Vyhledávání pozemku

Žádný pozemek nenalezen. Prohlédnout celou nabídku
Zavřít
Prohlédnout celou nabídku
Zavřít

Zahrada na úpatí Železných hor
 Přidat mezi oblíbené


200 Kč

200 Kč

180 Kč

50 Kč

30 Kč
Pozemek se nachází v klidné lesnaté lokalitě v Železných horách, rozlehlá zahrada sousedí s krásnou slunnou terasou místní restaurace. Možnost stravování(od pondělí do pátku obědy, víkendy,večeře,grilování apod. dle nabídky nebo na objednání, dohodou). Najdete zde krásné cesty lesem pro vaše cyklovýlety(poradíme,ukážeme) i pěší turistiku, jak pro začátečníky tak pro náročné. V okolí se nachází mnoho zajímavých turistických cílů ( Lichnice,Dívčí kámen, přehrada Seč, Lovětínská rokle, Hedvičino údolí, zámek Žleby ,tvrz Svojšice,Obří postele Zdechovice, rozhledna Barborka a Bára,zámek Slatiňany , areál Podhúra s lanovým parkem,muzeum loutkářských kultur v Chrudimi,Habrkovice zoo park a mnoho dalších.) Na pozemku velká trampolína a ping pongový stůl. Možnost využití dětského hřiště (50m od pozemku) a tenisového kurtu (2km od pozemku).
základní parametry
Na pozemek je volný přístup. Co to znamená?
Rezervace je potvrzena okamžitě po zaplacení. Co to znamená?
Na pozemku je prostor pro 6 samostatných rezervací. Co to znamená?
Přesné umístění obdržíte po rezervaci termínu, orientační mapa je níže na stránce. Proč?
Kontakt na majitele obdržíte po rezervaci termínu. Proč?
vybavení
toaleta - Kombinované WC(přístupné 24h denně,část toalet restaurace ,umyvadlo součástí)
pitná voda - Zahradní kohout na pozemku
elektřina - Z rozvaděče na pozemku.
sprcha / umývárna - Zahradní solární sprcha.
piknikový stůl
ohniště
Wifi
sjízdnost
Pozemek je sjízdný i v zimě / v období sněhu
Na pozemek je bezproblémový příjezd i za špatného počasí

aktivity
cyklistika
rybaření
vodní sporty
dětské aktivity
pěší turistika
bruslení
koně
Další aktivity
pravidla

Oheň lze rozdělávat na přenosném ohništi ,volně k zapůjčení.

Příjezd nejdříve: 10:00
Odjezd nejpozději: 15:00
Můžu přijet kdykoliv?

