Vyhledávání pozemku

Žádný pozemek nenalezen. Prohlédnout celou nabídku
Zavřít
Prohlédnout celou nabídku
Zavřít

Ubytování v Levandulových polích


200 Kč

200 Kč

50 Kč

90 Kč

0 Kč
Nabízíme ubytování na našich levandulových polích, kde okolo i v meziřadí máme vysetou trávu. K dispozici je i velký altán s barem, dřezem, ledničkou, elektrikou, grilem, udírnou i plotnou s ohništěm.
Upozorňujeme, že od 1.6. do 15.7. je u nás hlavní sezóna (kvete levandule) a altán je během dne využíván naší obsluhou jako prodej občerstvení. Během dne je tedy omezený přístup.
základní parametry
Na pozemek je volný přístup. Co to znamená?
Rezervace je potvrzena okamžitě po zaplacení. Co to znamená?
Na pozemku je prostor pro 5 samostatných rezervací. Co to znamená?
Přesnou adresu, souřadnice a popis příjezdové cesty obdržíte po rezervaci termínu. Proč?
Kontakt na majitele obdržíte po rezervaci termínu. Proč?
vybavení
toaleta - Naše mobilní wc je růžové a vždy navoněné levandulí včetně levandulového toaletního papíru
pitná voda - Voda z vlastní studny jak ve dřezu, tak i v umyvadle
elektřina - jak 220 tak i 380
sprcha / umývárna - K dispozici je na opláchnutí umyvadlo nedaleko wc.
piknikový stůl
gril
ohniště
Vylévání odpadu
Šedá voda (sprcha, umývání) - Možno vylévání do mobilního wc, případně do rokle sousedící s pozemkem.
Chemické WC - Možné vylévání do našeho mobilního wc.
aktivity
cyklistika

Krásné polní a hlavně lesní cesty také klidné cesty po okolních vesnicích

rybaření

V nedalekém bagru u Mohelnice

vodní sporty

Koupaliště Uničov či Zábřeh, přírodní koupání - Bagr Mohelnice

dětské aktivity

Aktivity spojené se statkem, zvířectvo, příroda, naučná stezka...

pěší turistika

Úžasné procházky okolím třeba na zříceninu hradu Brníčko

pravidla

Bez dovolení se nesmí nic trhat a to především levandule!

Příjezd nejdříve: 13:00
Odjezd nejpozději: 12:00
Můžu přijet kdykoliv?

