Vyhledávání pozemku

Žádný pozemek nenalezen. Prohlédnout celou nabídku
Zavřít
Prohlédnout celou nabídku
Zavřít

Pozemek u lesa


150 Kč

25 Kč

0 Kč
Jedná se o upravený lesní pozemek sousedící s historickým mlýnem. Pozemek se nachází v osadě Dašov, nedaleko obce Štěměchy. V blízkosti je lesní studánka s pitnou vodou. Asi 5 minut jízdy autem od pozemku je bezplatné přírodní koupaliště s menším občerstvením, které je vhodné ke koupání až do konce sezony. Obec Štěměchy se nachází v samém srdci kraje Vysočina, mezi významnými historickými městy Třebíč a Telč (UNESCO). Kousek od pozemku se nachází rozhledna Mařenka, z které se sami přesvědčíte o půvabu zdejší krajiny. Oblast je vhodná pro cyklistiku. Suché WC se nachází přímo na pozemku. Nad pozemkem je rybník Pančák, vhodný ke koupání. Dá se v něm také rybařit na povolenku z OÚ.

V případě obsazeného termínu můžeme nabídnout náš druhý, na bezkempu nabízený pozemek (Relaxační zahrada na Třebíčsku) v obci Štěměchy, který je vhodný i pro karavany.
základní parametry
Na pozemek je volný přístup. Co to znamená?
Majitel musí potvrdit rezervaci Co to znamená?
Na pozemku je prostor pro 4 samostatné rezervace. Co to znamená?
Přesnou adresu, souřadnice a popis příjezdové cesty obdržíte po rezervaci termínu. Proč?
Kontakt na majitele obdržíte po rezervaci termínu. Proč?
vybavení
toaleta - suchý záchod na pozemku
pitná voda - Lesní studánka s pitnou vodou je vzdálená asi 200 metrů od pozemku. Nachází se západně od pozemku, na lesní straně rybníka.
piknikový stůl
ohniště
aktivity
cyklistika
rybaření

Možnost zakoupení krátkodobé povolenky na blízký rybník (Panský) u obecního úřadu Štěměchy.

vodní sporty

Asi 10 min. od pozemku, v katastru obce Chlístov, se nachází v příjemném prostředí přírodní koupaliště, které je bez vstupného a bývá vhodné ke koupání až do konce sezony. V blízkém okolí je též koupaliště v Rokytnici nad Rokytnou.

dětské aktivity
pěší turistika
pravidla

Příjezd nejdříve: 12:00
Odjezd nejpozději: 13:00
Můžu přijet kdykoliv?

