Vyhledávání pozemku

Žádný pozemek nenalezen. Prohlédnout celou nabídku
Zavřít
Prohlédnout celou nabídku
Zavřít

Minifarma Lesní dvůr
 100 % (20 hodnocení)
 Přidat mezi oblíbené

Stanoviště 1 | Stanoviště 2

300 Kč

300 Kč

75 Kč

45 Kč
Klidné a tiché, romantické místo na polosamotě, kousíček od lesa a stranou od vesnice, kde nejbližšími sousedy jsou jen ovečky a krávy a kde se snažíme vše dělat v souladu s přírodou. Pozemek pro karavany je kousek od obytných stavení na louce, vedle zahrady u menší farmy. K dispozici pro návštěvníky je pitná voda, elektřina, přenosné ohniště, plastové venkovní židle a trampolína v letních měsících.

Od května do cca půl září je možné využít i spaní v tee-pee, kde je možné rozdělat oheň a kde jsou k dispozici dřevěné postele pro 5 osob. Rezervace viz nabídka Stanoviště č. 2. Pro spaní v tee-pee je nutno si vzíti vlastní spacák, karimatku. Spaní ve stanu (tee-pee) nabízíme zatím jen jako alternativu pro zájemce z řad karavanistů, jelikož se zatím na našem pozemku nenachází kadibudka.

V blízkém okolí se nachází plno rybníků a turisticky velmi zajímavých míst. Jedná se o tichý kout v blízkosti lesa, dál od cesty, kde jsou v noci krásně vidět hvězdy a noční ticho ruší akorát hlasy lesa, občasné povídání oveček a jejich sousedů kraviček s telátky a hlasy žabek z našeho rybníčka :-).

V případě zájmu skupiny je možné rozšířit kapacitu o 1 místo. Prosíme naše návštěvníky, aby při příjezdu do Hasiny nám tel. zavolali, abychom je uvedli nejkratší cestou na pozemek :-).
základní parametry
S majitelem je nutné domluvit čas příjezdu, aby Vás uvedl na pozemek Co to znamená?
Majitel musí potvrdit rezervaci Co to znamená?
V poslední době potvrzeno 100% rezervací. Průměrná doba do odpovědi je 22 minut.
Na pozemku je prostor pro 3 samostatné rezervace. Co to znamená?
Přesné umístění obdržíte po rezervaci termínu, orientační mapa je níže na stránce. Proč?
Kontakt na majitele obdržíte po rezervaci termínu. Proč?
vybavení
na pozemku není záchod. Co s tím?
pitná voda - Pitná voda z vodovodu řádu. Kohoutek je neustále k dispozici, vyvedený u vchodu do domu.
elektřina - Poplatek za připojení el. proudu je 70,- Kč/ den. Vzdálenost od el. zásuvky cca 20 -50 m. Můžeme zapůjčit prodlužovací kabel.
sprcha / umývárna - Solární sprcha v letních měsících je po dohodě s majiteli možno využít solární sprchu
piknikový stůl
bazén
gril
ohniště
Wifi
Vylévání odpadu
Šedá voda (sprcha, umývání) - Místo na vylévání šedé vody (pouze při používání eko čistících prostředků) je zajištěno na pozemku, cca 10 - 20 m od stání pro karavany (za cestou na druhé straně do vysoké trávy).
Chemické WC - Chemické wc je možné vylít přímo do otvoru žumpy cca 20 m od místa pro karavany.
sjízdnost
V zimním období může být problém s příjezdem na pozemek
Na pozemek je bezproblémový příjezd i za špatného počasí

Příjezdová cesta je rovinatá a zatím sjízdná i v zimě. Je nově zbudovaná, navezený recyklát zpěvněný asfaltovým potěrem. Vzhledem k větší vrstvě recyklátu prosíme hosty při příjezdu a odjezdu, aby jeli opatrně a používali POUZE STŘED CESTY !!!, jelikož kraje jsou nestabilní a mohly by ujet. Max při velké sněhové nadílce není možné dojet až na pozemek. V takovém případě prosíme zájemce z řad karavanistů, aby se předem informovali o možnosti příjezdu až na místo určené pro kempování. Při dlouhotrvajícím dešti je možno zaparkovat pro jeden obytný vůz přímo na větším parkovišti, kde je štěrkový podklad s výhledem na pastviny a rybníček. Nutno si zamluvit v takovém případě dopředu.

