Vyhledávání pozemku

Žádný pozemek nenalezen. Prohlédnout celou nabídku
Zavřít
Prohlédnout celou nabídku
Zavřít

Pozemek u lesa
 Přidat mezi oblíbené


150 Kč

30 Kč

0 Kč
Jedná se o upravený lesní pozemek sousedící s historickým mlýnem. Pozemek se nachází v osadě Dašov, nedaleko obce Štěměchy. V blízkosti je lesní studánka s pitnou vodou. Asi 5 minut jízdy autem od pozemku je bezplatné přírodní koupaliště s menším občerstvením, které je vhodné ke koupání až do konce sezony. Obec Štěměchy se nachází v samém srdci kraje Vysočina, mezi významnými historickými městy Třebíč a Telč (UNESCO). Kousek od pozemku se nachází rozhledna Mařenka, z které se sami přesvědčíte o půvabu zdejší krajiny. Oblast je vhodná pro cyklistiku. Suché WC se nachází přímo na pozemku. Nad pozemkem je rybník Pančák, vhodný ke koupání. Dá se v něm také rybařit na povolenku z OÚ. Parkuje se vedle pozemku.

Pokud máte zájem o vyšší počet stanů, tak stačí napsat. Pozemek má 1400 m2.

V případě obsazeného termínu můžeme nabídnout náš druhý, na bezkempu nabízený pozemek (Relaxační zahrada na Třebíčsku) v obci Štěměchy, který je vhodný i pro karavany.základní parametry
Na pozemek je volný přístup. Co to znamená?
Rezervace je potvrzena okamžitě po zaplacení. Co to znamená?
Na pozemku je prostor pro 1 rezervaci. Co to znamená?
Přesné umístění obdržíte po rezervaci termínu, orientační mapa je níže na stránce. Proč?
Kontakt na majitele obdržíte po rezervaci termínu. Proč?
vybavení
toaleta - suchý záchod na pozemku
pitná voda - Lesní studánka s pitnou vodou je vzdálená asi 200 metrů od pozemku. Nachází se západně od pozemku, na lesní straně rybníka.
piknikový stůl
ohniště
sjízdnost
Na pozemek je bezproblémový příjezd i za špatného počasí

aktivity
cyklistika
rybaření

Možnost zakoupení krátkodobé povolenky na blízký rybník (Panský) u obecního úřadu Štěměchy.

vodní sporty

Asi 10 min. od pozemku, v katastru obce Chlístov, se nachází v příjemném prostředí přírodní koupaliště, které je bez vstupného a bývá vhodné ke koupání až do konce sezony. V blízkém okolí je též koupaliště v Rokytnici nad Rokytnou.

dětské aktivity
pěší turistika
pravidla

Veškerý odpad prosíme odvézt domů, děkujeme.

Příjezd nejdříve: 12:00
Odjezd nejpozději: 13:00
Můžu přijet kdykoliv?

