Vyhledávání pozemku

Žádný pozemek nenalezen. Prohlédnout celou nabídku
Zavřít
Prohlédnout celou nabídku
Zavřít

Na samotě u lesa a lomu...
 Přidat mezi oblíbené


200 Kč

200 Kč

200 Kč

50 Kč

0 Kč
Nádherné místo na úplné samotě.
Můžete si prohlédnout domácí zvířátka, projít nádherné lesy, pokochat se místními rybníky, a hlavně pokud máte rádi cykloturistiku, projet si nádherné Rychlebské stezky...
Vážení hosté, přijíždíte k nám na samotu, kde volně pobíhají všemožné zvířátka, a bohužel doposud jsme je nenaučili používat toaletu, tudíž musíte počítat s tím, že kudy chodí tudy trousí. Naše obě louky jsou tak rozlehlé a každý má možnost se utábořit kdekoliv, toto i lidem nabízíme, a proto nechápeme proč se lidé kteří chtějí mít naprostý klid stahují a utábořují u chalupy a pak si stěžují na hluk a pohyb nás domácích a taktéž našich zvířátek.
Také se naše louky nacházejí vedle aktivního lomu kde se těží žula a proto je potřeba počítat s možným hlukem odstřelu v pracovní dny.
Závěrem Vás chceme poprosit aby jste četli recenze, kde jsou popsané reakce lidí kteří u nás byli, jak negativní tak zejména pozitivní, a následně zvažte zda nás chcete navštívit, přijíždíte na farmu, která je obydlena zvířátkama a paní domácí, která pro některé může vypadat podivínský, tak pro jiné zase může být milou paní domácí. Hlavně bych chtěl pořád vycházet z myšlenky této stránky "Bezkempu" kdy my majitelé nenabízim kempové služby, vše uvádíme pravdivě (kadibouda, sprcha ze studny, zvířata) a toto beru jako komfort navíc např pro stanaře.
základní parametry
Na pozemek je volný přístup. Co to znamená?
Rezervace je potvrzena okamžitě po zaplacení. Co to znamená?
Na pozemku je prostor pro 5 samostatných rezervací. Co to znamená?
Přesné umístění obdržíte po rezervaci termínu, orientační mapa je níže na stránce. Proč?
Kontakt na majitele obdržíte po rezervaci termínu. Proč?
vybavení
toaleta - Romantická kadibouda Prosíme o její využívání, zejména stanařů, abychom zamezili povalujícím hromádkám.
pitná voda - Vlastní pitna studna
elektřina - Lze se připojit...
sprcha / umývárna - Venkovní sprchování...viz foto...
piknikový stůl
gril
ohniště
aktivity
cyklistika

Místo jak stvořené pro cyklistiku, nádherné Rychlebské stezky jsou vyhlášené, a je hřích si nějakou trasu nevybrat.

zimní sporty

Jeseníky, lyžování kam se jen podíváte.

vodní sporty

Koupat se lze v zatopených žulových lomech, nebo na blízkém koupališti. Také jsou zde přírodní rybníky.

pěší turistika

Lze vyjít kterýmkoliv směrem a pokaždé najdete něco hezkého.
Boží hora, Velký rybník, Venušiny misky, Rychlebské stezky, zatopené žulové lomy Na rampě atd.

pravidla

... Slušné vychování sebou...
Majitelé nenesou zodpovědnost za úrazy, které by na nabízeném pozemku vznikly klientům. Majitelé si vyhrazují právo vykázat s pozemku zákazníka který by svým chováním narušoval klid na farmě.
Otevřený oheň povolen pouze ve stávajícím ohništi.

Příjezd nejdříve: 09:00
Odjezd nejpozději: 17:00
Můžu přijet kdykoliv?

