Informace k cestování na pozemky během epidemie COVID-19 zde

Vyhledávání pozemku

Žádný pozemek nenalezen. Prohlédnout celou nabídku
Zavřít
Prohlédnout celou nabídku
Zavřít

Farma u oslíků
 Přidat mezi oblíbené


300 Kč

300 Kč

0 Kč

0 Kč
Volná louka pro karavan, oplocená ohradníkem, využívaná v době bez hostů hlavně jako pastvina, v blízkosti farmy s chovem oslíků a koz. Vhodné pro lidi co mají vztah ke zvířatům a nevadí jim, když kolem karavanu sem tam projde slepice, nebo že pro vodu se musí do ohrady s kamerunskými a holandskými kozami. Místa je dost i pro dva karavany, ale přijímáme vždy jen jednu rezervaci na daný termín. U nás budete vždycky sami, pokud nepožádáte o navýšení kapacity a nepřijedete s přáteli. Farma u oslíků není komerční projekt. Je to čistě rodinná farma, chov zvířat pro zábavu a vlastní využití. Krom Bezkempu nemá jiné komerční využití pro veřejnost. Jiný způsob návštěvy, než místo pro karavan, veřejnosti nenabízíme. Ani to není v našich silách mít nějaké návštěvní hodiny a podobně.
základní parametry
S majitelem je nutné domluvit čas příjezdu, aby Vás uvedl na pozemek Co to znamená?
Majitel musí potvrdit rezervaci Co to znamená?
V poslední době potvrzeno 100% rezervací. Průměrná doba do odpovědi je 10 minut.
Na pozemku je prostor pro 1 rezervaci. Co to znamená?
Přesné umístění obdržíte po rezervaci termínu, orientační mapa je níže na stránce. Proč?
Kontakt na majitele obdržíte po rezervaci termínu. Proč?
vybavení
na pozemku není záchod. Co s tím?
pitná voda - V zimním období je pitná voda k dispozici pouze po domluvě v domě. V letním je kohoutek s pitnou vodou volně přístupný na domě v ohradě se zvířaty. K dispozici je i hadice k napouštění barelů.
elektřina - Zásuvka 230V, prodlužovák cca 5 metrů od štítu stodoly.
piknikový stůl
ohniště
Vylévání odpadu
Šedá voda (sprcha, umývání) - Při používání ekologických mycích prostředků lze šedou vodu vylít v podstatě kamkoliv, s ohledem na to, aby jste v tom později nešlapali. Zalévání trávníku v suchém létě je žádoucí.
Chemické WC - Vyhnívací Jímka, napojená na kanalizaci v ohradě se zvířaty. Přístupná branou v elektrickém ohradníku.
sjízdnost
V zimním období může být problém s příjezdem na pozemek
Za deštivého počasí může být ztížený přístup na pozemek

Horší nájezdové úhly pro delší karavany a vozidla s nízkým podvozkem. Na místo je potřeba najíždět pomalu, vjezd není úplně rovný terén, ale v trávě to nemusí být vidět. Zatím ale všichni před Vámi na místo bez komplikací dojeli. V nouzi můžeme pomoci odtáhnout karavan z louky menším traktorem, například po dlouhotrvajícím dešti. Není ani v našem zájmu, Vás nechat se klouzat blátem a ničit travní porost.

aktivity
cyklistika

Zámek, pivovar a staročeská krčma v Dětenicích, zámek Křinec, svědecký vrch Chotuc s krásným výhledem do Polabské nížiny, Rozhledna Romanka Hrubý Jeseník, ZOO Chleby, zámek a labyrintárium Loučeň, dvůr Seletice, sport relax hotel Na kopečku, farma Košík, Bučický mlýn, Tuchomská vyhlášená restaurace, Ptačí oblast Rožďalovské rybníky, naučná stezka pro děti, krásné lesy, atd. Vše v nedalekém okolí cca 8 - 10 km.

rybaření

Za poplatek u rybářského svazu je zde možno rybařit na místním rybníku ve vzdálenosti cca 150m od pozemku. Telefonní číslo na hospodáře rybářů máme k dispozici.

dětské aktivity

Dětské hřiště v místě Podlužany u rybníka.