mazlíčci povoleni pravidla pobytu s pejsky
rozdělávání ohně povoleno
vlastní gril povolen
oslavy a hlučné projevy zakázány, dodržuj klid i během dne více info
platba v hotovosti a mimo rezervační systém Bezkempu není možná více info
lokalita
fotky
Hodnocení od návštěvníků
8.5 - 10.5.2020 Martin říká:
Připadalo nám to trochu jak pohádkový lesík. Velmi klidná oblast s bohatým hudebním doprovodem zdejšího ptactva. Pokud chcete vypadnout od civilizace - je to ideální místo. Necelé dva kilometry daleko je moc hezká rozhledna. Jako bonus bereme nachystané dřevo u ohniště, a milou paní majitelku která ještě ověřovala, zda nám nic nechybí.
1.5 - 3.5.2020 Bohumil říká:
Krásné místo s pohádkovou atmosférou, u potůčku se pěkně usíná a děti si po něm nadšeně pouštěly lodičky. Příjemná paní majitelka.
25.10 - 29.10.2019 Honza říká:
Pohodové místo, na kterém jsme si na čtyři dny vytvořili krásný kemp (nikoli ve smyslu kemping, ale bushcraft camp). Určitě se sem ještě někdy vrátíme.
31.8 - 1.9.2019 Soňa říká:
Tichý, členitý, poměrně velký, až pohádkově " uspořádaný " pozemek, na kterém jsme byli jediní návštěvníci. Děkujeme paní majitelce za připravené dřevo na oheň. Večer byl díky němu čarovně dobrý :) Protékající potůčky bubláním vody příjemně dokreslují atmosféru a dá se v nich vychladit pivo. Bohužel díky nim ( a poloze v území u lesa a v místě téměř "věčného" stínu ) je pozemek značně podmáčený, což bylo jediné, co nám trochu znepříjemnilo pobyt. Ač bylo přes den 28 st. nepodařilo se nám dobře vysušit stan, spacáky ani oblečení. Budeme muset vše dosušit doma....Doporučuji výšlap na rozhlednu Mařenka a koupání na koupališti Rokytnice nad Rokytkou, občerstvení za lidové ceny a čistá voda.
Reakce majitele: Velice nás mrzí Vaše obtíže s vlhkostí na našem pozemku. Podmáčenost půdy v čase Vašeho pobytu byla však způsobena několikadenním vytrvalým deštěm ve dnech těsně předcházejících Vašemu pobytu. Taková situace čas od času nastat může a bohužel ji neovlivníme. V takové situaci doporučujeme stavět stan v zadní části pozemku u plotu či v prostoru před chatou, tedy v místech, které nejsou celodenně zastíněné a polední sluníčko tak rychleji zbaví půdu přebytečné vlhkosti. Potůček protékající pozemkem má po většinu roku spíše jen mírný průtok bez dopadu na vlhkost pozemku. Hned vedle pozemku stojí defakto na podobné půdě mlýn s bohatou historií. Budeme velice rádi, pokud se k nám někdy v budoucnu vrátíte. Zdraví Hamrlovi
17.8 - 21.8.2019 Jan říká:
Krásné místo na samotě u lesa. Příjemní majitelé, klid a pohoda :) S dětmi paráda! rozhledna, rybník, studánka, les, mlýn, houby, Telč...
7.8 - 8.8.2019 Zdenek říká:
Krásné místo k přenocování ve stanu. Nic víc člověk nepotřebuje k relax v dnešní uspěchané době ??...
3.8 - 4.8.2019 Eva říká:
Škoda, že jsme nemohli pobýt déle!
3.8 - 4.8.2019 Michala říká:
Byli jsme jen jednu noc a bylo to fajn.
26.7 - 29.7.2019 Hynek říká:
Vše v nejlepším pořádku. Bylo připraveno dřevo na oheň. Místo je ve stínu. V blízkém rybníce se dá rybařit (na povolenku z úřadu).
26.7 - 28.7.2019 Lucie říká:
Krásné místo a moc milá paní majitelka, doporučujeme :)
19.7 - 21.7.2019 Miroslava říká:
Děkuji, že jsme mohli být má Vašem úžasném místě. Vše bylo podle očekávání, ale musím napsat, že ještě lepší než jsme si mysleli. Úžasní majitelé, ochotní, usměvavý.
