Informace k cestování na pozemky během epidemie COVID-19 zde

Vyhledávání pozemku

Žádný pozemek nenalezen. Prohlédnout celou nabídku
Zavřít
Prohlédnout celou nabídku
Zavřít

Lesní tábořiště
 100 % (19 hodnocení)
 Přidat mezi oblíbené


200 Kč

200 Kč

200 Kč

50 Kč

0 Kč
https://www.youtube.com/channel/UC4pLq1qURWa5ESSEXCLVuoA/videos -odkaz lze(nevím proč) vyhledat POUZE na GOOGLU ???
Klidná lokalita listnatého lesa (pokud zrovna nevrcholí žně :) , kde naleznete soukromí pouze Vy a nebo můžete přijet se svými přáteli. Pobyt Vám, zvláště na jaře, zpříjemní ptačí zpěv. V horkém létě zase oceníte polostín a příjemné klima. Pejsci nám nevadí - naopak. Hlídač se na takto odlehlém místě hodí. Musíte ho však mít pod 100% kontrolou (v okolí jsou pastviny, divoká zvěř a MYSLIVCI ) a samozřejmě po nich uklízejte hovínka. Na kole nebo pěšky 2.5km na vlak či k řece Volyňce do Strunkovic nad Volyňkou. Navštivte 3km vzdálené Hoštice u Volyně ze Slunce,seno, ... . 8km to máte do Volyně na stylovou plovárnu , 15km na romantickou zříceninu Helfenburg s vyhlídkovou věží.
základní parametry
Na pozemek je volný přístup. Co to znamená?
Rezervace je potvrzena okamžitě po zaplacení. Co to znamená?
Na pozemku je prostor pro 1 rezervaci. Co to znamená?
Přesné umístění obdržíte po rezervaci termínu, orientační mapa je níže na stránce. Proč?
Kontakt na majitele obdržíte po rezervaci termínu. Proč?
vybavení
toaleta - Suchý záchod se srdíčkem :)
na pozemku není pitná voda Co s tím?
gril
ohniště
Vylévání odpadu
Šedá voda (sprcha, umývání) - Šedou vodu bez chemie můžete po domluvě vylévat jen na našem pozemku a to v dostatečné vzdálenosti (10-15m) NAD tábořištěm
Chemické WC - Chemické WC nelze v místě tábořiště vylévat
sjízdnost
V zimním období může být problém s příjezdem na pozemek
Za deštivého počasí může být ztížený přístup na pozemek

https://youtu.be/-ApGn77RjIY Pokud prší, nebo je po dešti a vy nemáte náhon 4x4, doporučuji po sjetí z asfaltky na lesní cestu zastavit a zbylých cca 50m do cíle si projít pěšky. V klidu si prohlídněte odbočku na tábořiště, vydlážděnou cihlami a případně si otevřete bránu. Poslední úsek cesty totiž stoupá do mírného kopce, tak ať nemusíte nikde zastavovat a riskovat, že se nerozjedete a budete muset s karavanem couvat kvůli opětovnému rozjetí. Za deštivého počasí může být stížený pohyb i v samotném prostoru tábořiště - přeci jen se pohybujete po lese - zastavujte a rozjíždějte se pouze z vodorovných ploch.

Omezení průjezdnosti přístupové cesty

Co se týče průjezdnosti - na tábořiště opakovaně jezdila Avie se 4 tunami štěrku. Vyjela a projela všude - pokud nemáte místo auta autobus, projedete i vy. Přesto je tábořiště VHODNÉ spíše pro MENŠÍ obytňáky a karavany. Pokud máte smůlu a potkáte na 700 metrů dlouhé příjezdové cestě jiné vozidlo, či zem. techniku, nikdy nesjíždějte z cesty tam, kam nevidíte, např. do vysoké trávy. Můžete narazit na kámen, nebo pařez. S největší pravděpodobností potkáte místního občana, který ví, kudy a kde Vás objet. Když nebude zbytí, raději vystupte a prohlídněte si krajnici.

