Vyhledávání pozemku

Žádný pozemek nenalezen. Prohlédnout celou nabídku
Zavřít
Prohlédnout celou nabídku
Zavřít

Romantika na severu
 Přidat mezi oblíbené


250 Kč

250 Kč

150 Kč

50 Kč

0 Kč
Ta krása nelze popsat. Ale trošku se vám to pokusíme rozepsat. Náš pozemek se nachází na kopci zvaném Dymník, na jehož vrcholu se tyčí rozhledna stejného názvu. Náš pozemek se nachází v areálu, kde je stylová restaurace a také fotbalgolfové hřiště. U nás se zajisté přes den nudit nebudete a na večer vám slibujeme romantickou podívanou při západu slunce. Dobrou noc a dobré ráno vám popřejí naše srnky a zajíci. Ale co si myslíme, že vás nejvíce uchvátí, je ten noční klid v přírodě daleko od civilizace.
základní parametry
Na pozemek je volný přístup. Co to znamená?
Rezervace je potvrzena okamžitě po zaplacení. Co to znamená?
Na pozemku je prostor pro 5 samostatných rezervací. Co to znamená?
Přesné umístění obdržíte po rezervaci termínu, orientační mapa je níže na stránce. Proč?
Kontakt na majitele obdržíte po rezervaci termínu. Proč?
vybavení
toaleta - Budova fotbalgolfu 100m pouze od května do října čas do 18.00
pitná voda - Budova fotbalgolfu 100m pouze od května do října čas do 18.00
elektřina - 5 m elektrický rozvaděč
sprcha / umývárna - Budova fotbalgolfu jen studená voda pouze od května do října čas do 18.00
piknikový stůl
Wifi
sjízdnost
Pozemek je sjízdný i v zimě / v období sněhu

aktivity
cyklistika

Brána do českého švýcarska

rybaření

1,5 km

lezení

10 km

zimní sporty

10 km

vodní sporty

1,5-10 Km

dětské aktivity

0-10 km

pěší turistika

Přímo v areálu

bruslení

Poradíme

Další aktivity

Fotbalgolf

pravidla

Příjezd nejdříve: 13:00
Odjezd nejpozději: 12:00
Můžu přijet kdykoliv?

