Vyhledávání pozemku

Žádný pozemek nenalezen. Prohlédnout celou nabídku
Zavřít
Prohlédnout celou nabídku
Zavřít

Dlouhý Most u Liberce a jedna hezká louka u lesa s výhledem na Ještěd
 Přidat mezi oblíbené


100 Kč

100 Kč

100 Kč

50 Kč

10 Kč
Aktuálně: Ukliďme Česko!
Tento pozemek je zapojený do akce Ukliďme Česko. V sobotu 19.9.2020 proběhne na stovkách míst po celé republice organizovaný úklid přírody, tj. např. sběr pohozených odpadků. Pokud si rezervujete tento pozemek ve dnech 18.-20. září, máte v tyto dny pobyt zdarma, naopak se od Vás ale bude očekávat zapojení do úklidové akce (a pořízení fotografií vašeho úklidu :-) ). Více informací budeme postupně zveřejňovat zde a na sociálních sítích.
--------------

Louka se nachází V obci Dlouhý Most u Liberce, 100 metrů od lučního potoka,je obklopena krásnou přírodou,sám potok je chráněn NATURA 2000,okolo louky pokračuje cesta už bez asfaltového povrchu do lesa okolo Rohanovy studánky a dále je možno pokračovat na rozhlednu Císařský kámen po cyklostezce nebo v horní části louky zajít do lesa plného borůvek,hub a zajezdit si na kole na přírodní trati pro
cross cyklisty
základní parametry
S majitelem je nutné domluvit čas příjezdu, aby Vás uvedl na pozemek Co to znamená?
Rezervace je potvrzena okamžitě po zaplacení. Co to znamená?
Na pozemku je prostor pro 4 samostatné rezervace. Co to znamená?
Přesné umístění obdržíte po rezervaci termínu, orientační mapa je níže na stránce. Proč?
Kontakt na majitele obdržíte po rezervaci termínu. Proč?
vybavení
na pozemku není záchod. Co s tím?
pitná voda - V plastovém barelu s kohoutkem 25 litrů pitné vody,200 litrů deštové vody v sudu s kohoutkem na opláchnutí.
piknikový stůl
ohniště
Vylévání odpadu
Šedá voda (sprcha, umývání) - Není možno, Luční potok vzdálen cca 100 metrů chráněn NATURA 2000
Chemické WC - Není možno, Luční potok vzdálen cca 100 metrů chráněn NATURA 2000
sjízdnost
V zimním období může být problém s příjezdem na pozemek
Na pozemek je bezproblémový příjezd i za špatného počasí

Asfaltová cesta končí 50 metrů od louky,pak pokračuje prašná cesta,sjízdná je i za deště,na louku se dá vjet i za mokra,otázka je váha auta a použité pneu.Lepší používat celoroční pneu.

Omezení průjezdnosti přístupové cesty

příjezdovou cestou jezdí popelářské auto k domu cca 100 metrů od pozemku,otáčí se cca 50m od pozemku.Branka na louku má 2,7 metru šíři.

aktivity
cyklistika

cyklostezky jsou značeny,výlety směrem na Císařský kámen,dále na Milíře,zde je hospůdka pro děti a cyklisty,na druhou stranu nad loukou je směr na Vesec,

lezení

Agentura Sommer Paradies - sportovní lezení s instruktorem
Letní sporty
Kvalitní služby za přijatelné ceny. Vhodné pro děti i dospělé, školy, skupiny a organizace.
Sportovní agentura Sommer Paradies nabízí seznámení se základy sportovního lezení, ketré se odehrává v Českém ráji a okolí. Nabízíme lezení pro začátečníky i pokročilé, skupiny i jednotlivce. V případě špatného počasí máme k dispozici vnitřní lezeckou stěnu.

Všechny lezecké aktivity probíhají pod dohledem a jištěním našich česky, německy nebo anglicky mluvících instruktorů. Lezecký materiál zapůjčíme bezplatně. Akce je určena pro děti i dospělé a trvá 3-4 hodiny.

vodní sporty

Vesecký rybník nazývaný také Teichmühle nebo Tajch se nachází na okraji Liberce ve čtvrti Vesec u zahrádkářské kolonie. V minulosti byl využíván pro potřeby textilní továrny. Dnes slouží k rekreačním účelům.
Příjemná lokalita ke koupání i k výletům a procházkám. Pláž je volně přístupná.

