Vyhledávání pozemku

Žádný pozemek nenalezen. Prohlédnout celou nabídku
Zavřít
Prohlédnout celou nabídku
Zavřít

Ovocný sad na rozhraní Jesenických hor a Hané
 Přidat mezi oblíbené


240 Kč

240 Kč

240 Kč

120 Kč

60 Kč
Rádi vás přivítáme s Vaším obytným vozem, karavanem či stanem v ovocném sadu za našim domem na okraji obce Moravičan kde bude jen pro vás přichystán, posekán, rovný pozemek o rozloze cca 3500 m2  který vám dopřeje klidný výhled do okolí, posezení pod vinnou révou v létě ošplouchnutí v bazénu nebo ochutnání plodů sadu jak v pevném tak tekutém stavu v bio kvalitě.  V našem blízkém okolí naleznete spoustu aktivit s krásnou přírodou, širokou sítí cyklostezek s možností prohlídek CHKO Litovelského Pomoraví, Moravičanských jezer, či mikroregionu Mohelnicko, Zábřežské vrchoviny. Kdo není na túry tak i památky tu máme, hrad Bouzov, hrad Mírov či zámek Úsov. Pro gurmány v nedalekých Lošticích Olomoucké tvarůžky a jejich muzeem výroby této pochutiny, či vám vřele doporučujeme návštěvu kavárny u Lišky Bystroušky nebo Tvarůžkovou cukrárnu, kde se dá ochutnat velmi zajímavé zákusky. V naší vesničce máme skvělou hospůdku u Bodláka v niž se dá výborně najíst i napít a k tomu mají točenou zmrzlinu na víc. I když nejsme na samotě u lesa, i tak tu máme krásně. Večer se můžete kochat výhledem do krajiny nebo západem slunce za obzor. Náš pozemek je vhodný pro všechny, včetně rodin s dětmi, kteří se neradi nudí a tráví svůj volný čas aktivně. Můžeme vám zdarma půjčit gril pro děti míče,  bambiton nebo elektronické šipky máme i posez na stromě. Přijeďte se přesvědčit, náš kraj je krásný a má opravdu co nabídnout.
Těšíme se na Vás, Lukáš s rodinkou a 7 slepiček v kurníku.

základní parametry
S majitelem je nutné domluvit čas příjezdu, aby Vás uvedl na pozemek Co to znamená?
Majitel musí potvrdit rezervaci Co to znamená?
V poslední době potvrzeno 100% rezervací. Průměrná doba do odpovědi je 0 minut.
Na pozemku je prostor pro 3 samostatné rezervace. Co to znamená?
Přesné umístění obdržíte po rezervaci termínu, orientační mapa je níže na stránce. Proč?
Kontakt na majitele obdržíte po rezervaci termínu. Proč?
vybavení
toaleta - Kadibudka se srdíčkem na konci sadu s možným výhledem do krajiny.
pitná voda - Kohout s pitnou vodou je umístěn na solární sprše která je umístěna přímo v místě kempováni. Lze připojit i pitnou vodu přímo do karavanů nebo obytného vozu.
elektřina - Máme dostatečné dlouhé vedení :-) není problém dovést přímo před vás obytný vůz, stan či karavan.
sprcha / umývárna - Nově vybudovaná, dostatečně prostorná, solární sprcha s možný výhledem do krajiny. Za teplotu vody však neručíme. :-)
piknikový stůl
bazén
gril
ohniště
Wifi
Vylévání odpadu
Šedá voda (sprcha, umývání) - Šedou vodu lze vypustit do kontrolní odpadové šachty nebo do septiku u našeho domu. Pokud používáte ekologické mycí prostředky tak po dohodě na určené místo.
Chemické WC - Obsah chemického záchodu lze vypustit do kontrolní odpadové šachty nebo do septiku u našeho domu.
sjízdnost
Pozemek je sjízdný i v zimě / v období sněhu
Za deštivého počasí může být ztížený přístup na pozemek

K místu určené pro kempování je příjezdová cesta do půlky vydlážděná zpevněnou cestou ( zámková dlažba) druhá část pak zatravněnou plochou. V podzimních zimních a jarních měsících za horšího počasí při delších deštích sněhu a oblevě může být půlka příjezdové cesty promočená. V tomto období pro osobní auta a karavany bez problému sjízdná. U obytných vozu je důležité osobní přítomnost majitele, z důvodů vyšší váhy obytných vozu je zapotřebí pod vozidlo vložit při stání dřevěná prkna, které máme :-).

aktivity
cyklistika

Široka síť cyklostezek Litovelké Pomoraví, Mikroregion Mohelnicko ochutnejte moravu na kole. http://ochutnejmoravunakole.cz/
Video celé trasy viz odkaz https://www.youtube.com/embed/zBWWnXwZz6g

rybaření

Moravičanské jezero ,řeka Morava

vodní sporty

V létě malý bazén máme u nás na zahradě, ale kdo si chce zaplavat tak v nedalekých Lošticích je venkovní bazén a v Mohelnici krytý bazén, kdo má rád přirodní koupaní tak cca 1,5 km od nás je krásné Moravičanské jezero s čistou vodou bez lidí, lze využít i přírodní koupaliště v Litovli.

dětské aktivity

Pro děti můžeme půjčit pálky, míče nebo šipky, nedaleko je obecní dětské hřiště, dopravní hřiště v Mohelnici (4 km) ZOO Olomouc 30 km.