mazlíčci povoleni pravidla pobytu s pejsky
rozdělávání ohně zakázáno
vlastní gril zakázán
oslavy a hlučné projevy zakázány, dodržuj klid i během dne více info
platba v hotovosti a mimo rezervační systém Bezkempu není možná více info
lokalita
fotky
Hodnocení od návštěvníků
17.5 - 19.5.2020 Viktor říká:
Krásné klidné místo, velmi vstřícný majitel.
15.5 - 17.5.2020 Michal říká:
Krásné místo a okolní příroda. Majitel resp pan vedoucí se stará aby všichni byli spokojeni. Díky možnosti zahrát si fotbalgolf dobude užije celá rodina.
7.5 - 10.5.2020 Vojta říká:
Opravdu, jak píše pan majitel o svém pozemku, ta krása nelze popsat. Musím použít samá superlativa. Byly jsme NADŠENI překrásnou přírodou, čistotou, umístěním pozemku, ochotným personálem, klidem, nádhernými výhledy, nekonečným množstvím výletů a aktivit v okolí a zároveň opravdovou svobodou.
7.5 - 9.5.2020 Jana říká:
Moc hezké místo. Díky krásnému počasí a setkání s milými a ohleduplnými spoluvýletníky na pozemku, byl pobyt moc příjemný. Děkujeme!
8.5 - 10.5.2020 Milan říká:
Místo opravdu velmi pěkné, hned u lesa a k dispozici je elektřina i voda.
Klid a hezký výhled.
24.4 - 25.4.2020 Petr říká:
Moc hezký místo! Příjemný personál:)
Děkujeme!
1.5 - 3.5.2020 Lukáš říká:
Skvělé krásné a klidné místo. I když jsou na pozemku 3 hosté je zajištěno soukromí.
29.4 - 2.5.2020 Lukáš říká:
Moc krásné misto u lesa, hezký výhled na západ slunce, klid, rozhledna pár set metrů daleko. Majitel příjemný a vždy dostupný na telefonu. Elektřina k dispozici v ceně. Místo téměř dokonale vodorovné a posekané. Prijezd po asfaltu a dlazebnich kostkách, není problém prijet po deštích. Chcete-li stát na nejhezčím místě s výhledem, pak radeji 50m kabel, jinak jde stat hned u rozvaděče. Určitě se ještě vrátíme.
17.4 - 19.4.2020 Jiří říká:
Ač kolem řádí spousta vý(í)rů s koru(o)nou, :-) tak jsme uvítali omezenou možnost vyrazit na své první „Bez kempu“. Co dodat…Vše asi bylo napsáno… krásné místo na kraji lesa, nádherné západy slunce, cyklostezka hned vedle pozemku… Snad jen přes den malinko hlučnější blízkost fotbalgolfového hřiště, ale večer klid a ani noha… V sobotu večer sice najela skrze les jakási „hippies“ dodávka (asi načerno), ale pár se dvěma psy se choval celkem klidně a parkovali dostatečně daleko… Za nás skvělý začátek využívání této aplikace a těšíme se na další zážitky…
PS. Malinko bych zastřihl větve při průjezdu parkovištěm – lehce mi to profackovalo čelní stěnu bydlíka a solár naštěstí bez následků..…ale jinak v pohodě… :-)
29.12 - 31.12.2019 Ondřej říká:
Krásné
27.9 - 30.9.2019 Jiří říká:
Radost z kempování na tak krásném místě nám nedokázalo pokazit ani nevyvedené počasí. Stačí vylézt na rozhlednu, vybrat si směr a vyrazit. Nebo s košíkem jen tak na houby. Zahrát si fotbalgolf nebo sednout na kolo a vyrazit dál po cyklostezce, která vede kolem. Abych nezapomněl, je tam skvělá restaurace. Vždy jsme si pochutnali. Určitě se sem dříve nebo později vrátíme.
13.9 - 14.9.2019 David říká:
Vše v naprostém pořádku, klidné místo u lesa.
14.9 - 15.9.2019 David říká:
Vše perfektní, pan majitel na nás čekal a vše vysvětlil. Pozemek je úžasný v klidné části s možností zahrát si fotbalgolf. S dětmi jsme hráli poprvé a strašně je to bavilo. Měli jsme sebou o i kola, místo hned u cyklostezky. Určitě se ještě vrátíme. Děkujeme
26.8 - 28.8.2019 Martin říká:
Nádherné místo
16.8 - 18.8.2019 Martin říká:
Naše druhé kempování na tomto krásném místě. Vrátili jsme se zahrát si fotbalgolf, je to super zábava. Vše a všichni o.k. jako minule. Děkujeme a těšíme se zase někdy na viděnou.
15.8 - 16.8.2019 Zdeněk říká:
Skvělé místo, velice ochotný personál. Díky.
9.8 - 10.8.2019 Kateřina říká:
Má první zkušenost s bezkempu a hned taková pecka. Krásné místo, krásné rozhledy, milý pan majitel a restaurace pár kroků...co víc si přát?:)
4.8 - 5.8.2019 Jiří říká:
Naše druhé bezkempové stanování v této lokalitě. Toto proběhlo i s naší malou (3,5 roku) dcerkou, která z místa byla nadšená a stanování si užila. Místo doporučuji jak pro samotáře, páry tak i pro rodiny s dětmi.
20.7 - 21.7.2019 Petr říká:
Mohu jen doporucit, krasna priroda s moznosti zazemi (zachod/sprcha/restaurace). Velice prijemny pan majitel i veskera obsluha. Urcite se vratime
27.7 - 28.7.2019 Karel říká:
Krásné místo, později večer naprostý klid a hezký výhled. Moc děkujeme, že jsme mohli využít.
19.7 - 21.7.2019 Petr říká:
Krásné místo na odpočinek. Nádherný výhled do krajiny, ideální místo na výlety. Velkou výhodou je zázemí areálu, kde najdete restauraci, záchody, sprchy atd. Pres den se v areálu konají různé akce (svatby, fotbal golf atd.) a večer je tam božský klid. Pan majitel i veškerý personál byl skvělý - strašně mílí s velice příjemným jednáním - nic nebyl problém, se vším ochotně pomohli. Skvělá volba pro všechny, kteří chtějí být v přírodě a zároveň mít v případě potřeby k dispozici veškeré zázemí - s kvalitou přesahující kdejaké kempy. Určitě se sem vrátíme.
20.7 - 21.7.2019 Jiří říká:
Pozemek rovný a dostatečně velký, kdy i s dalšími nájemníky nabízel dostatek soukromí. Z pozemku krásné výhledy s možností (pokud máte štěstí) pozorování divoké zvěře. Cca 100 m od pozemku budova, ve které se nachází toaleta a sprcha (vše funguje od 10 do 18 hodin. I přesto,že pozemek leží blízko fotbalgolfového hřiště a turistických stezek nabízel dostatek soukromí a klidu. Naše první bezkempové ubytování a jednoznačně doporučujeme.
6.7 - 7.7.2019 Martin říká:
Krásné, večer až magické místo, které naprosto odpovídá popisu pozemku. Přes den jsme z dálky koukali jak se hraje fotbalgolf, večer a v noci naprostý klid a samota. V areálu tedy fotbalgolfové hřiště se zázemím, Kamenná hvězda zvaná též Kamenný strom života symbolizují dvanáct znamení zvěrokruhu, restaurace s velmi dobrou kuchyní a příjemným usměvavým personálem, na vrcholku Dymníku rozhledna, v okolí turistické i cyklo trasy vše v hezké krajině na pomezí Lužických hor a Českého Švýcarska. Pozemek v rovině, příjezd bez problému (po cestě v obci Studánka je nekompromisní silniční radar :-), elektro na pozemku, voda a sociálky v budově. Pan Roman je velmi vstřícný, vše v pohodě. Byli jsme pouze na jednu noc, ještě se určitě vrátíme, minimálně si zahrát fotbalgolf a dát si něco dobrého v restauraci. Za nás prostě super místo.
16.8 - 17.8.2018 Josef říká:
Moc hezké místo kousek od Rumburka. Večer výhled na západ slunce, ráno ve stínu stromů - ideální poloha :). Navíc rovina, takže žádné starosti s autem (neradi spíme z kopce). Večer trochu ruch z restaurace, ráno i večer prochází těsně kolem pejskaři a výletníci, ale v noci klid a pohoda.
Moje cesta
Přespím v: (Co mám vybrat v mém případě?)
-
+
0
-
+
0
-
+
0


Počet osob:
-
+
1
nad 12 let
-
+
0
4–12 let
-
+
0
0–3 roky


pravidla pobytu s pejsky

více info

Termín:
Příjezd - Odjezd


Vyberte termín a typ přenocování
Přenocování
Servisní poplatek
Celkem