Vyhledávání pozemku

Žádný pozemek nenalezen. Prohlédnout celou nabídku
Zavřít
Prohlédnout celou nabídku
Zavřít

Klid mezi zvířaty na ranči
 Přidat mezi oblíbené

Stanoviště 1 | Stanoviště 2

400 Kč

400 Kč

300 Kč

50 Kč

50 Kč
Areál Ranče nabízí klidný a útulný, přesto plně vybavený prostor. Naleznete zde ohniště, wifi, solarni sprchu, suché wc a elektřinu. Na místě je možné domluvit jízdu na koni (i pro ty, kteří na koni nikdy neseděli). Zookoutek se jistě bude líbit dětem, které zde mohou se zvířaty trávit pod dohledem rodičů tolik času, kolik chtějí. Za symbolický poplatek je možné zakoupit granule pro zvířátka a nakrmit je z ruky - skvělý zážitek nejen pro děti.

Pokud si zvolíte volbu "chceme být na pozemku sami", tak se jedná pouze o prostor určený pro stany či obytné vozy a karavany. Na pozemku se mohou stále pohybovat návštěvníci farmy, či hosté ubytovaní v chatce.
Chatku je možno rezervovat zde: https://www.bezkempu.cz/detail/1881
základní parametry
Na pozemek je volný přístup. Co to znamená?
Majitel musí potvrdit rezervaci Co to znamená?
Na pozemku je prostor pro 3 samostatné rezervace. Co to znamená?
Přesné umístění obdržíte po rezervaci termínu, orientační mapa je níže na stránce. Proč?
Kontakt na majitele obdržíte po rezervaci termínu. Proč?
vybavení
toaleta - Suchý záchod
pitná voda - v kuchyňce je k dispozici pitná voda v barelu na pití a vaření.
elektřina - Pouze dobíjení mobilů a podobné zařízení s nízkou spotřebou, elektřina je na pozemku zajištěna pouze ze solárních panelů
sprcha / umývárna - sprcha je pouze solární - tudíž využitelná jen pokud je teplo. Jedná se o bag s vodou a sprchovou hadicí ve volném prostranství ranče, případně lze na lehké umytí využit vodu z kubikové nádrže.
piknikový stůl
gril
ohniště
Wifi
Vylévání odpadu
Šedá voda (sprcha, umývání) - šedou vodu je možné vylít do pole.
aktivity
cyklistika
zimní sporty

40 min jízdy autem z ranče je ski areál Klíny (krušné hory)

vodní sporty

Přímo v obci, asi 10 min chůze z ranče je veřejné koupaliště zdarma.

dětské aktivity
pěší turistika

Jsme v Českém středohoří, pěší turistika je zde tedy velmi oblíbená. Můžete si vybrat z opravdu z velikého počtu kopců, zřícenin hradů..

koně

Na ranči lze dokoupit vyjížďka nebo trénink na koni.
svezení 10 min... 100,- Kč
30 min ................ 200,- Kč
60 min ................ 350,- Kč

Další aktivity

Jako naši hosté máte neomezený vstup do zookoutku mezi zvířátka, je potřeba jen dbát na to aby vám žádná neutekla a respektovat zákaz krmení vlastním jídlem. Můžete si u nás zakoupit vhodné krmení a nebo v krámě mrkev..

pravidla

Vždy mi prosím dejte předem vědět, v kolik hodin přijedete.
děkuji

Příjezd nejdříve: 14:00
Odjezd nejpozději: 11:00
Můžu přijet kdykoliv?

mazlíčci povoleni pravidla pobytu s pejsky
rozdělávání ohně povoleno
vlastní gril povolen
oslavy a hlučné projevy zakázány, dodržuj klid i během dne více info
platba v hotovosti a mimo rezervační systém Bezkempu není možná více info
Osobně navštíveno týmem bezKempu.cz. Náš komentář:

Krásné místo plné zvířátek. Možno se projet na koni anebo krmit zvířátka z ruky (kozy,ovce či lamu), úplný balzám na duši. Skvělé pro děti.

lokalita
fotky
Hodnocení od návštěvníků
Hosté říkají o pozemku:
Pro rodiny
Farmy
Se zážitkem
19.6 - 21.6.2020 Miroslav říká:
Ideální místo pro kemp s dětmi. Moc jsme si užili i jízdu na koních ✌️ Doporučujeme
19.6 - 21.6.2020 Tereza říká:
I přes mírnou nepřízeň počasí jsme si víkend na ranči užili, děti byli nadšené. Paní majitelka moc příjemná a ochotná, samostatnou vyjížďkou na koni mimo výběh mi umožnila splnit si můj sen. Moc děkujeme a určitě se rádi vrátíme
5.6 - 7.6.2020 Petr říká:
Krásné místo a velmi příjemná majitelka. Dceři se moc líbila mini zoo a nakonec i projížďka na koni. Na ranči byl klid a krásná příroda kolem.
28.5 - 29.5.2020 Tomas říká:
pozemek na krásném, tichém a odlehlém místě. Ideální pro děti které se mohou v zookoutku "pomazlit" se zvířátky. Místo je mimo obytnou zónu vesnice na vyvýšeném místě a pěšky se dá vyrazit do polí a luk s výhledem do krásné krajiny. Majitelka moc milá a ochotná.
29.5 - 31.5.2020 Jiří říká:
Velmi pěkné místo uprostřed kopců a polí. Malebná krajina plná možností k výletům. Všude koně a další zvířata - děti jsou unešené! Majitelka milá a ochotná, základní vybavení ve společné kuchyni. Určitě se vrátíme
21.5 - 24.5.2020 Pavel říká:
Krásný a čistý pozemek se zvířáty všude okolo. Pro děti je super zookoutek. Příjemná paní majitelka.
8.5 - 9.5.2020 Martina říká:
Vše proběhlo na jedničku.Milá majitelka.Krásné místo, byli jsme moc spokojeni.
8.5 - 10.5.2020 Daniela říká:
pobyt uzasny. pani majitelka velice ochotna a mila. zvirata pratelska, syn si cely vikend hral v zookoutku. byli jsme 2x na jizde na konich a moc si to uzili. radi se znovu vratime....
2.5 - 4.5.2020 Romana říká:
Na ranči jsme kempovali ve stanu tři dny. V den příjezdu jsme postavili stan na vyhrazeném místě, které bylo celkem na rovině a trochu stranou od většiny dění na ranči. Tentýž den jsme také absolvovali vyjížďku na koních, která je vhodná jak pro úplné začátečníky, tak pro někoho, kdo má zkušenosti. Na vyjížďku nás vzaly moc milé a ochotné slečny. :) Navečer jsme si rozdělali oheň; dřevo bylo připravené, napichovaky na buřty také, prostě all inclusive! Slečna majitelka s přítelem nám dali skvělé tipy na výlety po okolí a byli oba velmi milí a ochotní. Užili jsme si také zookoutek, i když je většinou prý oblíbený hlavně u dětí, my, jako dospělí jsme se i tak dost nasmali a kontakt se zvířaty si užili. K dispozici byla také kuchyňka, kde jsme si vařili kávu a drobné jídlo, pitná voda byla taktéž k dispozici. Celkově jsme byli nad očekávání spokojeni, Ranč pod skálou je krásné místo, které budují krásní lidé. Děkujeme za to a doufáme, že se na tohle místo vrátíme na delší dobu, abychom využili možnost celodenního výletu na koních a vyrazili na Milešovku! :)
24.4 - 26.4.2020 Jan říká:
Moc jsme si to užili, máme 2,5 roku mladého prcka a asi neni lepší možnost, jak ho seznámit nejen s domácím zvířectvem a to přímým fyzickým kontaktem s možností krmení. Pro ty kteří ještě nikdy neseděli na koni, ale samozřejmě i pro znalé, je možnost projížděk. Farma je těsně pod Českým středohořím, takže na kolo ideální. Z jedné strany relativně rovina, z druhé krásné kopečky se zříceninami. Hlavní silnice není daleko, ale farma je situována, že jsme o silnici vpodstatě ani nevěděli. Ohniště připravené i s dřívím, altánek krásně ve stínu. S paní majitelkou příjemné jednání, takže za nás 100%.
12.10 - 13.10.2019 Dita říká:
Moc děkujeme za nápad, že jsme mohli zažít něco takového jako přespání na Ranči ve stanu!
Mám vždy velikou radost, když lidé o místo a zvířata s láskou pečují. Co koník, to originál a se zvířátky v nimi zoo jsme jsme si užili spoustu legrace. Ranč zasetý v nádherné krajině a k tomu nám po celou den svítilo říjnové sluníčko. Dita s Vojtou a Matějem
28.9 - 29.9.2019 Jaromír říká:
Popis pozemku odpovídá skutečnosti, při příjezdu na pozemek je však nutná větší opatrnost. Cesta je úzká a před finálním příjezdem s ostrou zatáčkou do kopce. Delší karavanové soupravy, nebo větší obytné vozy by mohly mít problém i s následným vytočením do samotného vjezdu (dřevěné brány) na pozemek, zejména při dalších již parkujících vozech.
Pobyt na pozemku je v naprosté pohodě a je to opravdový klid mezi zvířaty v krásném prostředí Českého Středohoří. Jen bychom možná doporučili spíše samostatné karavany (elektřina, voda)
Komunikace s majitelkou v pohodě, bez jediného problému.
13.9 - 15.9.2019 Alžběta říká:
Byli jsme spokojeni, na pozemku byli i další "rekreanti", pořád se tam něco dělo, ale měli jsme místo na okraji a tím pádem i své soukromí. Dcera byla nadšená ze zvířat, z možnosti lekce i projížďky na koni a také drobné pomoci u zvířat. Pobyt splnil naše očekávání.
7.9 - 8.9.2019 Petr říká:
Zajímavé místo, kde si děti našly spoustu zvířecích kamarádů. Večer se tu dají opéct buřty na ohni, je tu i altánek, kde se dá najíst pro případ deště. Ve zdejším kraji je spousta zajímavostí a tohle je dobré místo, odkud se dá vyrážet. Vše proběhlo k nejlepší spokojenosti.
17.8 - 18.8.2019 Markéta říká:
Krásný pobyt, moc sme si ho s rodinou užily. Je k dispozici kuchyňka a lednice, vařič.
Paní majitelka velice milá ochotně nám vše ukázala.
Volný pristup do zookoutku je super pro děti. Určitě se vrátíme na delší pobyt.
16.8 - 18.8.2019 Sarka říká:
Úžasný místo... kde jinde se vám povede spát na jednom místě s koňmi, lamou, beranem a ovci i s jehňátkem :) Ve vesnici koupaliště, obchůdky, restaurace a vinařství... A ta příroda kolem... Byli jsme tady na víkend a pojedeme sem určitě zase...
10.8 - 11.8.2019 Hana říká:
Na Ranchi jsme strávili jednu noc, abychom vyzkoušeli stanování s dětmi (3 a 1,5 roku). Děti byli nadšené ze zvířátek. Majitelka Ranche byla velmi vstřícná a milá, vše proběhlo v pořádku. Vše odpovídalo popisu. Byli jsme spokojeni.
2.8 - 4.8.2019 Beáta říká:
Moc jsme si pobyt na ranci uzili a dlouho budeme vzpominat na tento zazitek!
Bozsky klid, vsude kolem priroda, kone a dalsi zviratka v zoo koutku, ktere jsme si hned zamilovali!
V blizkosti rance verejne koupaliste s prijemnou hospudkou na hristi!