mazlíčci povoleni pravidla pobytu s pejsky
rozdělávání ohně povoleno
Při rozdělávání ohně dbejte zvýšené opatrnosti, z důvodu velkého sucha hrozí požáry! Využívejte pouze míst k tomu určených a odstraňte z dosahu ohně všechny hořlavé materiály. Také nerozdělávejte oheň ve větrném počasí. Informujte se prosím u majitele, zda není v této oblasti rozdělávání ohně dočasně zakázáno.
vlastní gril povolen
oslavy a hlučné projevy zakázány, dodržuj klid i během dne více info
platba v hotovosti a mimo rezervační systém Bezkempu není možná více info
lokalita
fotky
Hodnocení od návštěvníků
7.8 - 8.8. Zdenek říká:
Krásné místo k přenocování ve stanu. Nic víc člověk nepotřebuje k relax v dnešní uspěchané době ??...
3.8 - 4.8. Eva říká:
Škoda, že jsme nemohli pobýt déle!
3.8 - 4.8. Michala říká:
Byli jsme jen jednu noc a bylo to fajn.
26.7 - 29.7. Hynek říká:
Vše v nejlepším pořádku. Bylo připraveno dřevo na oheň. Místo je ve stínu. V blízkém rybníce se dá rybařit (na povolenku z úřadu).
26.7 - 28.7. Lucie říká:
Krásné místo a moc milá paní majitelka, doporučujeme :)
19.7 - 21.7. Miroslava říká:
Děkuji, že jsme mohli být má Vašem úžasném místě. Vše bylo podle očekávání, ale musím napsat, že ještě lepší než jsme si mysleli. Úžasní majitelé, ochotní, usměvavý.
19.7 - 21.7. Miroslava říká:
Úžasný pobyt, nádherně upravený pozemek, potůček, houpačka i pro dospělé, vše co člověk potřebuje k relaxaci. Kousek studánka, rozhledna, rybníky, jahůdky, maliny, zvířátka, motýlci,bylinky... Děkujeme, že jsme u Vás mohli strávit víkend. Majitelé ochotní, usměvavý a jejich pejsek bonus ?
10.7 - 11.7. Bedriska říká:
Krásná příroda, pozemek je přímo pohádkový a paní majitelka skvělá. Do studánky kousek, romantické posezení u rybníka a výšlap na rozhlednu perfektní bonus navíc. Ale stejně jsme si nejvíc užívali kocháním se každého detailu na skvěle udržovaném pozemku. Krásná práce, určitě doporučujeme a sami se vrátíme.
5.7 - 7.7. Ondřej říká:
Byli jsme spokojeni, rozhodně můžeme doporučit.
26.6 - 28.6. Miroslav říká:
Nádherná lokalita, téměř bez lidí, klídek, stín i v největších vedrech, vstřícní majitelé, zvědavá veverka, po setmění světlušky (v lese), slepíž, studánka, muzeum, rozhledna, potok atd.. Až bude příležitost, jistě se sem rád vrátím :) Řadu fotografií a videa z tohoto místa a okolí najdete na mém Instagramu : https://www.instagram.com/mira.pok/
15.6 - 16.6. Oldřich říká:
Pěkné klidné prostředí za mlýnem, ideální pro relaxaci. Kousek lesem je i rozhledna.
4.10 - 5.10. Lenka říká:
Vše na ubytování bylo skvělé, krásné, romantické prostředí přímo u lesa a rybníčku. Majitelka pozemku byla moc milá a přichystala nám kromě přikrytého dřeva na oheň i dostatek pitné vody, košík plný ovoce a poskytla plynový vařič. MOC děkujeme :)
21.8 - 24.8. Markéta říká:
Nadstandardně velký prostor, kde vzrostlé stromy poskytují stín přes celý den. Pro nás bezva místo, kde nás přivítala velice milá paní majitelka. Když jsme přijeli, bylo postavené nové zastřešené posezení. Zajímavé okolí, krásný rybník, rozhledna, kousek do Třebíče s historickou židovskou čtvrtí, Telč také nedaleko. Určitě doporučuji návštěvu muzea ve mlýně, který s pozemkem sousedí!
31.8 - 1.9. Tereza říká:
Velmi krásné okolí a vše skvělé. Dekujeme
10.8 - 12.8. Naďa říká:
Krásné místo, hned u lesa a u modré turistické stezky. Skvělý flexibilní přístup majitelky. Měkká půda pro stan. Pančák pravda uz zelenej a smradlavej, ale stejne krásnej. Studánka kousek od místa, nádherně čistá a potůček protékající pozemkem je super lednička )). Na druhý den už nás místní zdravili a chodila k nám zvědavá místní psiska :D. Doporučuju výlet na rozhlednu Mařenka.
30.7 - 1.8. Martina říká:
Krasne misto, skveli majitele. Prespavali jsme s malym miminkem a velmi jsme ocenili polohu u lesa - zadne horko po cely den.
2.8 - 4.8. Zuzana říká:
Byla jsem spokojená, ideální na relaxaci, romantické.
1.8 - 2.8. Věra říká:
Krásné místečko obklopené kolem dokola potůčkem, na hranici lesa, příjemný stín. K dispozici ohniště a suchá toaleta :) vše nad naše očekávání!! Děkujeme M+V
16.7 - 17.7. Lucie říká:
Vše bylo perfektní, děkujeme majitelce za přivítání a vše, co pro nás nachystala (přikryté dřevo na oheň, posecena zahrada, deka a polštáře na sezení, strudl...). Bezvadné stanování s blízkou studánkou.
Moje cesta
Přespím v: (Co mám vybrat v mém případě?)
-
+
0
-
+
0
-
+
0


Počet osob:
-
+
1
nad 12 let
-
+
0
4–12 let
-
+
0
0–3 roky


pravidla pobytu s pejsky
více info

Termín:
Příjezd - Odjezd


Vyberte termín a typ přenocování
Přenocování
Servisní poplatek
Celkem