Vyhledávání pozemku

Žádný pozemek nenalezen. Prohlédnout celou nabídku
Zavřít
Prohlédnout celou nabídku
Zavřít

Místo na louce v Jižních Čechách
 Přidat mezi oblíbené


170 Kč

170 Kč

100 Kč

60 Kč

0 Kč
Aktuálně: Ukliďme Česko!
Tento pozemek je zapojený do akce Ukliďme Česko. V sobotu 19.9.2020 proběhne na stovkách míst po celé republice organizovaný úklid přírody, tj. např. sběr pohozených odpadků. Pokud si rezervujete tento pozemek ve dnech 18.-20. září, máte v tyto dny pobyt zdarma, naopak se od Vás ale bude očekávat zapojení do úklidové akce (a pořízení fotografií vašeho úklidu :-) ). Více informací budeme postupně zveřejňovat zde a na sociálních sítích.
--------------

Nabízíme pobyt na udržované části louky (cca 470m2) u Myslkovic na Táborsku. Pozemek s výhledem do krajiny je vybaven ohništěm s posezením. V obci je k dispozici obchod se smíšeným zbožím, malebný zámek s hospůdkou a ostatní občanská vybavenost. Okolní krajina je vhodná pro pěší výlety, cykloturistiku, najdete zde také mnoho památek, lesy a rybníky s možností koupání v přírodě. Místo vhodné ke koupání přímo v obci - rybník Člunovec.

11.6. 2020 navštívili naši louku Dva tátové s dcerami. Zážitky z jejich prvního vanlife výletu můžete zhlédnout v tomto odkazu: https://www.youtube.com/watch?v=weEzJx5ri8g&feature=share&fbclid=IwAR3mBJs6C-ccnQvfXC5fueczQnmDHnSgniGXs84NPGlBDj2Wms1pjEWGko4
základní parametry
Na pozemek je volný přístup. Co to znamená?
Rezervace je potvrzena okamžitě po zaplacení. Co to znamená?
Na pozemku je prostor pro 2 samostatné rezervace. Co to znamená?
Přesné umístění obdržíte po rezervaci termínu, orientační mapa je níže na stránce. Proč?
Kontakt na majitele obdržíte po rezervaci termínu. Proč?
vybavení
na pozemku není záchod. Co s tím?
na pozemku není pitná voda Co s tím?
piknikový stůl
ohniště
Vylévání odpadu
Šedá voda (sprcha, umývání) - Menší množství šedé vody při použití ekologických mycích prostředků, lze vylít na okraji pozemku u pole. (Vše rozumně, s ohledem na ostatní).
Chemické WC - Nejbližší čerpací stanice na E55 v Soběslavi, (cca 6 km).
sjízdnost
V zimním období může být problém s příjezdem na pozemek
Na pozemek je bezproblémový příjezd i za špatného počasí

Příjezdová cesta má pevné podloží s travnatým povrchem, (v zimě se cesta neudržuje). Louka má mírný sklon, za deštivého počasí doporučujeme parkovat v horní části poblíž cesty, ze spodního stanoviště by mohl být stížený výjezd. (Pozemek Je vhodný pro menší obytné vozy a karavany).

aktivity
cyklistika

Výlety po polních cestách, silnicích i cyklostezkách

rybaření

Zatopené pískovny, v blízkosti řeka Lužnice.

vodní sporty

Možnost koupání přímo v obci - rybník Člunovec (700m). Zatopené pískovny v Roudné a Veselí nad Lužnicí, aquapark - Soběslav, Tábor, koupaliště Planá nad Lužnicí, Sezimovo Ústí

dětské aktivity

V obci u zámku dětské hřiště (250m). Daisy ranch v Sedlečku - v ZOO koutku je možné vidět různé druhy domácích i exotických zvířat. Prohlídka pouze po dohodě na tel. 720233997 (Přístup po polní cestě kolem pozemku, cca 400m).
Další zajímavé aktivity v Táboře -
ZOO na Větrovech, různá muzea a expozice nebo také Strašidelné podzemí. (17km)

pěší turistika

V okolí turistická oblast Toulava. Vlakové nádraží (3 km), autobusová zastávka (500m). Vycházky do místních lesů a nedalekých vesnic, např. návštěva rozhledny v Krátošicích (4,5km)

koně

Ranch Daisy, vyjížďky, lekce ježdění na koni. Případnou návštěvu předem objednat na tel. 720233997 (400m)

