Vyhledávání pozemku

Žádný pozemek nenalezen. Prohlédnout celou nabídku
Zavřít
Prohlédnout celou nabídku
Zavřít

Farma u oslíků
 100 % (10 hodnocení)
 Přidat mezi oblíbené


300 Kč

300 Kč

0 Kč

0 Kč
Aktuálně: Ukliďme Česko!
Tento pozemek je zapojený do akce Ukliďme Česko. V sobotu 19.9.2020 proběhne na stovkách míst po celé republice organizovaný úklid přírody, tj. např. sběr pohozených odpadků. Pokud si rezervujete tento pozemek ve dnech 18.-20. září, máte v tyto dny pobyt zdarma, naopak se od Vás ale bude očekávat zapojení do úklidové akce (a pořízení fotografií vašeho úklidu :-) ). Více informací budeme postupně zveřejňovat zde a na sociálních sítích.
--------------

!!! Pozor na akci ukliďme Česko budeme, jen a pouze v tomto termínu, zvyšovat kapacitu na tři místa !!! (V této akci je kolektiv účastníků důležitější než soukromí a místa je dost.)

Volná louka pro karavan, využívaná v době bez hostů hlavně jako pastvina, v blízkosti farmy s chovem oslíků a koz. Vhodné pro lidi co mají vztah ke zvířatům a nevadí jim, když kolem karavanu sem tam projde slepice, nebo že pro vodu se musí do ohrady s kamerunskými a holandskými kozami. Místa je dost i pro dva karavany, ale přijímáme vždy jen jednu rezervaci na daný termín. U nás budete vždycky sami, pokud nepožádáte o navýšení kapacity a nepřijedete s přáteli.
základní parametry
S majitelem je nutné domluvit čas příjezdu, aby Vás uvedl na pozemek Co to znamená?
Majitel musí potvrdit rezervaci Co to znamená?
V poslední době potvrzeno 90% rezervací. Průměrná doba do odpovědi je 12 minut.
Na pozemku je prostor pro 3 samostatné rezervace. Co to znamená?
Přesné umístění obdržíte po rezervaci termínu, orientační mapa je níže na stránce. Proč?
Kontakt na majitele obdržíte po rezervaci termínu. Proč?
vybavení
na pozemku není záchod. Co s tím?
pitná voda - Zahradní hadicí vedená pitná voda, zavedená do dřezu na mytí.
elektřina - Zásuvka 230V na domě cca 20metrů.
piknikový stůl
ohniště
Vylévání odpadu
Šedá voda (sprcha, umývání) - Při používání ekologických mycích prostředků lze šedou vodu vylít v podstatě kamkoliv, s ohledem na to, aby jste v tom později nešlapali. Zalévání trávníku v suchém létě je žádoucí.
Chemické WC - Vyhnívací Jímka, napojená na kanalizaci v ohradě se zvířaty. Přístupná branou v elektrickém ohradníku.
sjízdnost
V zimním období může být problém s příjezdem na pozemek
Za deštivého počasí může být ztížený přístup na pozemek

Horší nájezdové úhly pro delší karavany a vozidla s nízkým podvozkem. Na místo je potřeba najíždět pomalu, vjezd není úplně rovný terén, ale v trávě to nemusí být vidět. Zatím ale všichni před Vámi na místo bez komplikací dojeli. V nouzi můžeme pomoci odtáhnout karavan z louky menším traktorem, například po dlouhotrvajícím dešti. Není ani v našem zájmu, Vás nechat se klouzat blátem a ničit travní porost.

aktivity
cyklistika

Zámek, pivovar a staročeská krčma v Dětenicích, zámek Křinec, svědecký vrch Chotuc s krásným výhledem do Polabské nížiny, Rozhledna Romanka Hrubý Jeseník, ZOO Chleby, zámek a labyrintárium Loučeň, dvůr Seletice, sport relax hotel Na kopečku, farma Košík, Bučický mlýn, Tuchomská vyhlášená restaurace, Ptačí oblast Rožďalovské rybníky, naučná stezka pro děti, krásné lesy, atd. Vše v nedalekém okolí cca 8 - 10 km.

rybaření

Za poplatek u rybářského svazu je zde možno rybařit na místním rybníku ve vzdálenosti cca 150m od pozemku. Telefonní číslo na hospodáře rybářů máme k dispozici.

dětské aktivity

Dětské hřiště v místě Podlužany u rybníka.

