Vyhledávání pozemku

Žádný pozemek nenalezen. Prohlédnout celou nabídku
Zavřít
Prohlédnout celou nabídku
Zavřít

Minifarma Lesní dvůr
 100 % (23 hodnocení)
 Přidat mezi oblíbené


300 Kč

300 Kč

75 Kč

45 Kč
Fungujeme i během Covid :-) - rezervace jsme zatím upravili na jedinou posádku, tudíž pokud se k nám rohodnete přijet tak U NÁS BUDETE VŽDY SAMI. I v případě nepříznivého počasí u nás může jedna posádka parkovat na štěrkovém parkovacím stání, kde nehrozí žádné uvíznutí.
Klidné a tiché, romantické místo na polosamotě, kousíček od lesa a stranou od vesnice, kde nejbližšími sousedy jsou jen ovečky a krávy a kde se snažíme vše dělat v souladu s přírodou. Pozemek pro karavany je kousek od obytných stavení na louce, vedle zahrady u menší farmy. K dispozici pro návštěvníky je pitná voda, elektřina, přenosné ohniště, plastové venkovní židle a trampolína v letních měsících.
V blízkém okolí se nachází plno rybníků a turisticky velmi zajímavých míst. Jedná se o tichý kout v blízkosti lesa, dál od cesty, kde jsou v noci krásně vidět hvězdy a noční ticho ruší akorát hlasy lesa, občasné povídání oveček a jejich sousedů kraviček s telátky a hlasy žabek z našeho rybníčka :-).

V případě zájmu skupiny je možné rozšířit kapacitu o 1 místo. Prosíme naše návštěvníky, aby při příjezdu do Hasiny nám tel. zavolali, abychom je uvedli nejkratší cestou na pozemek :-).
základní parametry
S majitelem je nutné domluvit čas příjezdu, aby Vás uvedl na pozemek Co to znamená?
Majitel musí potvrdit rezervaci Co to znamená?
V poslední době potvrzeno 100% rezervací. Průměrná doba do odpovědi je 24 minut.
Na pozemku je prostor pro 1 rezervaci. Co to znamená?
Přesné umístění obdržíte po rezervaci termínu, orientační mapa je níže na stránce. Proč?
Kontakt na majitele obdržíte po rezervaci termínu. Proč?
vybavení
na pozemku není záchod. Co s tím?
pitná voda - Pitná voda z vodovodu řádu. Kohoutek je neustále k dispozici, vyvedený u vchodu do domu.
elektřina - Poplatek za připojení el. proudu je 70,- Kč/ den. Vzdálenost od el. zásuvky cca 20 -50 m. Můžeme zapůjčit prodlužovací kabel.
sprcha / umývárna - Solární sprcha v letních měsících je po dohodě s majiteli možno využít solární sprchu
piknikový stůl
bazén
gril
ohniště
Wifi
Vylévání odpadu
Šedá voda (sprcha, umývání) - Místo na vylévání šedé vody (pouze při používání eko čistících prostředků) je zajištěno na pozemku, cca 10 - 20 m od stání pro karavany (za cestou na druhé straně do vysoké trávy).
Chemické WC - Chemické wc je možné vylít přímo do otvoru žumpy cca 20 m od místa pro karavany.
sjízdnost
Pozemek je sjízdný i v zimě / v období sněhu
Na pozemek je bezproblémový příjezd i za špatného počasí

Příjezdová cesta je rovinatá a zatím sjízdná i v zimě. Je nově zbudovaná, navezený recyklát zpěvněný asfaltovým potěrem. Vzhledem k větší vrstvě recyklátu prosíme hosty při příjezdu a odjezdu, aby jeli opatrně a používali POUZE STŘED CESTY !!!, jelikož kraje jsou nestabilní a mohly by ujet. Max při velké sněhové nadílce není možné dojet až na pozemek. V takovém případě prosíme zájemce z řad karavanistů, aby se předem informovali o možnosti příjezdu až na místo určené pro kempování. Při dlouhotrvajícím dešti je možno zaparkovat pro jeden obytný vůz přímo na větším parkovišti, kde je štěrkový podklad s výhledem na pastviny a rybníček. Nutno si zamluvit v takovém případě dopředu.