mazlíčci povoleni pravidla pobytu s pejsky
rozdělávání ohně povoleno
vlastní gril povolen
oslavy a hlučné projevy zakázány, dodržuj klid i během dne více info
platba v hotovosti a mimo rezervační systém Bezkempu není možná více info
lokalita
fotky
Hodnocení od návštěvníků
11.10 - 13.10. Jiří říká:
Naprostý klid, krásné prostředí. Za drobné minus bych označil poměrně velkou vzdálenost ke zdroji vody z nejvzdálenějšího konce pozemku, který je ovšem nejrovnější a ke kempování tudíž nejvýhodnější (cca 300m). A taky nutnost vylévat kazetu do chemického WC (stejná vzdálenost), což není moc praktické. Taky příjezd na pozemek by mohl být za deště poněkud náročný, jelikož se jedná o docela prudkou, hliněnou cestu, i když jen krátkou. My jsme problém neměli, bylo poměrně sucho. Zmíněné nedostatky ale hravě převáží klid, okolí, zázemí altánu s teplou vodou a krbem. Pobyt zde můžu vřele doporučit!
11.10 - 13.10. Martin říká:
Byli jsme moc spokojeni. Pozemek i vybavení zcela odpovídá popisu. Na místě je krásný "vesnický" klid, tj. minimální městský hluk, počítejte se štěkáním psů, kokrháním kohoutů, ovcemi, zvuky zemědělské techniky. Prostředí je pěkné. Obdivujeme Drlíkovi, kteří svoji práci dělají poctivě a s láskou (alespoň tak to na nás působilo z výkladu panu Drlíka st.). Děkujeme za vše.
21.9 - 22.9. Michaela říká:
Jely jsme sem až v září, takže květy levandulí už k vidění nebyly. Avšak pozemek je moc hezký i tak. Obzvláště všechno v recenzi nabízené zázemí tvořilo tu atmosféru speciálního místa - levandulového statku (a ne jen nějaká louka u lesa). Majitel na nás byl moc milý, dokonce když jsme se trochu bály, tak nás šel zkontrolovat :)
7.9 - 8.9. Jan říká:
Nádherný prostředí, dokonalej altan. Bylo to naprosto skvělý
27.8 - 30.8. Markéta říká:
Po sezoně krásné tiché místo, perfektní na kole, pěšky. Majitelé velice příjemní.
23.8 - 25.8. Blanka říká:
Bezkempu.cz jsme byli poprve a zrovna na tomto bezvadnem miste. Mohu jen a jen doporucit. Urcite se vratime :-)
17.8 - 18.8. Petra říká:
Prekrasne misto.Komunikace s panem majitelem velice prijemna a dokonce jsme mohli stanovat vedle ovecek :) Kazdemu urxite doporucuji,misto kde je klid a velice dobre se relaxuje
23.8 - 24.8. Jan říká:
Krásné a příjemné. Díky
10.8 - 12.8. Kateřina říká:
V Levandulových polích bylo nádherně. Opravdu jsem si tam odpočinula před zahájením náročné podzimní pracovní sezóny. Jediné chybějící byly sprchy k opláchnutí po horkém dni. Děkujeme majitelům za soukromí. ,.D
16.8 - 18.8. Radim říká:
Vse ok.
16.8 - 18.8. Martin říká:
Pohoda, klid, relax. To, že jsme na místě byli po sklizni levandulí vůbec nevadí.
17.8 - 18.8. Radek říká:
Vše ok. Děkujeme. ?
12.8 - 15.8. Martina říká:
Dokonalost sama. Krásné místo, klid, uklidňující vůně levandule. Moc milí, pracovití a šikovní lidé. Vybavení překračuje očekávání. Vjezd na pozemek bez problémů. Dlouho jsem se takhle nevyspala jako mezi levandulí. Moc děkujeme.
10.8 - 11.8. Radka říká:
Krásné výjimečné místo, líbilo se nám moc.
2.8 - 4.8. T+T říká:
Úžasné místo, pozemek i jeho okolí. Perfektní pro odpočinek párů i pro děti. Místo je dost velké a máte se kde schovat do soukromí i při větším množství bezkempařů (několik samostatných míst k posezení). Moc chválíme zázemí pod pergolou. Dřez se studenou i teplou vodou, ledničky, pracovní pult, gril, plotna, ohniště. Navíc jsou všichni lidé ze statku, které jsme tam potkali, moc milí a příjemní.
Příště snad zastihneme ještě v sezóně, protože jsme měli všichni hroznou chuť na levandulovou limonádu, kterou nám hlásal nápis na tamní tabuli ještě z doby, kdy bylo otevřeno občerstvení....
Děkujeme za vše. T+T
5.8 - 6.8. Premysl říká:
Krásné místo. Naprostý klid. Byli jsme na pozemku sami.
1.8 - 4.8. Michal říká:
Pozemek doporučuji, skvělý servis od pana majitele. Kdo má raději samotu, ať dorazí v týdnu, víkendy bývají téměř plné (ale to pozemku neubírá na kouzlu, místa je fakt dost).
3.8 - 4.8. Jakub říká:
Kouzelné místo, ale raději doporučuji zamluvit celé třeba s partou kamarádů a dětí. Jinak se vám může stát, že zázemí, které ubytování nabízí, je zabrané cizí partičkou a na vás zbyde místečko vedle ovčích bobků;).
3.8 - 4.8. Jan říká:
Krásné místo dotažené do detailu.
24.7 - 25.7. Kristýna říká:
Levandulový statek byl naším prvním přenocováním s bezkempem. Kouzelné provoněné místo, příjemní majitelé, klid a pohoda. Stan přímo u kopců dokvítajících levandulí, zázemí pro vaření a posezení. Krásné okolí nejen na procházky nebo cyklistiku, ale i pro prosté bytí a odpočinek. Příště se těšíme v sezóně.
27.7 - 29.7. Barbora říká:
Krásné prostředí, k dispozici Wc, voda, lednice i zásuvka. Kvůli nemoci jsme museli odjet o den dříve ale určitě se vrátíme.
29.7 - 30.7. Veronika říká:
Nádherné místo. Vůně levandule a nejen to. 100% zázemí, klid, krásné výhledy a příjemní majitelé. Dostali jsme krásný výklad o pěstování levandule, událostech na statku i obchůdku. Všem vřele doporučujeme.
27.7 - 28.7. Petra říká:
Krásné místo, příjemný pan majitel.. při snídani přijeli stříhat levanduli, takže nám to tam krásně provoněli :)), rozhodně doporučuji
22.7 - 24.7. Tereza říká:
Krásné místo, příjemné stinné posezení a zázemí pod přístřeškem (voda, elektřina, lednice, možnost vaření na kamnech, grilování). Pan majitel je moc milý. V levandulové sezoně tam bývá hodně lidí, i při našem pobytu jich tam ještě během dne přijelo celkem dost, ale večer je to krásně klidné místo. Pobyt jsme si moc užili.
15.7 - 16.7. Dan říká:
Výborné pro přenocování ve stanu nebo karavanu, pokud je ještě sezóna a funguje venkovní bistro, je k dispozici i základní servis s nápoji a levandulovými klobáskami přímo z uzáku :-) Voda a WC na místě k dispozici, příp. elektřina - co víc potřebujete ? Pěkný venkovský klid, pohodoví a vstřícní domácí a dobrá naučná stezka okolo i pro děti - jednoznačně doporučujeme ! Naše holky měly možnost pomoct trochu místním děvčatům i při vrcholící fialové sklizni - další zážitek navíc (zdarma :-)
21.7 - 22.7. Lucie říká:
Nádherné prostředí a klid! Byli jsme jen přes jednu noc a měli jsme to štěstí, že jsme byli úplně sami. Veškerý popis a vybavení odpovídá skutečnosti.