mazlíčci povoleni pravidla pobytu s pejsky
rozdělávání ohně povoleno
vlastní gril povolen
oslavy a hlučné projevy zakázány, dodržuj klid i během dne více info
platba v hotovosti a mimo rezervační systém Bezkempu není možná více info
lokalita
fotky
Hodnocení od návštěvníků
20.6 - 21.6.2020 Martin říká:
Líbilo se nám odlehlé prostředí. Paní majitelka příjemná a ochotná, když jsme zapadli na podmáčené louce. Můžeme doporučit.
18.6 - 19.6.2020 Filip říká:
Příjemné ubytování mezi ničím a lomem :D :)
6.6 - 14.6.2020 Jiří říká:
V současné době je využívána na kempování parcela z druhé strany domu, kde je mnohem větší soukromí. Místo je klidné, prostorné. Majitel ochotný pomoci a paní z domu taktéž. Děkuji za pobyt a budu se těšit zase.
2.6 - 5.6.2020 Marta říká:
Byli jsme na celém pozemku sami. Všechno co majitel nabízí tam bylo. Jen zvířátka jsou (nebo za nás byla) zavřena.Od loňska je tam nový dřez na nádobí. Upozorňuji všechny, opravdu tam teče jen studená voda ze studny. Nám to nevadilo, máme v karavánku všechno. Líbilo se nám okolí i výlety do jeskyň a na zámek v Javorníku.
2.6 - 3.6.2020 Pavel říká:
Louka posekana, připravené ohniště, kadibudka čistá, výhodou je umyvadlo s vodou, vše ok
8.5 - 10.5.2020 Šárka říká:
Moc pekny pozemek doslova na konci sveta. Pro ty, co hledaji klid a pohodu.
13.9 - 14.9.2019 Jan říká:
Nejlepší místo, kde jsme byli!!!
16.8 - 20.8.2019 Tomáš říká:
Krásné prostředí. Kdo chce mít ráno víc klidu, ať zakempí na louce dál od farmy. Zvířata vstávají brzy a někoho by mohla rušit :)
23.8 - 25.8.2019 Jiří říká:
Nádherný pozemek plný domácích zvířat, příjemná paní domácí a úžasná okolní příroda. Prostě bájo.
16.8 - 19.8.2019 Marek říká:
Byla to nase prvni zkusenost z bezkempu a vybrali jsme dobre. Krasne prostredi, zviratka, velmi dobre zazemi (sprcha, wc, moznost el. atd..), majitele moc prijemni. Skvele jsme si odpocali.
9.8 - 11.8.2019 Jaroslav říká:
Krásné místo , bezva hostitelé , výborná slivovička.
15.8 - 18.8.2019 Martina říká:
Krásné místo, milá paní majitelka.
15.8 - 18.8.2019 Veronika říká:
Moc fajn místo na strávení naší krátké dovolené. V okolí je spousta míst, kam se podívat, i když bez auta jsme si vždy museli vyšlápnout do necelé 3 km vzdálené Žulové, odkud se dalo vydat na spoustu pěkných výletů. Ale za tu samotu to určitě stálo. :) A přítomnost zvířátek byla pohlazení na duši (někdy pro uši zase tak ne, ale kdo by nebyl rád, že ráno vstane brzo a má tak celý den před sebou :) ) Odjíždíme moc spokojeni!
9.8 - 11.8.2019 Libuše říká:
Moc milí a pohostinní lidé, všude kolem zvířátka, pro děti ráj. Pozemek je velký, takže si lze vybrat místo buď více na samotě nebo blíže zvířátkům a trampolíně :-) Místo je to krásné s úžasným okolím Rychlebských hor. Jakoby se zde zastavil čas.
6.8 - 10.8.2019 Heda říká:
Krásné místo, možná malinko v dolíku (pro cyklisty mírná nevýhoda, ale zas jak se to vezme:)) - velká posečená louka, trampolína pro děti, studna, elektřina, wc a sprcha. Zázemí výborné, paní hostitelka milá, všechno "v pohodě".
5.8 - 10.8.2019 Vincenc říká:
Nedá se říct, že by to byl vyloženě špatný pobyt, spíše poněkud kuriózní. Děcka si to užila, budeme na to určitě vzpomínat, ale podruhé už sem určitě nepojedeme. Jak tu již bylo v recenzích psáno, pozemek je vedle lomu, takže ráno mezi šestou a sedmou přijde odstřel - a pak řícení kamení; klid tu tedy moc není. Následují ranní návštěvy domácích zvířátek, zejména krůt, které se nám ráno cpaly i do zavřeného stanu. Na louce slepičince, kravince, peří apod. Piknikový stůl jsme nenašli, možná se tím myslí jakýsi přístřešek vybavený sedadly ze starého auta, kde dovádí kočky a kde se dá přežít déšť, ale dobrovolně si tam sednout nejspíš nepůjdete, je špinavý a tmavý. Záchod je sice opravdu jen kadibudka s kýblem a závěsem, ale je to funkční a nesmrdí to. I sprcha je sice jen s ledovou vodou (za tu cenu bych, pravda, očekával aspoň černý barel, ve kterém se v létě voda trochu ohřeje), ale pro otužilce jako jsem já, je to fajn, pověsíte si ručník na ořech a jdete se sprchovat.