Pro kluky i holky průmyslové muzeum Mladějov – muzeum v areálu bývalého šamotového závodu v Mladějově na Moravě a prohlédněte si sbírku úzkorozchodných průmyslových lokomotiv, historických motocyklů, bagrů a buldozerů, traktorů a další zemědělské i stavební techniky, ale také dobových kočárků. ( V zdálenost cca 30 Km )

pěší turistika

Náš kraj má nespočet turistický stezek. Litovelké Pomoraví, Mikroregion Mohelnicko, Bouzovsko, Úsovsko.

bruslení

Hojně využivána cyklostezka Moravičany-Mohelnice, pro začatečniky u nás na přijezdové cestě.

koně

V nedalekých Žadlovicích je jezdecký klub kde se chovají koně a konají různé jezdecké závody, například Zlatá podkova.
Po dohodě možnost prohlídky stájí.

Kdo si chce zajezdit na koní lze se domluvit v nedalekém jezdeckém spolku Ryzaček na Vyšehorkách, kde provadí i hypoterapii .

Další aktivity

Jste aktivní vodáci ? pak si lze v nedalekých loděnicích za půjčit loď a sjed řeku Moravu. 

pravidla

Rozdělávání ohně a grilovaní je povoleno, ale pouze v případě že nebude sucho. 
V případě že nemáte vlastní gril ten vám zdarma zapůjčíme, pokud budete chtít opékat buřty i železné vidlice máme, dřevo na grilování poskytujeme, ale pouze za úplatu, proto při objednávce vašeho pobytu zatrhněte políčko "Chci elektřinu"  pak budete mít jak elektřinu tak palivo na jedno grilování denně v ceně pobytu. !!! Upozornění !!! dřevo slouží jen pro přípravu jídla, ne na celonoční táboření.
Dřevo nebo uhlí si samozřejmě můžete dovést i své.

Prosím nevhazovat vlhčené ubrousky a jiné odpadky do suchého záchoda.

Odpadky:
Vytříděné odpady plast, papír atd. lze odnést do sběrného dvora ve vsi které je veřejně přístupné.
Bio odpad lze v hodit po dohodě na náš kompost. 

Mazlíčci jsou povoleny a však pouze dobře vychovaní, kteří poslechnou na slovo a to z důvodu toho že pouštíme naše slepičky na pastvu a nechceme aby přišli k úhoně.

Předem po dohodě s majitelem je možné si natrhat dozrávající ovoce.
Prosíme nekrmit slepice.
Prosíme dodržujte důsledně etický kodex Bezkempu.

Příjezdy a odjezdy je možno domluvit individuálně, záleží zda místo bude před vámi, nebo po vás obsazené (rezervované) jinými zájemci. Pokud ne, můžete zůstat déle, nebo přijet dříve.

Děkujeme že dodržujete naše pravidla.

Příjezd nejdříve: 14:00
Odjezd nejpozději: 10:00
Můžu přijet kdykoliv?

mazlíčci povoleni pravidla pobytu s pejsky
rozdělávání ohně povoleno
vlastní gril povolen
oslavy a hlučné projevy zakázány, dodržuj klid i během dne více info
platba v hotovosti a mimo rezervační systém Bezkempu není možná více info
lokalita
fotky
Hodnocení od návštěvníků
14.9 - 17.9.2020 Ladislav říká:
Krásné místo, příjemné podmínky k odreagování. Jablíčka k nakousnutí. Určitě to nebyla poslední návštěva. Moc děkujeme :)
18.9 - 20.9.2020 Radim říká:
Parádní volný prostor, kadibudka na konci pozemku, všude jablíčka, Loštice 20 minut pěšky, odpoledne procházka na druhou stranu k vodě a na pivko..... pozemek perfektně upraven a přichystán i dřevo k grilování. Majitelé pozemku vstřícní. Celkově 11 bodů z deseti 😃
26.8 - 28.8.2020 Lucie říká:
Pozemek se nachází na konci/na začátku vesnice (podle směru příjezdu), je obrovský, udržovaný a rovný, olemovaný jabloněmi. K dispozici je opravdu prostorná solární sprcha, vzadu s kohoutkem s pitnou vodou, na konci pozemku krásná dřevěná kadibudka se srdíčkem a výhledem, vedle pak kanystr s vodou na umytí a mycí gel.
V přední části bydlí pan majitel a kromě bazénu a spoustu pěstovaných surovin, jsou zde i slepičky, které se našemu synovi líbily nejvíc, chodil je zdraví ráno, odpoledne I večer 😁 Pan majitel je příjemný člověk, při příjezdu nám vše vysvětlil, poskytl tipy na zajímavá místa a na konci pobytu obdaroval našeho syna dárečkem ❤️
Byl tady klid, a to i přes plné obsazení pozemku, na nedaleké cestě byl nízký provoz, takže hluk minimální, jen jeden večer vítr zavanul nějaký nepříjemný pach, asi JZD nebo tak něco? 😊
Nejenže je to krásné místo, ale i skvělý výchozí bod pro návštěvu Loštic, hradu Bouzov, Javořičských jeskyní atd. Je tu toho opravdu hodně. Za nás zatím nejlepší navštívený pozemek, rádi se vrátíme 😊
31.8 - 4.9.2020 Pavel říká:
Příjemné misto, cyklostezky v okolí
24.8 - 28.8.2020 Gabriela říká:
Ubytování odpovídá popisu, čilio na jedničku. Strategická je i poloha tohoto místa k výletům do širokého okolí, my výletovali kolmo.
Moje cesta
Přespím v: (Co mám vybrat v mém případě?)
-
+
0
-
+
0
-
+
0


Počet osob:
-
+
1
nad 12 let
-
+
0
4–12 let
-
+
0
0–3 roky


pravidla pobytu s pejsky

více info

Termín:
Příjezd - Odjezd


Vyberte termín a typ přenocování
Přenocování
Servisní poplatek
Celkem