Jediné, co bychom vytknuli je absence popelnice, pytel s odpadky jsme vezli skutečně daleko. Nedalo nám to a uklidili jsme i odpadky po předchozích lidech.
15.7 - 16.7. Michal říká:
Příjemné prostředí, ochotní lidé.
28.6 - 29.6. Jana říká:
Krásné prostředí a příjemná obsluha, pěkné pobytové místo pro relax.
29.6 - 30.6. Filip říká:
Kousek jižní Francie u nás. Zájem návštevníků obrovský, takže místo ztrácí trochu romantiky. Pan domácí je fajn a i přes souběh 1 denního pobytu se svatbou na místě jsme nebyli zklamaní.
28.6 - 29.6. Eva říká:
Nádherný provoněný pobyt, majitele velice vstřícní a příjemní, krásná příroda, nic nám tady nechybělo. Určitě doporučuji!
28.6 - 29.6. Kamila říká:
Takové malé Provence ?, příjemné prostředí a obsluha, jak v krámku tak v altánku.Dobře označeno ➡️.Velké plus, že to je jen pro pár ⛺️.
20.6 - 23.6. Eva říká:
Báječný klid, bezva majitel
20.6 - 23.6. Zdeňka říká:
Krásné pobytové místo pro relax, pěkná krajina kolem, vstřícný přístup majitele, ochota, doporučuji vyzkoušet.... Altair
22.6 - 23.6. Jiří říká:
Krásné romantické místo s vůní levandule.Kdo hledá relax a klid ,tak bude velmi spokojený.
14.6 - 16.6. Petra říká:
Místo super, opravdu klid a soukromí. Majitel velmi vstřícný, ochotný a milý (dceři schválil trhání třešní, přišel nás i zkontrolovat před bouřkou, jestli máme vše atd.). Místní výrobky z levandule (možnost koupit jak v altánu, tak v obchůdku) naprosto vynikající! Mě nejvíc chutnal levandulový sirup a sušenky. Určitě zase dorazíme.
30.5 - 31.5. Ivana říká:
Naše první cesta obytným autem byla sice poznamenána šílenou cestou (objížďky, práce na silnici, kolony...), ale o to víc jsme si užili naši první zastávku díky bezkempu na nádherném místě v levandulových polích. Byť levandule ještě nekvete, má toto místo své kouzlo. Doporučujeme všem romantikům ? V levandulovém krámku jsme nakoupili spoustu voňavých výrobků. Prostě vše dokonalé...
21.4 - 22.4. Tomáš říká:
Moc krásné místo, klid k nezaplacení. Krásný výhled z karavanu, západ slunce. Zázemí WC, voda, elektřina přímo na místě. Nemělo to chybu!
19.4 - 20.4. Jiří říká:
Nádherné místo, nádherné prostředí, zázemí na nadstandardní úrovni. A hlavně ta vůně levandule-úžasně uklidňující účinek na děti. Určitě se ještě nejednou vrátíme. Všem doporučuji.
16.3 - 17.3. Lenka říká:
Krásné místo, skvělé zázemí a okolí. Dog friendly place. Rádi se budeme vracet.
19.10 - 20.10. Zdeněk říká:
Krásné místo i teď na podzim, až levandule pokvete musíte mít ještě hezčí a voňavější. Zastřešené velké sezení s ohništěm, udírnou, krbemje také úplně super. Jedinou malou výtku ale spíš poznámku bych měl k rovnosti pozemku. ? S větším karavanem byl trošku problém ustavit ho do roviny ale díky spoustě dřeva co bylo okolo a chvilku hraní se to podařilo a spalo se krásně v rovině.
12.10 - 14.10. Dalibor říká:
Příjezd dobrý po zpevněné cestě, obtížnější vyrovnání karavanu, ale vše potřebné k podložení jsme našli na místě, výborné zázemí pro grilování, posezení a stolování.
13.10 - 14.10. Olga říká:
Kromě překrásné přírody,kde se na pár chvil dostanete do virtuální Provance, je pro kempare obrovským přínosem super letní kuchyně.Poznali jsme se tu s osadkou dalších bezkempare a strávili příjemný večer u krbu venku.Takze je zde možný pobyt více osádkám zcela nerušeně navzajem a pokud se chtějí neformálně poznat,i to je tady decentně k tomu přizpůsobené.Velmi doporucujeme
6.10 - 7.10. Radim říká:
Pohodoví majitelé pozemku,všechna přání splněna, krásné místo, pergola včetně e krbu a elektřiny hodnocení na výbornou, už bylo po květu ale my jsme byli rádi za krasne tiché místo bez turistů, v blízkých lesích dost hřibů.
Moje cesta
Přespím v: (Co mám vybrat v mém případě?)
-
+
0
-
+
0
-
+
0


Počet osob:
-
+
1
nad 12 let
-
+
0
4–12 let
-
+
0
0–3 roky


pravidla pobytu s pejsky
více info

Termín:
Příjezd - Odjezd


Vyberte termín a typ přenocování
Přenocování
Servisní poplatek
Celkem