pěší turistika

Můžeme doporučit naučnou stezku Holské rybníky u Rožďalovic. Naučná stezka Holské rybníky vznikala postupně od konce roku 2016. Trasa stezky měří 2,7 km, ale nemusíte ji absolvovat celou, na dvou místech je možné si cestu zkrátit, nebo si ji naopak můžete prodloužit po Lesním okruhu. Jako první byla během roku 2017 obnovena studánka u Dolního rybníka. Zhotovil ji Ing. arch. Jiří Vorel, který je autorem také druhé studánky u Třeboňského rybníka a všech laviček na této stezce. Studánka u Dolního rybníka získala v roce 2018 ocenění v soutěži Dřevěná stavba roku. U Třeboňského, Dolního a Zámostského rybníka se nachází také altány, kde si můžete odpočinout a posilnit se na další cestu. Po trase je několik zastávek s informačními panely a otočnými destičkami pro děti. Ty se také mohou protáhnout na lanových prvcích, vyzkoušet si, jak daleko doskočíš, anebo zkusit na dendrofonu, jak zní dřevo různých stromů. Naučná stezka se nachází v dochozí vzdálenosti procházkou cca 5km. Ve vzdálenosti 3km les nad částí Viničná Lhota, táhnoucí se od Rožďalovic až k Dymokurům, okolí Komárovského rybníka. V případě zájmu můžeme prozradit cestu do kouzelného lesa k roklince, kde se natáčela pohádka Řachanda.

koně

Možnost dojednat jízdy dětí na oslících přímo v místě. Ale radši domlouvejte předem už při rezervaci. Vždy se snažíme vyhovět, ale máme i své plány a povinnosti, tak aby byl na to čas.

pravidla

Mazlíčci povolení pouze v případě, že nežerou ani nehoní slepice a kočky. Nemáme nic proti menším plemenům psů, ale musíte si být stoprocentně jistí, že nebude mít konflikt s našimi zvířaty.
Ohniště vždy na místě, kde už je stávající. Nebo je k dispozici malý litinový gril, typ soudek, ve kterém můžete pálit oheň kdekoliv s ohledem na požární bezpečnost. Opékací vidlice máme k dispozici a zatím je možnost nalámat si dřevo na oheň z hromady roští, která se na pozemku nachází. Původ z ořezávání stromů a okusu na zimu pro zvířata. Na místě je vždy k dispozici popelnice na směsný odpad a kontejnery na odpad tříděný jsou do 100 metrů od pozemku u silnice. Příjezd a odjezd je samozřejmě na dohodě. Pokud před Vámi, nebo po Vás nikdo není, není důvod se časů příjezdu a odjezdu držet.

Příjezd nejdříve: 12:00
Odjezd nejpozději: 12:00
Můžu přijet kdykoliv?

mazlíčci povoleni pravidla pobytu s pejsky
rozdělávání ohně povoleno
vlastní gril povolen
oslavy a hlučné projevy zakázány, dodržuj klid i během dne více info
platba v hotovosti a mimo rezervační systém Bezkempu není možná více info
lokalita
fotky
Hodnocení od návštěvníků
20.8 - 21.8.2020 Jiří říká:
Klid, pohoda a domácí zvířata. Určitě doporučuji.
15.8 - 17.8.2020 Veronika říká:
Pobyt na samotě se zvířátky. Děti nadšené, že mohly do výběhu a povozit se na oslíkovi. Kousek je krasne drevene hriste ve stínu. Nic nám nechybělo. Nejblizsi potraviny v Roždalovicich-dobre zasobeny vietnamec.
31.7 - 2.8.2020 Kateřina říká:
Velice vstřícný pan domácí a klidné místo. Je zde hodně možností vyžití a blízko atraktivní lokality. JENOM NASEDNOUT A PŘIJET.
Čas strávený na louce, s výhledem na oslíky a kozy, si nás naprosto podmanil. Uvítali jsme volný přístup k oslíkům, kde holky trávily veškerý čas. Super místo pro pohodovou dovolenou, se zážitky pro malé i velké.
Určitě mohu vřele doporučit. Děkujeme, znovu přijedeme:-)
3.7 - 6.7.2020 Irena říká:
Moc hezké místo, majitelé velice ochotní a vstřícní. Kluci byli úplně nadšený z oslíků a ostatních zvířat. Možnost výletů po okolí, my byli na kolech v Dětenicich, ZOO Chleby, Bucicky mlýn.
19.6 - 21.6.2020 Barbora říká:
Bohužel nám celý pobyt propršelo, ale i tak jsme si to užili, oslíci jsou skvělí:) Doufáme, že se vrátíme za lepšího počasí:D Pan majitel je velice milý a vstřícný, z rozbahněné louky nám pomohl odtáhnout karavan a vozík traktorem, děkujeme
Moje cesta
Přespím v: (Co mám vybrat v mém případě?)
-
+
0
-
+
0
-
+
0


Počet osob:
-
+
1
nad 12 let
-
+
0
4–12 let
-
+
0
0–3 roky


pravidla pobytu s pejsky

více info

Termín:
Příjezd - Odjezd


Vyberte termín a typ přenocování
Přenocování
Servisní poplatek
Celkem