19.7 - 21.7.2019 Miroslava říká:
Úžasný pobyt, nádherně upravený pozemek, potůček, houpačka i pro dospělé, vše co člověk potřebuje k relaxaci. Kousek studánka, rozhledna, rybníky, jahůdky, maliny, zvířátka, motýlci,bylinky... Děkujeme, že jsme u Vás mohli strávit víkend. Majitelé ochotní, usměvavý a jejich pejsek bonus ?
10.7 - 11.7.2019 Bedriska říká:
Krásná příroda, pozemek je přímo pohádkový a paní majitelka skvělá. Do studánky kousek, romantické posezení u rybníka a výšlap na rozhlednu perfektní bonus navíc. Ale stejně jsme si nejvíc užívali kocháním se každého detailu na skvěle udržovaném pozemku. Krásná práce, určitě doporučujeme a sami se vrátíme.
5.7 - 7.7.2019 Ondřej říká:
Byli jsme spokojeni, rozhodně můžeme doporučit.
26.6 - 28.6.2019 Miroslav říká:
Nádherná lokalita, téměř bez lidí, klídek, stín i v největších vedrech, vstřícní majitelé, zvědavá veverka, po setmění světlušky (v lese), slepíž, studánka, muzeum, rozhledna, potok atd.. Až bude příležitost, jistě se sem rád vrátím :) Řadu fotografií a videa z tohoto místa a okolí najdete na mém Instagramu : https://www.instagram.com/mira.pok/
15.6 - 16.6.2019 Oldřich říká:
Pěkné klidné prostředí za mlýnem, ideální pro relaxaci. Kousek lesem je i rozhledna.
4.10 - 5.10.2018 Lenka říká:
Vše na ubytování bylo skvělé, krásné, romantické prostředí přímo u lesa a rybníčku. Majitelka pozemku byla moc milá a přichystala nám kromě přikrytého dřeva na oheň i dostatek pitné vody, košík plný ovoce a poskytla plynový vařič. MOC děkujeme :)
21.8 - 24.8.2018 Markéta říká:
Nadstandardně velký prostor, kde vzrostlé stromy poskytují stín přes celý den. Pro nás bezva místo, kde nás přivítala velice milá paní majitelka. Když jsme přijeli, bylo postavené nové zastřešené posezení. Zajímavé okolí, krásný rybník, rozhledna, kousek do Třebíče s historickou židovskou čtvrtí, Telč také nedaleko. Určitě doporučuji návštěvu muzea ve mlýně, který s pozemkem sousedí!
31.8 - 1.9.2018 Tereza říká:
Velmi krásné okolí a vše skvělé. Dekujeme
10.8 - 12.8.2018 Naďa říká:
Krásné místo, hned u lesa a u modré turistické stezky. Skvělý flexibilní přístup majitelky. Měkká půda pro stan. Pančák pravda uz zelenej a smradlavej, ale stejne krásnej. Studánka kousek od místa, nádherně čistá a potůček protékající pozemkem je super lednička )). Na druhý den už nás místní zdravili a chodila k nám zvědavá místní psiska :D. Doporučuju výlet na rozhlednu Mařenka.
30.7 - 1.8.2018 Martina říká:
Krasne misto, skveli majitele. Prespavali jsme s malym miminkem a velmi jsme ocenili polohu u lesa - zadne horko po cely den.
2.8 - 4.8.2018 Zuzana říká:
Byla jsem spokojená, ideální na relaxaci, romantické.
1.8 - 2.8.2018 Věra říká:
Krásné místečko obklopené kolem dokola potůčkem, na hranici lesa, příjemný stín. K dispozici ohniště a suchá toaleta :) vše nad naše očekávání!! Děkujeme M+V
16.7 - 17.7.2018 Lucie říká:
Vše bylo perfektní, děkujeme majitelce za přivítání a vše, co pro nás nachystala (přikryté dřevo na oheň, posecena zahrada, deka a polštáře na sezení, strudl...). Bezvadné stanování s blízkou studánkou.
Moje cesta
Přespím v: (Co mám vybrat v mém případě?)
-
+
0
-
+
0
-
+
0


Počet osob:
-
+
1
nad 12 let
-
+
0
4–12 let
-
+
0
0–3 roky


pravidla pobytu s pejsky

více info

Termín:
Příjezd - Odjezd


Vyberte termín a typ přenocování
Přenocování
Servisní poplatek
Celkem