Kromě lomu byli největšími rušiteli klidu sami domácí, kteří v onom podivném přístřešku pořádali rodinnou oslavu. Nutno říci, že po příjezdu rodinných hostů zmizely z louky ony zvědavé krůty a objevil se dokonce bazén.
Na uvítanou jsme dostali škvarky, sýr a jakousi pomazánku, vše místní produkty, nicméně jíst se to moc nedalo a většinu jsme vyhodili. Nicméně sortiment a jeho kvalita se samozřejmě může lišit dle sezóny (je to farma, ne obchoďák) - v každém případě ale nespoléhejte na to, že na farmě vždy koupíte produkty, které inzerují.
Pan Šolc, který je uvedený jako majitel, se na farmě příliš nevyskytuje, jedinou její stálou obyvatelkou je zřejmě ona teta Janička, což je podivínka, jejíž osobnost dokresluje celé toto kuriózní místo a poněkud předražené místo.
2.8 - 6.8.2019 Jiří říká:
Vše odpovídá popisu. Pro děti to byl zážitek. Krásný odpočinek.
6.8 - 7.8.2019 Petr říká:
Moc milá teta Janička.Příjemná a vstřícná paní.
27.7 - 4.8.2019 David říká:
Odpovídá smyslu portálu Bezkempu, takže velký klid a pohoda, pěkné místo. Takže pokud jste ochotni za to zaplatit cenu srovnatelnou s plně vybaveným zázemím kempu ok. Jinak předražené. To si musí každý rozhodnout sám. Sprcha pouze ledová voda, primitivní suchý záchod oboje bez dveří jen s igelitovým závěsem. Je k dispozici přípojka 230V ale není zde nikde místo na umytí nádobí.
27.7 - 29.7.2019 Jana říká:
Moc hezké, připadáte si tady, jako by se zastavil čas - kolem stanu se procházejí slepičky, krocany, husy, kohout, dokonce i prasátko, na louce se pase kráva a telátko a to nejlepší je sprcha napojená na studnu. totální pohoda
19.7 - 21.7.2019 Martina říká:
Vše odpovídalo uvedenému. Velký pozemek, takže při umístění se dále od domu najdete i dostatek soukromí (pokud ho hledáte), klid. Protože jsme soběstační, využili jsme protější louku, na které jsme byli úplně sami. Krásné okolí pěšky i na kole. Líbilo se nám a rádi se vrátíme.
26.7 - 27.7.2019 LUKÁŠ říká:
Místo je velice pěkné...majitelé příjemní... jen nás nemile překvapil počet spolubezkempařů?
23.7 - 28.7.2019 Svetlana říká:
Pěkne místo, velmi zajímavé okolí, lomy, Nizerovske vodopády, jeskyně atd. Nutno počítat s tím, že zvířátka máte až ve stanu :) a okolo stanu bobky, pokud vám to vadí dejte si stan až dozadu na louce, a na sprchu to chce odvahu, je rovnou ze studny. Ochutnávka na uvítanou skvělá, ráno jsme si kupovali mléko, vezli domu sýry. Podařilo se nám potkat se s fajn lidmi u ohniště a strávit moc příjemné večery.
21.7 - 22.7.2019 Zbyněk říká:
Louka na samotě, zachod je kyblik , ráno 6.30 vypusti drůbež a 6.45 spuspusti rachot z vedlejšiho lomu. Koupání v dochozí vzdálenosti není.
19.7 - 21.7.2019 Daniel říká:
Super misto. Byli sme privitani ochutnavkou domacich produktu, po pozemku beha drubez a pasou se kravy. Bozi klid. Krasne okoli. Vse odpovida popisu a recenzim. Doporucujeme.
4.7 - 7.7.2019 Dana říká:
Pozemek naprosto úžasný. Majitelé příjemní lidé. Na uvítanou hned byla slivovička a talíř jejich výrobků. Super místo určitě ještě někdy zajedeme na krásnou louku plnou zvířátek.
21.6 - 23.6.2019 Pavla říká:
Rozlehla louka, velky prostor, jiz zalozene ohniste, krasna okolni priroda, houpacka a odrazedla pro deti, spousta zvirat, uvitani s ochutnavkou, ochotna majitelka.
20.6 - 23.6.2019 Pavel říká:
Bylo to fajn. Strávili jsme na pozemku celý týden s dětma (1 a 3 roky). Těm se to líbilo taky (hlavně zvířata). V okolí je spousta možností výletů.