aktivity
cyklistika

V okolí je několik cyklostezek. Když se navíc udržíte v pomyslném trojúhelníku Strakonice - Vimperk - Vodňany, tak se jedná o relativně klidnou lokalitu, se slabým provozem a mnoha vedlejšíma cestama.

vodní sporty

Nejblíže 2.5 km jsou na řece Volyňce dvě místa vhodná k osvěžení 49.2117053N, 13.8828932E a nebo 49.2038777N, 13.8821690E. Nejvíce doporučuji stylovou plovárnu ve Volyni ( https://www.kudyznudy.cz/aktivity/prirodni-plovarna-ve-volyni-nejstarsi-plovarna-v ) a nebo plavecký st. ve Strakonicích

pěší turistika

Hradiště u Předních Zborovic. Turisticky vyhledávané Hoštice a židovský hřbitov u Hoštic. Lesní kostel s křížovou cestou a vyhlídkou u Milejovic, rozhledna Kbíl, ...

pravidla

Nevjíždějte vozidly do prostoru vyhrazeného pro stany viz. mapka v galerii. Po svém pejskovi uklízejte, mějte ho vždy pod kontrolou. Buďte prosím ohleduplní k hnízdícím ptákům, takže (hlavně na jaře) ohýnek rozdělávejte pokud možno malý a ověřte si, že v daném období není státem vydaný zákaz. NEKÁCEJTE po okolí žádné stromy! Dřevo na tábořišti většinou je a nebo mohu po domluvě zajistit. NEZAPOMEŇTE, že se budete pohybovat v lese, takže repelent, či oblečení s dlouhými nohavicemi a rukávy SEBOU. Přeji hezký pobyt.

Příjezd nejdříve: 13:00
Odjezd nejpozději: 12:00
Můžu přijet kdykoliv?

mazlíčci povoleni pravidla pobytu s pejsky
rozdělávání ohně povoleno
vlastní gril povolen
oslavy a hlučné projevy zakázány, dodržuj klid i během dne více info
platba v hotovosti a mimo rezervační systém Bezkempu není možná více info
lokalita
fotky
Hodnocení od návštěvníků
24.10 - 25.10.2020 Lucie říká:
Pěkné místo, naprosté soukromí v lese, super tábořiště a čistá kadibudka :-)
19.9 - 20.9.2020 Apolena říká:
Krásné místo v lese, výborně se o něj majitel stará, takže dostupné ohniště, sezení i místo pro parkování je v krásném stavu a láká k užívání si nádherného místa.
11.9 - 13.9.2020 Jaroslav říká:
Kemp byl moc pěkný, se synem jsme si to užili. Dřevo na ohniště bylo připravené, i gril byl připravený, ale nevyužili jsme ho. S majitelem byla skvělá komunikace, poradil nám vše, co bylo potřeba, byl moc ochotný. Dokonce nad posezením byl postavený přístřešek, kdyby pršelo. Určitě se rádi vrátíme, tentokrát s celou rodinou.
23.8 - 24.8.2020 Lukas říká:
Moc krásné tábořiště se vším co člověk potřebuje. Vše bylo připraveno k pobytu a na místo jsme trefili bez problému díky video průvodci, které pan majitel nahrál a zveřejnil. Určitě se někdy vrátíme.
21.8 - 22.8.2020 Adam říká:
Krásné místo v naprosto klidné lokalitě, na místě byl k dispozici dostatek dřeva na oheň, (dočasně?) postavený altán se v dešti velice hodil, pozemek je jen pro 1 rezervaci (absolutní soukromí), sympatický majitel. Prostě paráda, vřele doporučuji :)
Moje cesta
Přespím v: (Co mám vybrat v mém případě?)
-
+
0
-
+
0
-
+
0


Počet osob:
-
+
1
nad 12 let
-
+
0
4–12 let
-
+
0
0–3 roky


pravidla pobytu s pejsky

více info

Termín:
Příjezd - Odjezd


Vyberte termín a typ přenocování
Přenocování
Servisní poplatek
Celkem