Vyhledávání pozemku

Žádný pozemek nenalezen. Prohlédnout celou nabídku
Zavřít
Prohlédnout celou nabídku
Zavřít

Pozemek u lesa a historického mlýna
 Přidat mezi oblíbené


150 Kč

40 Kč

0 Kč
Jedná se o upravený lesní pozemek sousedící s historickým mlýnem, kde bylo otevřeno Muzeum mlynářství a venkovského života a obnoveno mlýnské kolo. Muzeum má svoji turistickou známku, vizitku, medaili, pohlednice a razítka. Pozemek se nachází v osadě Dašov, nedaleko obce Štěměchy. V blízkosti je lesní studánka s pitnou vodou. Asi 5 minut jízdy autem od pozemku je bezplatné přírodní koupaliště s menším občerstvením, které je vhodné ke koupání až do konce sezony. Obec Štěměchy se nachází v samém srdci kraje Vysočina, mezi významnými historickými městy Třebíč a Telč (UNESCO). Kousek od pozemku se nachází rozhledna Mařenka, z které se sami přesvědčíte o půvabu zdejší krajiny. Oblast je vhodná pro cyklistiku. Suché WC se nachází přímo na pozemku. Nad pozemkem je rybník Pančák, vhodný ke koupání. Dá se v něm také rybařit na povolenku z OÚ. Parkuje se vedle pozemku.

Pokud máte zájem o vyšší počet stanů, tak stačí napsat. Pozemek má 1400 m2.

V případě obsazeného termínu můžeme nabídnout náš druhý, na bezkempu nabízený pozemek (Relaxační zahrada na Třebíčsku) v obci Štěměchy, který je vhodný i pro karavany.základní parametry
Na pozemek je volný přístup. Co to znamená?
Rezervace je potvrzena okamžitě po zaplacení. Co to znamená?
Na pozemku je prostor pro 1 rezervaci. Co to znamená?
Přesné umístění obdržíte po rezervaci termínu, orientační mapa je níže na stránce. Proč?
Kontakt na majitele obdržíte po rezervaci termínu. Proč?
vybavení
toaleta - suchý záchod na pozemku
pitná voda - Lesní studánka s pitnou vodou je vzdálená asi 200 metrů od pozemku. Nachází se západně od pozemku, na lesní straně rybníka.
piknikový stůl
ohniště
sjízdnost
Na pozemek je bezproblémový příjezd i za špatného počasí

aktivity
cyklistika
rybaření

Možnost zakoupení krátkodobé povolenky na blízký rybník (Panský) u obecního úřadu Štěměchy.

vodní sporty

Asi 10 min. od pozemku, v katastru obce Chlístov, se nachází v příjemném prostředí přírodní koupaliště, které je bez vstupného a bývá vhodné ke koupání až do konce sezony. V blízkém okolí je též koupaliště v Rokytnici nad Rokytnou.

dětské aktivity
pěší turistika
pravidla

Veškerý odpad prosíme odvézt domů, děkujeme.

Příjezd nejdříve: 12:00
Odjezd nejpozději: 13:00
Můžu přijet kdykoliv?

mazlíčci povoleni pravidla pobytu s pejsky
rozdělávání ohně povoleno
vlastní gril povolen
oslavy a hlučné projevy zakázány, dodržuj klid i během dne více info
platba v hotovosti a mimo rezervační systém Bezkempu není možná více info
lokalita
fotky
Hodnocení od návštěvníků
24.8 - 26.8.2020 Martin říká:
Krásné místo upravené místo jako z pohádky - potok, starý mlýn, les,... Majitel se první přijel zeptat zda je vše v pořádku. Jeden malé mínus je že pozemku je hned u cesty kde zastavují turisté auty a odtud pak jdou na Mařenku, a vzhledem k tomu že pozemek je z cesty jako na dlani, není tam 100% soukromý.
28.8 - 30.8.2020 Pavel říká:
Nádherné místečko se vší parádou. Potůček, stromy, tráva, posezení, ohniště, parkování atd. Prostě nádherné místo na dokonalý relax. Měli jsme sem přijet již v pátek i s přítelkyní, ale nakonec jsem přijel jen já a to ještě v sobotu. Měla menší zdravotní problémy a já jsem v pátek nestíhal. Přesto i jeden den a jedna noc zde byla super. Navštívil jsem blízký lesík nad rybníkem a donesl si nějaké houby. Večer jsem si opekl buřta, dal si chlazené pivo z potoka a pak už jen relaxoval. V noci sice pršelo, ale aspoň se vyčistil vzduch a ve stanu bylo sucho, takže pohoda. Pozemek je nádherný a je vidět, že se o něj majitelé krásně starají. Ráno jsem měl nachystané čerstvé mléko do kafe (čerstvě nadojené) a také několik jogurtů od majitelů. Majitelé jsou velice pohodoví a příjemní lidé. Pohodový je i pan soused od naproti (hájenka), se kterým jsem se dal také do řeči. Děkuji majitelům za krásné místo a možnost ho navštívit. Určitě sem přijedu zase a tentokrát i s přítelkyní. Moc se mi tady líbilo.
27.8 - 28.8.2020 Tomas říká:
Nádherné místo, klidné okolí, vyhrazené parkování přímo u pozemku. Super zážitek.
23.8 - 24.8.2020 Pavel říká:
Nádherný pozemek, kde nám nic nechybělo.
21.8 - 23.8.2020 Roman říká:
Krásny, upravený a čistý pozemok. Ohnisko s pripraveným drevom, potôčik kusok od stanu....ochotni majiteľia. Radi sa vrátime.
Moje cesta
Přespím v: (Co mám vybrat v mém případě?)
-
+
0
-
+
0
-
+
0


Počet osob:
-
+
1
nad 12 let
-
+
0
4–12 let
-
+
0
0–3 roky


pravidla pobytu s pejsky

více info

Termín:
Příjezd - Odjezd


Vyberte termín a typ přenocování
Přenocování
Servisní poplatek
Celkem