Kousek raje v podhuri Jeseniku
 100 % (1 hodnocení)
Přidat mezi oblíbené


350 Kč

350 Kč

150 Kč

50 Kč
Nabizime slusnym kemparum kousek naseho raje na cistem vzduchu v podhuri Jeseniku. Na oplocene zahrade, kterou pouzivame k rekreacnim ucelum, a kde po cely den sviti slunicko, pro vas mame vyclenene misto na jedno stani pro obytny vuz/ karavan. V dobe vaseho pobytu tady nebudeme. I presto vsak nestojime o hlucne hosty, oslavy a party. Jedna se o klidne misto obklopene prirodou a zviratky. Zahradu pravidelne udrzujeme, sekame. Ilustracni foto s obytnakem se fotilo narychlo po mesici, kdy jsme byli pryc. Na zahrade nechavame urcite pasy vysoke travy pro hmyz, jsou zde ovocne stromy, kere a jine pochutiny (jahody, tresne, rybiz, boruvky, hroznove vino, pazitka apod.) Je mozna jejich drobna konzumace pro primou spotrebu. Na zahrade se nachazi piskoviste, houpacky, dreveny domek se skluzavkou, odrazedlo, tatrovka, ohniste, gril, kryte posezeni vcetne stolu a lavic, nekryta terasa, hadice s vodou, el. pripojka. V okoli je moznost krasnych vyletu, at na rozhlednu Hranicni Vrch, zde se nachazi i trailova trat pro kola, Krteckovu stezku, Hrobku rodiny Keil von Eichenthurn, ktere jsou soucasti mestskeho okruhu, tak na uzkokolejku, ktera vyjizdi z nedaleke obce Tremesna. Misto je take skvelym vychozim bodem na dalsi vylety po Jesenikach (Praded, Karlova Studanka, Karlovice, rozhledna Biskupska Kopa, Zlatorudne udoli, Rejviz, lazne Jesenik, Zamek Slezske Rudoltice, Rozhledna Na Skalce, Africke muzeum Safari v Holcovicich, Koprivna, Mala Moravka, Cvilin v Krnove atd.) Cca 1km od zahrady je udrzovane a ciste koupaliste. Zhruba do 100m tece Opavice, kde je take moznost pekneho koupani (1 jez je primo do 100m, druhy hlubsi cca o 300m dal). V Uvalne je krasny biotop Plovarna Na Vyslunni. Vzdalenost do mesta je 1,8km, da se jit bocni cestou kolem Opavice. Ve meste je restaurace s detskym hristem, kde se da za rozumne penize dobre najist. Funguje tady take rozvoz Pizzy pres ulici. Nachazi se zde nekolik obchodu a vecerek. Ve meste je park s detskym hristem. Da se zde vyrazit i na kole, cyklostezka vede napriklad na zamek Linhartovy, kde je i bohata expozice pro deti nebo se da na kole absolvovat i mestsky okruh apod. Dalsi restaurace take s detskym hristem se nachazi ve vedlejsi obci Rudikovy, da se jit i krasnou prochazkou lesem kolem hrobky, kaplicky a obecniho detskeho hriste. Ve vedlejsi vesnici Holcovice se take nachazi restaurace s uzasnym zazemim pro deti. Po ceste do ni muzete navstivit Eldorado - zahradu plnou pohadkovych postavicek. V Holcovicich se take nachazi hotel Zlata Opavice, kde se da za velice maly peniz pronajmout cely novy, nerezovy, kryty bazen. Vesnicka hospoda se nachazi do 800m od zahrady. V okoli zahrady se nachazi louky a smisene lesy. Golfiste mohou vyrazit do nedalekeho polskeho uzasneho resortu Karolinka. Nadherna je take zoo v Opoli. Nudit se zde nebudete. A nebo nemusite delat nic, uzivat si jen ticha, slunce a prirody za zpevu ptaku.
základní parametry
Na pozemek je volný přístup. Co to znamená?
Majitel musí potvrdit rezervaci Co to znamená?
Na pozemku je prostor pro 1 rezervaci. Co to znamená?
Přesné umístění obdržíte po rezervaci termínu, orientační mapa je níže na stránce. Proč?
Kontakt na majitele obdržíte po rezervaci termínu. Proč?
vybavení
na pozemku není záchod. Dodržujte prosím pravidla!
pitná voda - Studna, uzivame jako uzitkovou vodu, nepijeme. Navijeci buben s 20m hadici.
elektřina - Dve el.pripojky 15m od stani.
piknikový stůl
gril
ohniště
oplocení
sjízdnost
Pozemek je sjízdný i v zimě / v období sněhu
Na pozemek je bezproblémový příjezd i za špatného počasí

Omezení průjezdnosti přístupové cesty

Vlezli jsme se zde i s obytnakem dlouhym 7,5m. Je to na tesno, manipulacni prostor najezdu a vyjezdu je ztizeny, ale da se zvladnout.

aktivity
cyklistika

Cyklotrasy viz popis pozemku.

vodní sporty

Popsano v popisu pozemku.

dětské aktivity

Popsano v popisu pozemku.

pěší turistika

Popsano v popisu pozemku.

koně

Pod rozhlednou jizdarna.

pravidla

Uklizejte po svem pejskovi. Gril k zapujceni. Ohen rozdelavejte pouze v ohnisti tomu urcenemu a vzdy uhaste. Pozemek je oploceny a je zde kamera. Pri odchodu vzdy branu zamykejte. Zakaz jakehokoli vylivani vody, tekutin na pozemek.

Příjezd nejdříve: 13:00
Odjezd nejpozději: 12:00
Můžu přijet kdykoliv?

mazlíčci povoleni pravidla pobytu s pejsky
rozdělávání ohně zakázáno
vlastní gril povolen
oslavy a hlučné projevy zakázány, dodržuj klid i během dne více info
platba v hotovosti a mimo rezervační systém Bezkempu není možná více info
lokalita
fotky
Hodnocení od návštěvníků
Odkud se bere hodnocení pozemku?

21.8 - 22.8.2022 Jan říká:
Klidné místo v soukromí na konci ulice, plot se sousedy je se zelenou tkaninou. Připojení k elektro bez problémů, voda ze studny s hadicí byla užitečná. Moc děkujeme.
Moje cesta
Přespím v: (Co mám vybrat v mém případě?)
-
+
0
-
+
0
-
+
0


Počet osob:
-
+
1
nad 12 let
-
+
0
4–12 let
-
+
0
0–3 roky


pravidla pobytu s pejsky

více info

Termín:
Příjezd - Odjezd


Vyberte termín a typ přenocování
Přenocování
Servisní poplatek
Celkem