Vyhledávání pozemku

Žádný pozemek nenalezen. Prohlédnout celou nabídku
Zavřít
Prohlédnout celou nabídku
Zavřít

Zahrada s Mikrofarmou a herními prvky
 Přidat mezi oblíbené


300 Kč

300 Kč

100 Kč

100 Kč

0 Kč
Pronájem zahrady na soukromém pozemku, rozloha 7000 m2. Na pozemku je Mikrofarma a buduje se AgroEnvironmentální zahrada. Jsou zde herní prvky (houpačky, trampolína, klouzačky a další). V budově a na pozemku je dětská skupina (kapacita 12 dětí), která funguje od pondělí do pátku od 7 hod. do 16 hod. V odpoledních hodinách jsou v domě, někdy i venku akce pro děti a dospělé. Jedná se např. o Tai-chi, Šití pro radost, Tvoření je hra, Odmaminkování, Farmaření, Posezení s rodiči, Besedy a další. Tyto akce běží celoročně.
Jedná se o pozemek v klidné části obce. Brzké vstávání zaručuje blízkost statku s mléčnou produkcí - cca 6:00 traktor s krmným vozem (někdy i dříve), také se přidají zvířátka na Mikrofarmě. Ve vedrech ve statku běží ventilátor, který je slyšet.

ZÁKAZ KOUŘENÍ NA CELÉM POZEMKU.

INFORMACE POD ČAROU
__________________________
Na místě školičky a Mikrofarmy se konají také Dny otevřených dveří a vrátek, různé víkendové akce typu - grilování či přednášky. Hlásíme předem, ale není problém se vždy zapojit či připojit.
V současné době u skřítka probíhá rekonstrukce podkroví (budování prostoru pro děti). Sem tam se ozve rána kladivem či zvuk motorovky. Není to nic hrozného, ale upozorňujeme na to.
základní parametry
Na pozemek je volný přístup. Co to znamená?
Majitel musí potvrdit rezervaci Co to znamená?
Na pozemku je prostor pro 5 samostatných rezervací. Co to znamená?
Přesné umístění obdržíte po rezervaci termínu, orientační mapa je níže na stránce. Proč?
Kontakt na majitele obdržíte po rezervaci termínu. Proč?
vybavení
toaleta - K dispozici je suché WC na zahradě. Dále dětské wc, sprcha za příplatek 20 Kč / den / osoba (nehledě na věku).
pitná voda - Pitná voda je na obou stranách domu, v jednom místě je i dřez.
elektřina - Je možné se připojit přímo na zahradě za poplatek 50 Kč / den.
sprcha / umývárna - Sprcha k dispozici v domě za poplatek 20 Kč / den / osoba.
piknikový stůl
gril
ohniště
Wifi
Vylévání odpadu
Šedá voda (sprcha, umývání) - Při použití ekologických čistících prostředků likvidace v kompostu, jinak v domácí ČOV
Chemické WC - V případě nutnosti likvidace přímo do malé domácí ČOV
sjízdnost
V zimním období může být problém s příjezdem na pozemek
Za deštivého počasí může být ztížený přístup na pozemek

Za deštivého počasí nelze vyjet na horní zahradu ke zvířátkům. Je nutné zaparkovat na spodní zahradě, kde je ale také pěkné stání a nabízí obdobný komfort.

aktivity
cyklistika

Před branou cyklostezka Českobavorského přátelství.

rybaření

Obecní rybník (nutná povolenka).

lezení

Babylon nejblíže , příjemná lezecká stěna 15 km.

zimní sporty

Hohenbogen - zimní i letní vyžití, vzdálenost cca 30 km.

vodní sporty

Zatopený lom za obcí, bazén se slanou vodou ve Kdyni 20 km, Domažlice 10 km, dále také na německé straně cca 20 km.

dětské aktivity

Na zahradě herní prvky, fungující Dětská skupina, Spolek Skřítka Kořínka - pořádá aktivity pro děti, Mikrofarma - zvířátka, v obci obecní hřiště , v okolí další spolky (akce pro děti).
Možnost vypůjčení odrážedel...

pěší turistika

Kdykoli, kamkoli, jakkoli
Čerchov nejvyšší bod Českého lesa 15 km, Poběžovice 6 km, Horšovský Týn 10, Domažlice 10 km, do Německa je to cca 15 km.