Urcite doporucujeme!
31.7 - 2.8.2019 Dana říká:
Krásné místo , skvělé pro milovníky zvířat. Velice milá, příjemná a ochotná paní (slečna) majitelka. I přes tu spoustu práce, kterou na ranči má, se nám moc hezky věnovala.
Se 4 letou vnučkou jsme si pobyt opravdu užívali . Zookoutek s kozlíkem, beranem, ovečkama, lamou a poníkem byl volně přístupný , zvířátka opravdu přítulná. Koně ve výbězích velice klidní. Využili jsme i možnost se svézt.
Místo pro stan bylo příjemně kryto mezi stromy, kadibudka čistá, užitková voda dostupná. K dispozici jsme měli i ledničku a pokud bychom potřebovali, tak i vařič. Dřevo na oheň, bylo také připravené a kdo chtěl, mohl použít i malý přenosný gril.
Pro ty, co mají rádi turistiku, ještě doplním, že v okolí je spousta míst, kam se dá vyrazit, neb ranč je na okraji Českého středohoří a tudíž kopců, zřícenin, vyhlídek a rozhleden je v nedalekém okolí nepřeberné množství.
Za mě mohu opravdu doporučit všem milovníkům přírody. My se tam určitě rádi opět vrátíme.
31.7 - 1.8.2019 Tomáš říká:
Klid a mír, vše v dokonalé symbióze. Zvířatkům zdar a hrušku. Krásné a klidné místo na krásné a klidné spaní. Doporučujeme :)
26.7 - 27.7.2019 Michal říká:
Příjemné místo, pro děti zábava u zvířat, pohodová majitelka. Super okolí, možnost nákupu, bezplatné koupaliště 500m od ranče.
22.7 - 24.7.2019 Miroslav říká:
Ranc sam o sobe je skvelej pravej western - cira romantika, kol dokola pastviny a obilny pole, kone, obsypany ovocny stromky, krasna kadibudka, ohniste a ve stinu houpaci sit...a vse jsme meli vlastne jen pro sebe. Ale i kdyby se seslo vic kemperu, pozemek je clenity a snadno se najde skryte zakouti pro prespani. Bezproblemova domluva, mili lide.
Co nas ale prekvapilo byla vesnicka, na jejimz kraji se ranc nachazi, kde jsme nasli krasny velky koupaliste, s mensim bazenkem vedle pro deti a detskym hristem i bufikem, no entry fee, po ceste z rance je pak i parcik, jezirko, obchudek, a kousek od namesti cukrarna.
Krasne vypadalo i vinarstvi cca 1km od rance, na ktery nam ale bohuzel nevysel cas, tak priste! Urco zase prijedem - nase dvouleta porad mluvi o tom, kdo bude krmit kozlika, kdyz jsme odjeli..:-)
5.7 - 7.7.2019 Petr říká:
Prijemna mala konska farma se zookoutkem, ktery je stale pristupny pro ubytovane. Pri pobytu s detmi skvele! Misto pro stan bylo prijemne kryto. K dispozici byla lednicka v male kuchynce v drevenem domku. Na ohen a opekani burtu bylo dostupne drevo i vidlice na opekani. Kadibudka byla v pohode pouzitelna. Uzitkova voda byla k dispozici. Parkovani de facto na dosah ruky, ale zaroven prijemne daleko. Pozor na kozu v zookoutku, s oblibou trkne male dite ve chvili nepozornosti az k zemi. Ostatni zviratka trpeliva, zvykla. Mozno z krmiciho automatu zakoupit granule. Pobyt zde doporucujeme!
Moje cesta
Přespím v: (Co mám vybrat v mém případě?)
-
+
0
-
+
0
-
+
0


Počet osob:
-
+
1
nad 12 let
-
+
0
4–12 let
-
+
0
0–3 roky


pravidla pobytu s pejsky

více info

Termín:
Příjezd - Odjezd


Vyberte termín a typ přenocování
Přenocování
Servisní poplatek
Celkem