Další aktivity

Výlety: Hrady a zámky - Choustník, Červená Lhota, Bechyně, Jindřichův Hradec, Třeboň, Hluboká nad Vltavou. Zajímavá místa - Židovský hřbitov v Myslkovicích, Dobrá Voda (kaple se studánkou v Sedlečku u Soběslavi), Rozhledna v Krátošicích, Město Soběslav, Planá nad Lužnicí, Vila Dr. Edwarda Beneše a Kozí hrádek v Sezimově Ústí, Historické centrum města Tábora, Hrad Kotnov, Muzeum čokolády, Poutní místo Klokoty, Elektrická dráha F. Křižíka Tábor - Bechyně, Chýnovská jeskyně.

pravidla

Příjezd nejdříve: 13:00
Odjezd nejpozději: 11:00
Můžu přijet kdykoliv?

mazlíčci povoleni pravidla pobytu s pejsky
rozdělávání ohně povoleno
vlastní gril povolen
oslavy a hlučné projevy zakázány, dodržuj klid i během dne více info
platba v hotovosti a mimo rezervační systém Bezkempu není možná více info
lokalita
fotky
Hodnocení od návštěvníků
11.9 - 12.9.2020 Sára říká:
Příjemné a čisté prostředí :)
26.8 - 27.8.2020 Mikuláš říká:
Místo bylo krásné, bohužel silný vítr a jelikož v okolí nic moc není asi tam bude foukat stále, byla to Škoda, ale i tak jsme si to moc užili.
23.8 - 25.8.2020 Denisa říká:
Místo předčilo naše očekávání. Velice krásné posezení s ohněm při západu slunce. Mohu vše jen doporučit, pokud chcete poznat Jižní Čechy, ale zároveň mít vlastní klid.
17.8 - 19.8.2020 Adrianna říká:
S dcerou jsme kempovaly poprvé. Chtěly jsme zažít něco nového a nevšedního a to se nám také povedlo a odjely jsme s nezapomenutelnými zážitky. Pozemek je posekán, dřevo na podpal pod stromem připraveno, ohniště přichystáno. Nedaleko od pozemku je farma se zvířaty, což je pro děti jak dělané. Klid, ticho, západ slunce, zapomenutí o času i nebe plné hvězd, kdy vidíte za jasné oblohy i mléčnou dráhu. Pan Matoušek mi telefonicky ochotně poradil restaurace, kam zajít na oběd a typy na výlety. Krásná dovolená, i pro díte nezapomenutelný zážitek a rádi se sem opět vrátíme.
19.8 - 20.8.2020 Vojtěch říká:
Nádherné místo obklopené poli a loukami ze všech stran, které je lehce zapadlé v ďolíku, takže výhled nekazí žádné silnice ani jiné nevzhledné objekty. Vidět jsou jen rodinné domky ve vesničce. Kromě dokonale posekanné trávy je na pozemku udělané i příjemné posezení. V noci mi dělali společnost zvířátka, která mi běhala po stanu. Jedno srdíčko musím ubrat za neustálý hluk ze silnice, za který pan majitel samozřejmě nemůže, ale je nutné s ním počítat.
Moje cesta
Přespím v: (Co mám vybrat v mém případě?)
-
+
0
-
+
0
-
+
0


Počet osob:
-
+
1
nad 12 let
-
+
0
4–12 let
-
+
0
0–3 roky


pravidla pobytu s pejsky

více info

Termín:
Příjezd - Odjezd


Vyberte termín a typ přenocování
Přenocování
Servisní poplatek
Celkem