Informace k cestování na pozemky během epidemie COVID-19 zde

Vyhledávání pozemku

Žádný pozemek nenalezen. Prohlédnout celou nabídku
Zavřít
Prohlédnout celou nabídku
Zavřít

Romantika v maringotce u Lipenského jezera
 100 % (13 hodnocení)
 Přidat mezi oblíbené


400 Kč

300 Kč

0 Kč
Maringotka stojící na oploceném pozemku se nachází u Lipenského jezera, v obci Lipno nad Vltavou, v okrajové části Slupečná. Je zateplena a uzpůsobena k celoročnímu užívání - přímotop. V maringotce je rozkládací lůžko (o rozměrech 160x200 cm v rozloženém stavu), lůžkoviny a ručníky samozřejmostí, stůl se třemi židlemi, komoda, poličky, kuchyňka se základním vybavením (příbory, nádobí), lednice, dvojvařič, mikrovlnka, varná konvice, kávovar, stolní gril. Chemické WC je od obytného prostoru odděleno závěsem. Pitná voda je k dispozici v kanystrech, sprchování je řešené venkovní kempinkovou solární sprchou. V maringotce se pohodlně ubytují 2 dospělé osoby. Od října do května je podmínkou strávení min. 2 nocí, od června do září min. 3 nocí, příjezd možný po 19hod/odjezd do 16hod.(ev. dle dohod). V ceně je zahrnut lázeňský poplatek 50kč/os./noc.

Pěšky je od nás vzdálen - lyžařský areál 15 min, bobová dráha 10 min, dále se nachází ve vzdálenosti 2-5 km Stezka v korunách stromů, Království lesa, půjčovna kol a plavidel, přístaviště, plavecký bazén, Hopsárium, beach volejbalové hřiště a jiná sportoviště.
základní parametry
Na pozemek je volný přístup. Co to znamená?
Majitel musí potvrdit rezervaci Co to znamená?
V poslední době potvrzeno 91% rezervací. Průměrná doba do odpovědi je 306 minut. Doporučujeme rezervovat s dostatečným předstihem.
Na pozemku je prostor pro 1 rezervaci. Co to znamená?
Přesné umístění obdržíte po rezervaci termínu, orientační mapa je níže na stránce. Proč?
Kontakt na majitele obdržíte po rezervaci termínu. Proč?
Minimální délka pronájmu pozemku jsou 2 dny
vybavení
toaleta - Chemické WC uvnitř.
pitná voda - Pitná voda je k dispozici uvnitř maringotky v kanystrech.
elektřina - Elektřina je rozvedena uvnitř po celé maringotce + jedna venkovní zásuvka.
sprcha / umývárna - K dispozici je venkovní kempingová solární sprcha, pro milovníky přírodního koupání je nedaleko Lipenské jezero :) .
gril
ohniště
aktivity
cyklistika
rybaření
zimní sporty
vodní sporty
dětské aktivity
pěší turistika
bruslení
pravidla

Domácí mazlíčci možné po domluvě. Čas odjezdu i příjezdu je možný po domluvě upravit.

Příjezd nejdříve: 14:00
Odjezd nejpozději: 11:00
Můžu přijet kdykoliv?

mazlíčci jsou zakázáni
rozdělávání ohně povoleno
vlastní gril povolen
oslavy a hlučné projevy zakázány, dodržuj klid i během dne více info
platba v hotovosti a mimo rezervační systém Bezkempu není možná více info
lokalita
fotky
Hodnocení od návštěvníků
20.11 - 22.11.2020 Lucie říká:
Krásné útulné místo v blízkosti Lipna. Vše proběhlo v pořádku a maringotka nám byla skvělým útočištěm na víkend. Je plně vybavena a nic nám v ní nechybělo. S majiteli jsme se nepotkali, ale informace a vše co bylo potřeba byly k dispozici a věřím ze v případě potřeby by nám byli nápomocni. Dle instrukcí se místo dalo najít bez problému. Zažili jsme mrazivý víkend s prvním menším snížením ale jelikož je v marigotce primotop ( který už běžel když jsme dojeli, díky! :) ) vůbec to nevadilo a dokreslilo to akorát celou skvělou atmosféru. Doporučuji zkusit byt offline, číst knihy, hrát šachy (jsou k dispozici), jít se projít (Čertovo kopyto, medvědi hora, Luč) a pít čaj nebo kávu. Moc děkujeme za skvělý víkend, únik z Prahy do mrazivé pohádky na Lipně. L&M
6.11 - 8.11.2020 Petr říká:
Krásná útulná a výborně vybavená maringotka s chemickým WC, které není vůbec cítit. Pokud vám nepůjde zamknout dveře z venku, je potřeba je trošku přizvednout.
25.10 - 27.10.2020 Jaroslav říká:
Velmi krásné místo. Maringotka útulná a stylově zařízena. Rádi se zase vrátíme.
16.10 - 18.10.2020 Lenka říká:
Útulná maringotka poskytuje vše, co dva lidé k pobytu potřebují. Líbilo se nám ohniště, ale kvůli deštivému počasí jsme si ohýnek neudělali. Solární sprchu jsme také nevyužili :-) Pozemek je malý a dobře oddělený zelení od okolí. Byl zde klid. Vše bylo připraveno a zajištěno pro náš pobyt tak, jak nám to majitelé napsali. Přítel ocenil, že v maringotce nebyli pavouci :-)
9.10 - 11.10.2020 Simona říká:
Skvěle vybavená maringotka. S majiteli jsme se osobně nesetkali, ale nebylo potřeba. Pobyt jsme si užili, i když nebylo hezké počasí. Elektrický přímotop prostor vytopí za chviličku.
Moje cesta
Přespím v: (Co mám vybrat v mém případě?)
-
+
0
-
+
0
-
+
0


Počet osob:
-
+
1
nad 12 let
-
+
0
4–12 let
-
+
0
0–3 roky


více info

Termín:
Příjezd - Odjezd


Vyberte termín a typ přenocování
Přenocování
Servisní poplatek
Celkem