bruslení

In-line dráha do 10 km směr Klenčí pod Čerchovem, cesta po které se dá příjemně bruslit (i s brodem) je u Meclova cca 5 km.

koně

Soused má tažné koně, vozi pro nás :)... Jinak Svržno 15 km,

pravidla

Mazlíčci - po dohodě s majitelem
Rozdělávání ohně - ve vyhrazeném ohništi po dohodě s majitelem.
Příjezd - max. do 19 hodin, pozdější příjezd po dohodě s majitelem. Příjezd před 9 hodinou po dohodě s majitelem.
Možnost využívání sprchy a sociálního zařízení pro děti v domě - do 20 hodin - za poplatek 20 Kč / den / osoba.

Příjezd nejdříve: 09:00
Odjezd nejpozději: 19:00
Můžu přijet kdykoliv?

mazlíčci jsou zakázáni
rozdělávání ohně zakázáno
vlastní gril povolen
oslavy a hlučné projevy zakázány, dodržuj klid i během dne více info
platba v hotovosti a mimo rezervační systém Bezkempu není možná více info
lokalita
fotky
Hodnocení od návštěvníků
Hosté říkají o pozemku:
Pro cyklisty
30.6 - 1.7.2020 Horák říká:
moc příjemný pobyt, velice vstřícný přístup... díky moc...!
29.5 - 31.5.2020 Michaela říká:
Krásné a klidné místo, které má opravdu blízko k venkovskému životu 😉 Ráno vás budí koza, husa nebo traktor z pole a tím se stava pozemek velmi kouzelným mistem. Doporučujeme zejména pro rodiny s dětmi, protože je tam pro děti velké vyžití.
Majitelé jsou moc milí, vstřícní a ochotní takže se sem určitě někdy ještě vrátíme. ♥️ Diky
11.5 - 13.5.2020 Laila říká:
Amazing experience. We managed to find the place well. Owners are young friendly and helpful couple. Place to relax as kids can play on the playground or observe animals 🐐🐑🐏🐇🐣🐦🐌🐝🐜🐛🐞 on the farm. Also nice bicykle 🚴 ride🚲 to explore around Otov such as St.Anna's church and Horsovsky Tyn castle.
7.5 - 10.5.2020 Andrej říká:
Nádherné prostředí a ještě k tomu užasní lidé. Hned jsme se spřátelili, nabídli nám čerstvé bylinky ze zahrady a křepeličí vajíčka. Perfektně jsme si pokecali nad táborákem u kořalky. Pro děti taktéž ráj - zvířatka, ostatní vrstevnící, zároveň Vám dají pocit soukromí, vždy jsou ochotni pomoct a snaží se, abyste se cítili u nich jako doma. Určitě se chceme na toto úžasné místo vrátit :) Bylo nám ctí!
29.8 - 1.9.2019 Ivana říká:
Úžasné místo, kam utéct z každodenního shonu a pár dní také výjimečně nic nedělat a prostě jen relaxovat. :-) Spoustu zeleně, zeleniny a zvířátek, pro mě ráj být v takovém prostředí. Výhodou je možnost zajetí autem přímo k místu stanování (alespoň v případě, kdy jsme tam byli sami). Pozemek je oplocený, nemusela jsem se bát, že by se syn zaběhnul např. na silnici, což mi na klidu také přidávalo. K vyblbnutí pro děti houpačky, trampolína, klouzačky a plácek pro bagrování hlíny (pro nás velmi důležité :-D ). Ranní budíček kohoutem a zemědělskou technikou mně osobně nevadil (cca od 4:45; vstávání určoval syn až o pár hodin později :-) ), pro úplně nerušený spánek špunty s sebou. :-) Majitelé jsou velmi vstřícní a milí lidé. Člověk se tam cítí jako se svojí rodinou či přáteli. Děkujeme za poskytnutí krásných podmínek pro kempování a celkový přístup. :-)
9.8 - 10.8.2019 Petr říká:
Krásný pozemek, kde jsem si připadal skoro jako na konci světa a k tomu úžasná vstřícnost majitelů, kterým moc děkuji.
6.8 - 7.8.2019 Tomáš říká:
Naprostá pohoda a super majitelé :)
Pro někoho s dětmi ideální :)