mazlíčci povoleni pravidla pobytu s pejsky
rozdělávání ohně zakázáno
vlastní gril povolen
oslavy a hlučné projevy zakázány, dodržuj klid i během dne více info
platba v hotovosti a mimo rezervační systém Bezkempu není možná více info
lokalita
fotky
Hodnocení od návštěvníků
4.9 - 6.9.2020 Oldřich říká:
Pro hezké prostředí se skvělým zázemím jsme si pobyt zopakovali, vřele doporučujeme.
24.8 - 27.8.2020 Eva říká:
Nádherné prostředí a velice ochotný, pozorný majitel pozemku. Ráda doporučím dál.
21.8 - 23.8.2020 Tomáš říká:
Upravený krásný pozemek, příjemný majitel, za mě top místo, doporučuji 😉
28.8 - 30.8.2020 Kateřina říká:
Krásná příroda, rozlehlý pozemek. Pouze dvě přípojky elektřiny pro 6 posádek. První noc úžasná tichá, druhá noc katastrofa: svatba v restauraci, řev a muzika do půl 4 ráno. Bez jakéhokoliv upozornění majitelem při rezervaci ani po příjezdu! Nedoporučujeme tento pozemek. Dejte si pozor, aby se to nestalo i vám. <br>
Reakce majitele: Ano je pravda ,že se v hostinci konala svatba ,ale to co tady píšete dál už pravda úplně není. Na svou omluvu nutno říci ,že bezkemp provozujeme cca 2,5 měsíce učíme se a snažíme se. Bezkemp doporučuje zadávaní rezervací bez našeho potvrzení ,aby například někdo, kdo chce přijet náhle nemusel čekat na odezvu ,to jsme udělali ,čímž jsme se o tuto možnost sdělení ,že se koná akce přišli ...jiný způsob zadávání není ,pouze blokování termínu(zapracujeme na tom a v tomto směru službu vylepšíme). Přesto, že svateb a akcí se konalo toto léto více nikdo si nestěžoval, jste první a nutno podotknout ,že mě vaše stížnost přijde velmi nefér...proč rád vysvětlím. Myslím, že jste typ hostů ,kteří v bezkempu chtějí komfort kempu. Poznámka k elektrickým přípojkám je holý nesmysl, to , že jsou v rozvaděči jen dvě zásuvky neznamená, že je nelze rozbočit v rozvaděči připravenou čtyř zásuvkou, navíc mohu přivést další z opačné strany pozemku, nevím co vás tíží, všem jsem vždy vyhověl i těm co si udělají jednu rezervaci pro dva karavany(připojí se oba) a zaplatí jeden poplatek, jako třeba vy. Jak jsem již uvedl vaše návštěva se skládala ze dvou posádek, při příjezdu prvního karavanu jsem pána i paní upozornil , že se zde zítra koná svatba a že karavan postavený bezprostředně!!! u terasy restaurace ,když může být minimálně o padesát metrů dál není možná vhodné, odpověď zněla..." svatba ..to se nedá nic dělat, tak je svatba no ...my abychom to měli blízko na wc", přesto se za chvíli karavan posunul asi o 15metrů,šlo to i dál....To jak se chováme k zákazníkům je popsáno v ostaních recenzích a jak říkám snažíme se ,to aniž by vám tuto možnost někdo nabízel a nebo se zeptali ,jste se cca v deset hodin dopoledne nastěhovali do prostoru terasy s vlastním plynovým grilem, jídlem ,a pitím , teprve následně jste se zeptali a já vám vyhověl s tím ,že prostory opustíte ve chvíli ,kdy restaurace otevře(nutno říci ,že pršelo a pochopitelně pod pergolou lepší než u karavanu bez předstanu, za počasí nemůžu) , nestalo se!!! Nechal jsem to být ,myslel jsem ,že pokud budu tolerantní a vstřícný k vám oplatíte mi stejnou. Zůstali jste nepřetržitě při mnoha svých lahvích vína a myslím ,že při vašem odchodu do půlnoci mnoho nechybělo(byť jste tvrdili, že si odpadky odvezete, druhý den jsem po vás uklízel vaše pet lahve tuším od magnezie) . Žertovali jste o knedlíčkové polévce a tvářili se ,že je vše v pořádku. Svatební hostina skončila ve dvě přesně a to se vším všudy, to jen k vaší lži o půl čtvrté!!!

Za celý váš pobyt jsem od vás neslyšel slovo stížnosti, jen v pátek večer při příjezdu jste mě vyhledala s tím ,že jste dnes nespolečenská??? a jdete brzy spát protože jste měli včera vlastní svatbu v rodině....,v této chvíli jsem s vámi o svatbě na druhý den také mluvil.

Je to tak, že portál vám za váš pobyt vrátil polovinu peněz jako kompenzaci, samozřejmě mě tato situace mrzí a omlouvám se ,ale zároveň musím říci, že mě vadí vaše nepravdivé informace.
27.8 - 29.8.2020 Obec říká:
Krásný udržovaný pozemek za útulnou hospůdkou. Příjemný pan majitel a personál hospůdky. Autobusová zastávka pár metrů od pozemku je ideální pro výlety po okolí. Děkujeme a někdy na shledanou.
Moje cesta
Přespím v: (Co mám vybrat v mém případě?)
-
+
0
-
+
0
-
+
0


Počet osob:
-
+
1
nad 12 let
-
+
0
4–12 let
-
+
0
0–3 roky


pravidla pobytu s pejsky

více info

Termín:
Příjezd - Odjezd


Vyberte termín a typ přenocování
Přenocování
Servisní poplatek
Celkem