Vyhledávání pozemku

Žádný pozemek nenalezen. Prohlédnout celou nabídku
Zavřít
Prohlédnout celou nabídku
Zavřít

Lesní tábořiště
 Přidat mezi oblíbené


200 Kč

200 Kč

200 Kč

50 Kč

0 Kč
https://www.youtube.com/channel/UC4pLq1qURWa5ESSEXCLVuoA/videos -odkaz lze(nevím proč) vyhledat POUZE na GOOGLU ???
Klidná lokalita listnatého lesa (pokud zrovna nevrcholí žně :) , kde naleznete soukromí pouze Vy a nebo můžete přijet se svými přáteli. Pobyt Vám, zvláště na jaře, zpříjemní ptačí zpěv. V horkém létě zase oceníte polostín a příjemné klima. Pejsci nám nevadí - naopak. Hlídač se na takto odlehlém místě hodí. Musíte ho však mít pod 100% kontrolou (v okolí jsou pastviny, divoká zvěř a MYSLIVCI ) a samozřejmě po nich uklízejte hovínka. Na kole nebo pěšky 2.5km na vlak či k řece Volyňce do Strunkovic nad Volyňkou. Navštivte 3km vzdálené Hoštice u Volyně ze Slunce,seno, ... . 8km to máte do Volyně na stylovou plovárnu , 15km na romantickou zříceninu Helfenburg s vyhlídkovou věží.
základní parametry
Na pozemek je volný přístup. Co to znamená?
Rezervace je potvrzena okamžitě po zaplacení. Co to znamená?
Na pozemku je prostor pro 1 rezervaci. Co to znamená?
Přesné umístění obdržíte po rezervaci termínu, orientační mapa je níže na stránce. Proč?
Kontakt na majitele obdržíte po rezervaci termínu. Proč?
vybavení
toaleta - Suchý záchod se srdíčkem :)
na pozemku není pitná voda Co s tím?
ohniště
Vylévání odpadu
Šedá voda (sprcha, umývání) - Šedou vodu bez chemie můžete po domluvě vylévat jen na našem pozemku a to v dostatečné vzdálenosti (10-15m) NAD tábořištěm
Chemické WC - Chemické WC nelze v místě tábořiště vylévat
sjízdnost
V zimním období může být problém s příjezdem na pozemek
Za deštivého počasí může být ztížený přístup na pozemek

https://youtu.be/-ApGn77RjIY Pokud prší, nebo je po dešti a vy nemáte náhon 4x4, doporučuji po sjetí z asfaltky na lesní cestu zastavit a zbylých cca 50m do cíle si projít pěšky. V klidu si prohlídněte odbočku na tábořiště, vydlážděnou cihlami a případně si otevřete bránu. Poslední úsek cesty totiž stoupá do mírného kopce, tak ať nemusíte nikde zastavovat a riskovat, že se nerozjedete a budete muset s karavanem couvat kvůli opětovnému rozjetí. Za deštivého počasí může být stížený pohyb i v samotném prostoru tábořiště - přeci jen se pohybujete po lese - zastavujte a rozjíždějte se pouze z vodorovných ploch.

Omezení průjezdnosti přístupové cesty

Co se týče průjezdnosti - na tábořiště opakovaně jezdila Avie se 4 tunami štěrku. Vyjela a projela všude - pokud nemáte místo auta autobus, projedete i vy. Přesto je tábořiště VHODNÉ spíše pro MENŠÍ obytňáky a karavany. Pokud máte smůlu a potkáte na 700 metrů dlouhé příjezdové cestě jiné vozidlo, či zem. techniku, nikdy nesjíždějte z cesty tam, kam nevidíte, např. do vysoké trávy. Můžete narazit na kámen, nebo pařez. S největší pravděpodobností potkáte místního občana, který ví, kudy a kde Vás objet. Když nebude zbytí, raději vystupte a prohlídněte si krajnici.

aktivity
cyklistika

V okolí je několik cyklostezek. Když se navíc udržíte v pomyslném trojúhelníku Strakonice - Vimperk - Vodňany, tak se jedná o relativně klidnou lokalitu, se slabým provozem a mnoha vedlejšíma cestama.

vodní sporty

Nejblíže 2.5 km jsou na řece Volyňce dvě místa vhodná k osvěžení 49.2117053N, 13.8828932E a nebo 49.2038777N, 13.8821690E. Nejvíce doporučuji stylovou plovárnu ve Volyni ( https://www.kudyznudy.cz/aktivity/prirodni-plovarna-ve-volyni-nejstarsi-plovarna-v ) a nebo plavecký st. ve Strakonicích

pěší turistika

Hradiště u Předních Zborovic. Turisticky vyhledávané Hoštice a židovský hřbitov u Hoštic. Lesní kostel s křížovou cestou a vyhlídkou u Milejovic, rozhledna Kbíl, ...

pravidla

Nevjíždějte vozidly do prostoru vyhrazeného pro stany viz. mapka. Po svém pejskovi uklízejte, mějte ho vždy pod kontrolou. Buďte prosím ohleduplní k hnízdícím ptákům, takže ohýnek rozdělávejte pouze malý symbolický a ověřte si, že v daném období není státem vydaný zákaz. NEKÁCEJTE po okolí žádné stromy! Dřevo mohu po domluvě zajistit. Pokud se v den odjezdu budete chtít zdržet,např. kvůli výletu, tak opusťte tábořiště a přeparkujte na odstavné parkoviště viz. mapka a to tak, aby jste nepřekáželi v vjezdu dalšímu táborníkovi. NEZAPOMEŇTE, že se budete pohybovat v lese, takže repelent, či nějaké lehké oblečení s dlouhými nohavicemi a rukávy SEBOU.

Příjezd nejdříve: 13:00
Odjezd nejpozději: 12:00
Můžu přijet kdykoliv?

mazlíčci povoleni pravidla pobytu s pejsky
rozdělávání ohně povoleno
vlastní gril povolen
oslavy a hlučné projevy zakázány, dodržuj klid i během dne více info
platba v hotovosti a mimo rezervační systém Bezkempu není možná více info
lokalita
fotky
Hodnocení od návštěvníků
5.6 - 6.6.2020 Michal říká:
Báječné, klidné místo uprostřed lesa, jako bonus celodenní zpěv ptáků. Majitel mimořádný sympaťák.
Skvělé rozhodnuti omezit počet návštěvníků na jedno vozidlo, absolutní soukromí zaručeno.
Díky!
Moje cesta
Přespím v: (Co mám vybrat v mém případě?)
-
+
0
-
+
0
-
+
0


Počet osob:
-
+
1
nad 12 let
-
+
0
4–12 let
-
+
0
0–3 roky


pravidla pobytu s pejsky

více info

Termín:
Příjezd - Odjezd


Vyberte termín a typ přenocování
Přenocování
Servisní poplatek
Celkem