi, obzvlášť paní majitelka je moc hodná paní, zvířatům opravdu rozumí a mají se u nich jako v bavlnce.Moc jsme si to užili a naše malá princezna pořád vzpomíná na: pejska Barču, kozičku Julču, poníka Nelču, prasátko Žofku atd. atd. a ptá se kdy tam zase pojedeme............. :-) :-)
Prostě za naši rodinku veliká pochvala a doporučení všem.
30.7 - 1.8.2020 Jan říká:
Popis odpovídá realitě, celkově bez chyby, typické bezkempu...
13.7 - 23.7.2020 Pavel říká:
Pani domácí fajne, zázemí vyhovující a zvířata byla hodná. Dětičky byly spokojené a při odjezdu si pobrečeli
Moje cesta
Přespím v: (Co mám vybrat v mém případě?)
-
+
0
-
+
0
-
+
0


Počet osob:
-
+
1
nad 12 let
-
+
0
4–12 let
-
+
0
0–3 roky


pravidla pobytu s pejsky

více info

Termín:
Příjezd - Odjezd


Vyberte termín a typ přenocování
Přenocování
Servisní poplatek
Celkem