Omezení průjezdnosti přístupové cesty

5 m

aktivity
cyklistika

Zámek, pivovar a staročeská krčma v Dětenicích, farma Košík s vyhlášenou Tuchomskou restaurací, Bučický mlýn, kde je možné se občerstvit atd. Zámek, pivovar a staročeská krčma v Dětenicích, Vše v nedalekém okolí cca 8 - 10 km. Křinec, svědecký vrch Chotuc s krásným výhledem do Polabské nížiny, Rozhledna Romanka Hrubý Jeseník, zámek a labyrintárium Loučeň. Naše pozemky se nacházejí přímo ve vyhlášené ptačí oblasti Rožďalovické rybníky, kde se nachází i naučná stezka pro děti.

rybaření

Za poplatek u rybářského svazu je zde možno rybařit na místních rybnících.

vodní sporty

Bazén přímo na zahradě. Přírodní koupaliště v Libáni a v Seleticích, nebo možné koupání v nedalekém cca 2 km vzdáleném Pilském rybníku, kde se točily pohádky.

dětské aktivity

Trampolína v letních měsících přímo na pozemku, ovečky, kočky a naši pejskové. V Loučeni v zámeckém parku se nachází bludiště s herními prvky pro děti.
Dále je možné využít od cca června do konce září postavené tee-pee. V tee-pee Je možné si rozdělat oheň z vlastního dříví, vyjma smrkového.

pěší turistika

Nedaleko krásný Bučický mlýn, kde je možné si dojít na jídlo, pití, funguje i nyní během Corona doby :-)s teráskou Dále historická krčma v Dětenicích, s místním pivovarem a zámkem. Zde se konají každý pátek a sobotu historické zábavné představení s obsluhou jídla i pití. Restaurace Tuchom a plno dalších. Můžeme doporučit naučnou stezku Holské rybníky u Rožďalovic. Na této stezce je plno nádherných dřevěných zastavení, altánků a odpočívadel s výhledy na zdejší nádherné rybníky.

bruslení

V případě mrazů nádherné bruslení na zamrzlých Rožďalovických rybnících.

pravidla

Pejskové povoleni, ale pouze po dřívější dohodě s majitelem. Záleží na plemeni a pohlaví, neboť máme na neoploceném pozemku 2 fenky bernského salašnického psa, a v době hárání by to mohl býti problém. Dále by mohl být problém s jinými fenkami, které nerespektují to, že naše fenky jsou zde doma. Proto prosíme, pokud k nám chcete přijet s jakýmkoliv pejskem, abyste nejdříve vznesli dotaz a upřesnili, co máte za plemeno a pohlaví pejska. Na pozemku je možné využít ohniště a postarší gril, ale pouze s vlastním dřevem. V tee-pee je též možné rozdělat oheň vlastním dřívím, vyjma smrkového.

Příjezd nejdříve: 12:00
Odjezd nejpozději: 11:00
Můžu přijet kdykoliv?

mazlíčci povoleni pravidla pobytu s pejsky
rozdělávání ohně povoleno
vlastní gril povolen
oslavy a hlučné projevy zakázány, dodržuj klid i během dne více info
platba v hotovosti a mimo rezervační systém Bezkempu není možná více info
lokalita
fotky
Hodnocení od návštěvníků
22.8 - 23.8.2020 Jan říká:
Pekne misto,klid a priroda,velmi mila a vstricna pano majitelka.
14.8 - 16.8.2020 Zdeněk říká:
Místo je to skvělé a byli jsme velice spokojeni. Rovná, posekaná louka, pěkný výhled, vše čisté. Majitelé velice příjemní. Děkujeme
7.8 - 9.8.2020 Libor říká:
Rovný travnatý pozemek s rybníčkem. Majitelé milý a vstřícní. Užili jsme si odpočinkový a pohodový víkend. Doporučujeme navštívit tento pozemek a také zámek Dětenice a Staré Hrady.
2.8 - 4.8.2020 Rostislav říká:
hezké klidné místo
17.7 - 19.7.2020 Ruda říká:
Vstřícný majitelé, klidné místo, ticho,klid a všem jen doporučujeme
Moje cesta
Přespím v: (Co mám vybrat v mém případě?)
-
+
0
-
+
0
-
+
0


Počet osob:
-
+
1
nad 12 let
-
+
0
4–12 let
-
+
0
0–3 roky


pravidla pobytu s pejsky

více info

Termín:
Příjezd - Odjezd


Vyberte termín a typ přenocování
Přenocování
Servisní poplatek
Celkem