A děkuji za křepelčí vajíčka k snídani :D
29.7 - 1.8.2019 Jiří říká:
Na zahradě u skřítka Kořínka jsme se cítili jako u přátel. Vše odpovídalo popisu a vybavení a přístup majitelů ho ještě překonávali  Pozemek je ideální pro rodiny s dětmi, díky hřišti a domácím zvířatům se vždycky zabavili. Akorát zemědělci a kohouti stávali opravdu brzo.
17.7 - 20.7.2019 Tomáš říká:
Naše první zkušenost s bezKempem byla úžasná. Majitelé jsou milí, vstřícní a ochotní, prostředí nádherné. Vřele doporučujeme hlavně rodinám s dětmi.
18.7 - 21.7.2019 Jan říká:
Velice vstřícná rodina. Cítili jsme se velmi mile přijati. Užili jsme si tam fajn tři noci. Pro rodiny s dětmi můžeme vřele doporučit.
Je nutno vzít v potaz inzerovaný hluk ze sousedního statku. Obzvlášť v době žní, kdy jsme tam byli my, se tam zemědělská technika nezastavila.
20.7 - 23.7.2019 Eliska říká:
Pobyt se nám moc líbil. Na dovolenou s malými dětmi ideální místo. Klid a pohoda. Majitelé jsou úžasní, vstřícní lidé. Celkově můžeme jen doporučit.
16.7 - 17.7.2019 Jan říká:
Vyzkouseli jsme prvne obytny vuz i bezkempu a jsme navysost spokojeni. Bob, Stana i Terezka byli skveli a opravdu jsme se citili jako u pratel. Moje holky (7 a 9 let) byly nadsene ze zviratek i z ranniho dojeni kozicek. Projizdka na Ferdovi uz byla jen tresnicka na dortu. Takto bych mohl pokracovat dal a dal. Takze jednim slovem - SKVELE! Rozhodne doporucuji vsem bezkemparum tuhle fajn rodinku navstivit. My to rozhodne udelame! Dekujeme Stano a Bobe.
5.7 - 7.7.2019 Kateřina říká:
Skvělé! Sympatická rodina, která co dělá, dělá s láskou. Cítili jsme se jako na návštěvě u přátel.
17.5 - 19.5.2019 Ondrej říká:
Byla to naše první zkušenost s karavanovým přívěsem a také první zkušenost se serverem "bezKempu". Byl to sice jen víkend, ale myslím že jsme si to užili a byli jsme moc spokojení. Rádi bychom se na farmu ke Kořínkům vrátili, jsou to pohodoví a milí lidé, vše nám ukázali a vysvětlili. Dcera byla unešená ze zvířátek a pořád se ptá kdy zase pojedeme na farmu :-) Na farmě je kompletní zázemí, prodlužovačkou jsme se napojili na elektrický proud, byla možnost využívat i WC a sprchu. Určitě doporučujeme farmu navštívit.
19.8 - 21.8.2018 Veronika říká:
Úžasné místo pro rodiny s dětmi. Majitelé jsou velmi milí a pohostinní, skvělá rodina, která nám přirostla k srdci! Na farmě jsou zvířátka, hřiště, obrovská plocha na vyblbnutí pro děti. Hned za obcí v lese je krásný lom, kde se v klidu a soukromí můžete vykoupat a užít si romantiku. Našim dětem ani nám se nechtělo domů, doufáme, že sem zase brzy zavítáme!
17.8 - 19.8.2018 Jana říká:
Na zahradě u Kořínků se nám moc hezky stanovalo a naše holčičky se zde skvěle zabavily, díky herním prvkům a zvířátkům. Majitelé jsou úžasní, přátelští a inspirativní lidé.
15.7 - 16.7.2018 Kateřina říká:
Kouzelná zahrada, milí majitelé a jako bonus houpačka, trampolína a zobání přímo z rybízových keřů...prostě paráda :-)
4.7 - 5.7.2018 Pavel říká:
Zahrada nádherná. Jen ticho ruší zmiňovaná zemědělská technika. Majitelé milí, zajímaví a pohostiní.
Moje cesta
Přespím v: (Co mám vybrat v mém případě?)
-
+
0
-
+
0
-
+
0


Počet osob:
-
+
1
nad 12 let
-
+
0
4–12 let
-
+
0
0–3 roky


více info

Termín:
Příjezd - Odjezd


Vyberte termín a typ přenocování
Přenocování
Servisní poplatek
Celkem