Vyhledávání pozemku

Žádný pozemek nenalezen. Prohlédnout celou nabídku
Zavřít
Prohlédnout celou nabídku
Zavřít

U Lužické Nisy a Trojzemí
 Přidat mezi oblíbené


220 Kč

220 Kč

50 Kč

0 Kč
Ahoj všichni. Přijeďte zakempovat do krásného koutu naší země vedle řeky Nisy v Žitavské kotlině mezi Lužickými horami a Ještědskokozákovským hřbetem. V blízkosti spousta zajímavých míst a to v každém ročním období.

Na neoploceném zčásti zarostlém pozemku 6500 m2 budete jen Vy, ale místa dost, pokud dorazíte třeba s přáteli. Zpevněné místo vedle plochy se stolkem je pro Vaše vozidla dobře přístupné z místní komunikace, ale můžete kempovat i na trávníku o kus dál. Vašimi nejbližšími sousedy budou dva koně kterým jsme vyhradili část pozemku pro pastvu. Pokud zrovna uzraje rybíz, angrešt, josta, maliny, ostružiny, švestky, ořechy nebo jablka, klidně si utrhněte a ochutnejte. Prostor na okraji obce Bílý Kostel nad Nisou sami využíváme ke kempování. Blízkost viaduktu s projíždějícími osobními vláčky ani okreska, kde v sezoně projede určitě víc cyklistů než aut nijak zvlášť neruší. Elektřina je blízko (cca 15m), stejně tak ohniště s roštem na grilování a trojnožka - kotlík si ale přivezte vlastní, dřeva je dostatek. Nic víc.

Okolo pozemku cyklotrasa podél řeky, do Polska i Německa co by kamenem..., pěšky 10 min podél Nisy do středu obce – restaurace (teplá jídla, výběr piva, zmrzlina), dětské hřiště. Město Liberec a Ještěd pár minut autem – lyžařské vleky, ZOO, aquapark, botanická zahrada,... Taky hrady, zámky, super koupání aj. Nebo nákupy v Německu a Polsku - všechno kousek cesty. Ještě něco? Nebojte se zeptat.
základní parametry
Na pozemek je volný přístup. Co to znamená?
Rezervace je potvrzena okamžitě po zaplacení. Co to znamená?
Na pozemku je prostor pro 1 rezervaci. Co to znamená?
Přesné umístění obdržíte po rezervaci termínu, orientační mapa je níže na stránce. Proč?
Kontakt na majitele obdržíte po rezervaci termínu. Proč?
vybavení
na pozemku není záchod. Co s tím?
na pozemku není pitná voda Co s tím?
elektřina - Samostatný el. sloupek se zásuvkami, vzdálenost cca 15m. Pro přístup k zásuvkám(zamčené) kontaktujte majitele.
piknikový stůl
gril
ohniště
Vylévání odpadu
Šedá voda (sprcha, umývání) - po dohodě je možné vylévat na pozemku (pouze v případě používání eko prostředků) na označené místo vedle kadibudky (ta není k dispozici hostům)
Chemické WC - po dohodě je možné vylévat na pozemku (pouze v případě použití zelené chemie) na označené místo vedle kadibudky (ta není k dispozici hostům)
sjízdnost
Pozemek je sjízdný i v zimě / v období sněhu
Na pozemek je bezproblémový příjezd i za špatného počasí

místo na parkování je zpevněné štěrkem a nachází se hned vedle místní asfaltové cesty

aktivity
cyklistika

Nově vybudované cyklostezky Trojzemí

rybaření

rekreační areál Kristýna, autem 12 min

zimní sporty

Ještěd - 4 lanovky, 6 lyžařských vleků, snowpark, sáňkařská dráha. Jizerské hory

vodní sporty

Liberec - aquapark Babylon, Kristýna - rekreační areál s písečnými plážemi, upravené okolí, vodní plocha 14 hektarů, koupání, rybaření, šlapadla, vodní sporty, velmi čistá voda, lanový park, spousta stánků s občerstvením

dětské aktivity

"pohyb v přírodě", dětské hřiště v obci, Liberec - ZOO, botanická zahrada, PARK - IQLANDIA, multikina

pěší turistika
bruslení

V obci u fotbalového hřiště podél řeky Nisy nebo v Trojzemí

Další aktivity

Liberec - ZOO, botanická zahrada, PARK - IQLANDIA, multikina

pravidla

Příjezd nejdříve: 13:00
Odjezd nejpozději: 12:00
Můžu přijet kdykoliv?

mazlíčci povoleni pravidla pobytu s pejsky
rozdělávání ohně povoleno
vlastní gril povolen
oslavy a hlučné projevy zakázány, dodržuj klid i během dne více info
platba v hotovosti a mimo rezervační systém Bezkempu není možná více info
lokalita
fotky
Hodnocení od návštěvníků
19.12 - 20.12.2020 Martin říká:
Fajn prijezd ihned z dalnice.
14.8 - 16.8.2020 Alena říká:
Pobyt bez chybičky - rozepsáno v předchozím hodnocení.
9.8 - 14.8.2020 Alena říká:
Pozemek je na klidném místě hned u cyklostezky, která vede z Liberce směrem na Hrádek nad Nisou, s obytkem se tu stálo hezky, je tu slunečník, malý stolek a tři plastové židle, tak jsme ani nemuseli tahat to naše :) Ohniště s roštem jsme také využili. Asi 5 minut pěšky odsud je Nisa, ke které vedou kamenné schůdky, takže na ochlazení a přírodní vykoupání je to úplně dostačující a velmi osvěžující. Vyřešili jsme tím i to, že tu není k dopuštění voda, vždy si v kyblíku k obytku přineseme vodu na umytí rukou, apod. Jezdíme na kole na všechny směry a odpoledne se koupeme v nedaleké Kristýně. V Bílém Kostele je pro případ potřeby obchůdek s potravinami, hospoda, zmrzlina, apod. Líbí se nám tu, tak si to ještě o 2 dny prodlužujeme :)
4.7 - 5.7.2020 Petr říká:
Ocenuji exkluzivitu. Pohotovost majitele
27.5 - 28.5.2020 Miloslav říká:
Krásné klidné místo nedaleko řeky Nisy a Bílého Kostela. Vhodné pro rodiny s dětmi i "sportuchtivé" turisty. Nedaleko jsou hranice s Polskem a Německem. Za návštěvu stojí hrad Grabštejn, zámek Lemberk, zoologická a botanická zahrada v Liberci, nebo Ještěd. Kolem Nivy po 9km jsme se na kolech dostali k překrásnému jezeru Kristýna, které je vhodné na koupání i provozování vodních sportů. Děti okouzlila ohrada s koňmi i připravené ohniště, u kterého jsme strávili večer. Děti by dokázaly hodiny pozorovat dění v mělkém rybníčku na pozemku, kde žijí malé žábi a pulci. Místo je kompletně zatravněné, kromě zpevněné plochy pro sezení, a velmi dobře upravené. Hodilo se nám i připojení k elektřině. Určitě se v létě chceme vrátit na delší pobyt. Opravdu doporučujeme!
Moje cesta
Přespím v: (Co mám vybrat v mém případě?)
-
+
0
-
+
0
-
+
0


Počet osob:
-
+
1
nad 12 let
-
+
0
4–12 let
-
+
0
0–3 roky


pravidla pobytu s pejsky

více info

Termín:
Příjezd - Odjezd


Vyberte termín a typ přenocování
Přenocování
Servisní poplatek
Celkem