Omezení průjezdnosti přístupové cesty

5 m

aktivity
cyklistika

Zámek, pivovar a staročeská krčma v Dětenicích, farma Košík s vyhlášenou Tuchomskou restaurací, Bučický mlýn, kde je možné se občerstvit atd. Zámek, pivovar a staročeská krčma v Dětenicích, Vše v nedalekém okolí cca 8 - 10 km. Křinec, svědecký vrch Chotuc s krásným výhledem do Polabské nížiny, Rozhledna Romanka Hrubý Jeseník, zámek a labyrintárium Loučeň. Naše pozemky se nacházejí přímo ve vyhlášené ptačí oblasti Rožďalovické rybníky, kde se nachází i naučná stezka pro děti.

rybaření

Za poplatek u rybářského svazu je zde možno rybařit na místních rybnících.

vodní sporty

Bazén přímo na zahradě. Přírodní koupaliště v Libáni a v Seleticích, nebo možné koupání v nedalekém cca 2 km vzdáleném Pilském rybníku, kde se točily pohádky.

dětské aktivity

Trampolína v letních měsících přímo na pozemku, ovečky, kočky a naši pejskové. V Loučeni v zámeckém parku se nachází bludiště s herními prvky pro děti.
Dále je možné využít od cca června do konce září postavené tee-pee. V tee-pee Je možné si rozdělat oheň z vlastního dříví, vyjma smrkového.

pěší turistika

Nedaleko krásný Bučický mlýn, kde je možné si dojít na jídlo, pití, funguje i nyní během Corona doby :-)s teráskou Dále historická krčma v Dětenicích, s místním pivovarem a zámkem. Zde se konají každý pátek a sobotu historické zábavné představení s obsluhou jídla i pití. Restaurace Tuchom a plno dalších. Můžeme doporučit naučnou stezku Holské rybníky u Rožďalovic. Na této stezce je plno nádherných dřevěných zastavení, altánků a odpočívadel s výhledy na zdejší nádherné rybníky.

bruslení

V případě mrazů nádherné bruslení na zamrzlých Rožďalovických rybnících.

pravidla

Pejskové povoleni, ale pouze po dřívější dohodě s majitelem. Záleží na plemeni a pohlaví, neboť máme na neoploceném pozemku 2 fenky bernského salašnického psa, a v době hárání by to mohl býti problém. Dále by mohl být problém s jinými fenkami, které nerespektují to, že naše fenky jsou zde doma. Proto prosíme, pokud k nám chcete přijet s jakýmkoliv pejskem, abyste nejdříve vznesli dotaz a upřesnili, co máte za plemeno a pohlaví pejska. Na pozemku je možné využít ohniště a postarší gril, ale pouze s vlastním dřevem. V tee-pee je též možné rozdělat oheň vlastním dřívím, vyjma smrkového.

Příjezd nejdříve: 12:00
Odjezd nejpozději: 11:00
Můžu přijet kdykoliv?

mazlíčci povoleni pravidla pobytu s pejsky
rozdělávání ohně povoleno
vlastní gril povolen
oslavy a hlučné projevy zakázány, dodržuj klid i během dne více info
platba v hotovosti a mimo rezervační systém Bezkempu není možná více info
lokalita
fotky
Hodnocení od návštěvníků
13.11 - 15.11.2020 Markéta říká:
Krásné místo. Úžasný výlet pro děti. Pěšky super prochazka na Bučický mlýn, kde je k vidění spousta zvířátek a výborně vaří. 4 km od místa úžasná naučná stezka Holské rybníky. K vidění hodně interaktivních prvků a dětských hřišť. Příjemní majitele. Moc doporučujeme
29.10 - 30.10.2020 Martin říká:
Moc ochotná paní majitelka, využili jsme vodu i septik. Nakonec jsme zůstali stát na zpevněné části pozemku, abychom nezapadli. Díky moc!
26.10 - 28.10.2020 David říká:
Pěkné prostředí , příjemní majitelé, možnost výletů po okolí.
22.8 - 23.8.2020 Jan říká:
Pekne misto,klid a priroda,velmi mila a vstricna pano majitelka.
14.8 - 16.8.2020 Zdeněk říká:
Místo je to skvělé a byli jsme velice spokojeni. Rovná, posekaná louka, pěkný výhled, vše čisté. Majitelé velice příjemní. Děkujeme
Moje cesta
Přespím v: (Co mám vybrat v mém případě?)
-
+
0
-
+
0
-
+
0


Počet osob:
-
+
1
nad 12 let
-
+
0
4–12 let
-
+
0
0–3 roky


pravidla pobytu s pejsky

více info

Termín:
Příjezd - Odjezd


Vyberte termín a typ přenocování
Přenocování
Servisní poplatek
Celkem