23.6 - 25.6.2019 Milan říká:
Příjemná paní majitelka nás hned v den příjezdu pohostila domácími dobrůtkami.
Ráno po probuzení na nás koukalo tele Kulihrášek se svou matkou krávou :)
Nemáme žádnou výtku k ubytování.
20.4 - 21.4.2019 Andrea říká:
Skvělé místo, louky opravdu veliké, takže kdo chce uplné soukromí není problem. Vhodné i s dětma. Pískoviště, zvířátka, houpačka... Nase deti spokojene :) Svelí majitelé, ochutnávka domacích produktů, slivovičky... střízliví ale neodejdete :D Voda, wc, sprcha... naprostý luxus! Moc děkujeme a přístě zas ;)
9.11 - 11.11.2018 Radek říká:
Prožili jsme zde hezký listopadový víkend. Na pozemku jsme byli úplně sami. Vše co jsme od místa očekávali bylo naplněno. Rádi se zde budeme vracet. Čampovi
2.11 - 4.11.2018 Katerina říká:
Moc se nám tu líbilo. Příjemné prostředí a velmi báječní majitelé.
1.11 - 4.11.2018 Petr říká:
Tento pozemek je naprosto úžasný,okolní příroda vybízí ke krásným výletům.Majitelé jsou velmi příjemní lidé,kteří vás přivítají výbornou slivovičkou,můžete ochutnat jejich výrobky z biofarmičky,které jen tak nikde neochutnáte.Určitě se sem ještě vrátíme prozkoumat okolí.
2.11 - 4.11.2018 Michal říká:
Skvělé místo, užili jsme si to i přes deštivé počasí. Majitelé velmi příjemní a pohostinní lidé. pozemek obrovský, klid, všude kolem příroda.
3.11 - 4.11.2018 Pavel říká:
BezKempu sraz se opravdu vydařil, děkujeme majitelům že se o nás tak starali a připravili nám spoustu dobrot. Každý musí ochutnat výbornou škvarkovou pomazánku a sýry :) Krásné místo a okolní krajina. Všem moc doporučujeme!
2.11 - 4.11.2018 Jaroslav říká:
Krásné klidné místo , super.
28.9 - 30.9.2018 Radim říká:
Vstřícná paní, hned nás pohostila domácími výrobky, pěkné klidné místo, které bylo přesně podle našich představ, domácí zvířátka, kachny, hodný pejsek a kočičky nám dělaly společnost, vše co jsme si přáli nám bylo splněno, paní .. tetička Janička.. nám stále ochotně něco nabízela
7.9 - 9.9.2018 Luděk říká:
Na biofarme tety Janicky se nam moc libilo,ac jsme tam byli jen vikend. Majitele nas privitali vybornou slivovici,ochutnavkou syru,vecer nas pozvali k ohni na burty a vyborne jsme si pokecali. Jsou to slusni a pratelsti lide. Takze komu nevadi domaci zvirectvo vseho druhu,ktere vas kazde rano vita svym lamentovanim,tak vrele doporucujem. Je to odlehle a klidne misto odkud se da podnikat mnoho vyletu po jesenikach. Urcite se sem jeste nekdy vratime.
18.8 - 22.8.2018 Věra říká:
Klidné a nerušené místo a zároveň skvělá lokalita na turistiku, kolo, koupání, ... ochutnávka vlastních výrobků vynikající - nešlo si pak domů něco nekoupit, domácí vajíčka pro snídani k nezaplacení :)
24.8 - 25.8.2018 Milan říká:
I přesto, že jsem dorazili večer za tmy. Jsme byli přivítáni s ochutnávkou domácích výrobků. Bohužel jsme mohli zdrzet jen přes noc a dalsi den jsme se vraceli domů. Naše prvni zkušenost s touto službou byla příjemná.
18.8 - 21.8.2018 Petr říká:
Milá paní majitelka, rovinatý travnatý pozemek, super poloha uprostřed krásných lesů, výborné produkty z biofarmy.
11.8 - 12.8.2018 Karel říká:
Klidné a tiché místo, daleko od lidí a města. Majitelé příjemní a ochotní. V okolí pěkné silničky na motorku. Po celodenním ježdění dobré místo na odpočinek.
9.8 - 12.8.2018 Lukas říká:
Velmi příjemné místo pro milovníky zvířat a přírody, super na cyklistiku i turistiku. Majitelé jsou neskutečně ochotní, je tu možnost zakoupit domácí produkty přímo z této biofarmy. Tady se nám moc líbilo, určitě se vrátíme.
Moje cesta
Přespím v: (Co mám vybrat v mém případě?)
-
+
0
-
+
0
-
+
0


Počet osob:
-
+
1
nad 12 let
-
+
0
4–12 let
-
+
0
0–3 roky


pravidla pobytu s pejsky

více info

Termín:
Příjezd - Odjezd


Vyberte termín a typ přenocování
Přenocování
Servisní poplatek
Celkem