pěší turistika

Můžeme doporučit naučnou stezku Holské rybníky u Rožďalovic. Naučná stezka Holské rybníky vznikala postupně od konce roku 2016. Trasa stezky měří 2,7 km, ale nemusíte ji absolvovat celou, na dvou místech je možné si cestu zkrátit, nebo si ji naopak můžete prodloužit po Lesním okruhu. Jako první byla během roku 2017 obnovena studánka u Dolního rybníka. Zhotovil ji Ing. arch. Jiří Vorel, který je autorem také druhé studánky u Třeboňského rybníka a všech laviček na této stezce. Studánka u Dolního rybníka získala v roce 2018 ocenění v soutěži Dřevěná stavba roku. U Třeboňského, Dolního a Zámostského rybníka se nachází také altány, kde si můžete odpočinout a posilnit se na další cestu. Po trase je několik zastávek s informačními panely a otočnými destičkami pro děti. Ty se také mohou protáhnout na lanových prvcích, vyzkoušet si, jak daleko doskočíš, anebo zkusit na dendrofonu, jak zní dřevo různých stromů. Naučná stezka se nachází v dochozí vzdálenosti procházkou cca 5km. Ve vzdálenosti 3km les nad částí Viničná Lhota, táhnoucí se od Rožďalovic až k Dymokurům, okolí Komárovského rybníka. V případě zájmu můžeme prozradit cestu do kouzelného lesa k roklince, kde se natáčela pohádka Řachanda.

koně

Možnost dojednat jízdy dětí na oslících přímo v místě. Ale radši domlouvejte předem už při rezervaci. Vždy se snažíme vyhovět, ale máme i své plány a povinnosti, tak aby byl na to čas.

pravidla

Mazlíčci povolení pouze v případě, že nežerou ani nehoní slepice a kočky. Nemáme nic proti menším plemenům psů, ale musíte si být stoprocentně jistí, že nebude mít konflikt s našimi zvířaty.
Ohniště vždy na místě, kde už je stávající. Nebo je k dispozici malý litinový gril, typ soudek, ve kterém můžete pálit oheň kdekoliv s ohledem na požární bezpečnost. Opékací vidlice máme k dispozici. Dřevo na oheň je možnost nasbírat a nalámat si z klestu, který se na pozemku nachází. Původ z ořezávání stromů a okusu na zimu pro zvířata. Na místě je vždy k dispozici popelnice na směsný odpad a kontejnery na odpad tříděný jsou do 100 metrů od pozemku u silnice. Příjezd a odjezd je samozřejmě na dohodě. Pokud před Vámi, nebo po Vás nikdo není, není důvod se časů příjezdu a odjezdu držet.

Příjezd nejdříve: 12:00
Odjezd nejpozději: 12:00
Můžu přijet kdykoliv?

mazlíčci povoleni pravidla pobytu s pejsky
rozdělávání ohně povoleno
vlastní gril povolen
oslavy a hlučné projevy zakázány, dodržuj klid i během dne více info
platba v hotovosti a mimo rezervační systém Bezkempu není možná více info
Osobně navštíveno týmem bezKempu.cz. Náš komentář:

Takhle má vypadat ideální bezkempu pozemek. Klidné, krásné místo, které propojuje neuvěřitelná dobrosrdečnost majitelů pozemku. Na pozemku nám nechybělo vůbec nic. Kdo není soběstačný, může na pozemku využít el. přípojku, vodu, výlevku. Dokonce je zde i připravena poplenice, včetně blízkých kontejnerů na tříděný odpad. Samozřejmě oslíci jsou úžasní mazliví zvířátka, tak se k nim prosím chovejte všichni ohleduplně a něžně. Tento pozemek doporučujeme všem lidem, kteří hledají klid a sami ho dokážou zajistit. Odměnou vám za to bude jeden z nejlepších bezkempu zážitků.

lokalita
fotky
Hodnocení od návštěvníků
29.1 - 30.1.2021 Lubomír říká:
Zajímavé místo pro deti, které nevědí kterým zvířatům se věnovat dříve. Okolí pěkné na procházky a to i v zimním období. Majitele jsou ochotni a milí. Pomohli nám se susenim věci i vysvobozenim zapadlého obytňáku. Okolí malinko hyzdí okolní rozborene budovy, ale s tím nic neudělají. To je bohužel “kultura” mnoha našich vesnic.
15.11 - 17.11.2020 Jan říká:
Moc hezké a klidné místo, děti mají kontakt se zvířaty. Velmi vstřícný přístup majitele, děkuji.
29.10 - 1.11.2020 Martin říká:
Nemáme na co bychom si stěžovaly, všechno bylo jedním slovem PERFEKTNÍ.
24.10 - 25.10.2020 Jana říká:
Velmi příjemné a klidné místo a milý hostitelé. Vše proběhlo naprosto bez problémů, děti byly ze zvířátek nadšené a zvířátka jsou přátelská. Doporučujeme!
2.10 - 4.10.2020 Michal říká:
Druhý “pobyt” a opět perfektní. Už bych se jen opakoval. Prostě ideální pro rodinu s dětmi či pro cyklisty.
Moje cesta
Přespím v: (Co mám vybrat v mém případě?)
-
+
0
-
+
0
-
+
0


Počet osob:
-
+
1
nad 12 let
-
+
0
4–12 let
-
+
0
0–3 roky


pravidla pobytu s pejsky

více info

Termín:
Příjezd - Odjezd


Vyberte termín a typ přenocování
Přenocování
Servisní poplatek
Celkem