Přestože se rybník nachází na okraji Liberce, v jeho okolí žije spousta druhů živočichů a roste značné množství rostlin. Projít se můžete po Naučné stezce Vesecké údolí, která vede kolem rybníka.

dětské aktivity

Nisapark je rodinný volnočasový areál pro děti i dospělé v krásném přírodním prostředí v klidném centru Vratislavic. Najdete u nás spoustu houpaček, dřevěných hracích prvků i příjemná místa pro relaxaci. Nejoblíbenější atrakcí jsou vzduchové trampolíny, které si zamilují nejen vaše děti.

pěší turistika

Vrchol Javorník je dostupný po čtyřech značených turistických stezkách, které k němu míří ze všech světových stran. Nejsnadnější a nejrychlejší výstup je možný ze začátku obce Záskalí po modře značené cestě. Na kopci Javorník mezi Libercem a Hodkovicemi nad Mohelkou najdou turisté četné turistické, cyklistické a krosové tratě.

bruslení

Díky Mistrovství světa v klasickém lyžování Liberec 2009 byl v části Vesec vybudován sportovní areál pro běžecké lyžování. Areál je využíván celoročně - běžecké lyžování v zimě a asfaltové cestičky jsou v letní sezóně vhodné pro cyklistiku i pro in-line brusle.
Okruh na stadionu je vhodný spíše pro začátečníky, kteří zde v létě najdou i půjčovnu bruslí. Pokročilejší bruslaři mohou využívat jeden z běžeckých okruhů, na kterém je však bohužel po MS 2009 místy zničený asfalt.

Vstup do areálu je volný, při návštěvě areálu prosím dodržujte návštěvní řád a pro parkování využijte asfaltové parkoviště u hřbitova.

Další aktivity

Motokáry Liberec - největší krytá motokárová trať na severu Čech
Letní sporty
Opravdový adrenalinový zážitek! Krytá trať s celoročním provozem v centru Liberce.
Chcete si na vlastní kůži vyzkoušet adrenalin jezdců při závodech na uzavřeném okruhu? Chcete se skvěle odreagovat a povozit děti na bezpečném závodním okruhu? Navštivte největší krytou motokárovou trať v Severních Čechách, najdete nás v parkovacím domě Forum, součástí obchodního centra Froum Liberec. Nekuřácký Sport bar s výhledem na trať. Pro kuřáky je před barem posezení na terase přímo u motokárové tratě. Jako jediná motokárová trať v ČR nabízíme možnost vyzkoušet si trenažér závodních vozů.

pravidla

Rozdělávání ohně pouze v ocelové skruži u jezírka-možnost uhašení,dříví lze přitáhnout z lesa,parkování kdekoliv Vám to vyhovuje ,dříví složené na louce na hráni není určeno pro pálení na ohništi.

Příjezd nejdříve: 13:00
Odjezd nejpozději: 12:00
Můžu přijet kdykoliv?

mazlíčci povoleni pravidla pobytu s pejsky
rozdělávání ohně povoleno
vlastní gril povolen
oslavy a hlučné projevy zakázány, dodržuj klid i během dne více info
platba v hotovosti a mimo rezervační systém Bezkempu není možná více info
lokalita
fotky
Hodnocení od návštěvníků
30.8 - 31.8.2020 Tereza říká:
Pěkné místo, akorát opravdu v kopci. Jedno místo upraveno do rovna
Reakce majitele: Děkuji za Vaše hodnocení a věřím,že ostatní návštěvníci pochopí dle specifikace pozemku,že se jedná o mírně svažitou louku a na fotografiích v popiscích je uvedeno,že vrchní partie jsou dostupné nejlépe s vozem 4x4.Pro vozy kempové je uvedeno nutnost použití klínů,pro stany je podle srovnaná plocha 3x5 metrů.Jsem velice rád,že se můžete podívat do posledních míst v Liberci,která jsou obklopena lesy,loukami,opodál protéká potok chráněný NATURA 2000 a zažít alespoň chvilku pocit,že jste v přírodě.Já a spousta lidí vlastnících louky,jak je vidět na portálu BEZKEMPU, má snahu udržovat louky tak hezké,abychom pouze v Rakousku nezažívali ten pocit,že je tam fajn.Přeji Všem nadšencům klidu a pohody v přírodě hodně hezkých zážitků a zavede -li Vás navigace do Liberce,stavte se..Lubomír Nesvadba
23.8 - 24.8.2020 Barbora říká:
Klidné místo, perfektně připravené od majitele. K dispozici pitná voda i užitková. Spousta vychytávek pro snadnější manipulaci a příjemný pobyt. Perfektní posezení u ohniště.
Byli jsme naprosto spokojeni, doporučujeme.
14.8 - 15.8.2020 Tomáš říká:
Hezký a prostorný pozemek. V noci je mírně slyšet šum z dálnice, ale zvuk táboráku ho v pohodě přehluší. Pan majitel byl velmi příjemný a vlídný. Doporučuji.
8.8 - 9.8.2020 roman říká:
Dobrý den , kempování bylo perfektní . Trošku hluku z dálnice , ale jinak dobré . Bonusem byla ranní snídaně v lese na borůvkách . Díky majiteli za připravené dřevo na oheň .
27.7 - 28.7.2020 Lukáš říká:
Nadherna louka s jeste lepsim vyhledem na jested. V okoli nebylo ani zivacka, naprosty klid, pritom jsme byli hnedka v Libercu.
Moje cesta
Přespím v: (Co mám vybrat v mém případě?)
-
+
0
-
+
0
-
+
0


Počet osob:
-
+
1
nad 12 let
-
+
0
4–12 let
-
+
0
0–3 roky


pravidla pobytu s pejsky

více info

Termín:
Příjezd - Odjezd


Vyberte termín a typ přenocování
Přenocování
Servisní poplatek
Celkem