Vyhledávání pozemku

Kategorie

Pozemky

Nalezená lokalita:

zobrazit na mapě

Pozemky v lokalitě:

Pobyt na koňské pastvě - již opět otevřeno
 100 % (8 hodnocení)
Přidat mezi oblíbené


240 Kč

250 Kč

210 Kč

99 Kč

49 Kč
Jedná se o konec pozemku, na kterém se nám pasou koně. Tento kousek pozemku bude ohrazen ze strany koní prkennou ohradou a elektrickým ohradníkem. Vlastní plocha pronajímaného pozemku je obehnána ohradníkem bez napětí. Pozemek má krásných 1 400m2.
Vzhledem k tomu, že se jedná o pozemek za vesnicí, uprostřed polí, luk a lesů, tak pohled na noční oblohu je zde nezapomenutelný.
základní parametry
Na pozemek je volný přístup. Co to znamená?
Rezervace je potvrzena okamžitě po zaplacení. Co to znamená?
Na pozemku je prostor pro 3 samostatné rezervace. Co to znamená?
Přesné umístění obdržíte po rezervaci termínu, orientační mapa je níže na stránce. Proč?
Kontakt na majitele obdržíte po rezervaci termínu. Proč?
Slevy

Slevy na vícedenní pobyt:

5 - 9 nocí: 5%

10 a více nocí: 10%

vybavení
na pozemku není záchod. Dodržujte prosím pravidla!
pitná voda - 500m od kempu je náš dům, kde Vám můžeme natankovat pitnou vodu do Vaší nádoby.
sprcha / umývárna - Nově jsme zavedli, že na pozemek před Vaším příjezdem zavezeme v barelu čerstvou pitnou vodu a je zde i kyblík na nalití vody třeba pro mytí. Voda je sice tankována pitná, ovšem bude stát nějaký čas na sluníčku, tedy ji budeme inzerovat, jako vodu UŽITKOVOU. Bude lepší nepokoušet žaludek :)
ohniště
oplocení
Vylévání odpadu
Šedá voda (sprcha, umývání) - Po dohodě je možné vylévat na pozemku (pouze v případě používání eko prostředků) Na kraji pozemku u vjezdové brány za ohradník.
Chemické WC - Na pozemku i v jeho okolí je zákaz vylévání obsahu chemického WC. Likvidace je možná nejblíže ve Svitavách, na parkovišti U Stadionu je výlevka i pro chemické WC. Přesnou pozici najdete na stránkách www.bezkempu.cz
sjízdnost
V zimním období může být problém s příjezdem na pozemek
Za deštivého počasí může být ztížený přístup na pozemek

Nájezd z asfaltové cesty po kamínkách na louku. V zimě nesjízdné.

Omezení průjezdnosti přístupové cesty

Bez omezení.

aktivity
cyklistika

Kolem Rohozné a v blízkém okolí je síť cyklostezek.

pěší turistika

Krásné individuální procházky po blízkých lesích. V dosahu například hrad Svojanov.

koně

Na vedlejším pozemku chováme 4 naše koně. Po dohodě lze i nějaká drobná aktivita. Podotýkáme, že naši koníci jsou již staršího data a tedy mohou zvládnout jen omezené aktivity. Vše záleží na dohodě na místě, podle našich možností a situace u koní.

pravidla

Je dobré za sebou zavírat nájezd z příjezdové cesty, tím zamezíte, aby se vedle Vás nikdo neubytoval "na černo". Bude tím jasně omezen soukromý pozemek. Dále prosím, nevstupujte za ohrazený pozemek pro kempování ke koním a nekrmte je ničím. Je možné to udělat po dohodě s námi a to jen jablkem, či mrkví. Určitě ne pečivo, cukr a jiné laskominky :) Každopádně berte v úvahu, že koně jsou živí tvorové a spíše plaší. Tedy je zbytečně nelekejte. Jsou nesmírně zvědaví, takže až přijdou na to, že jste na místě, tak se u Vás rádi zastaví na kus řeči. Co se týče dřeva na oheň, nabízíme vlastní dřevo za mírný poplatek 50,-Kč za to, co spálíte z černého barelu, co je nachystaný na pozemku. Jsou tam i třísky na rozdělání ohně.

Příjezd nejdříve: 13:00
Odjezd nejpozději: 12:00
Můžu přijet kdykoliv?

mazlíčci povoleni pravidla pobytu s pejsky
rozdělávání ohně povoleno
Při rozdělávání ohně dbejte zvýšené opatrnosti, z důvodu velkého sucha hrozí požáry! Využívejte pouze míst k tomu určených a odstraňte z dosahu ohně všechny hořlavé materiály. Také nerozdělávejte oheň ve větrném počasí. Informujte se prosím u majitele, zda není v této oblasti rozdělávání ohně dočasně zakázáno.
vlastní gril povolen
oslavy a hlučné projevy zakázány, dodržuj klid i během dne více info
platba v hotovosti a mimo rezervační systém Bezkempu není možná více info
lokalita
fotky
Hodnocení od návštěvníků
Hosté říkají o pozemku:
Kouzelné stanování
Odlehlé
12.8 - 14.8.2022 Markét říká:
Pozemek krásně upravený, ohraničený vedle pastvy koníků a blízko cesty, ze které se sjede kousek po trávě. Moc milý majitel nám přivezl barel vody a na přání nachystal dříví k ohni. Rádi se sem vrátíme. ☺️
2.7 - 3.7.2022 Jan říká:
Vše super. Majitelé ochotní. Dobrý příjezd i s nízkým karavanem.
10.9 - 12.9.2021 Pavlina říká:
Naše druhá návštěva,tentokrát jen "válecí víkend". V lese na houbách a jinak klídek,pohoda a relax.Pan majitel připravil vodu a dříví na oheň.Paráda.
4.9 - 5.9.2021 Martin a jiřina říká:
Rychlá bezproblémová komunikace s majitelem. Na místě nachystané dřevo a voda v barelu , ohniště. Prijezdova cesta bez problemu u silnice. Kromě projíždějících traktoru klid. Krásný výhled pasouci se koně. Jen v Rohozne žádná hospůdka, nejblíž Svojanov.
Reakce majitele: Dobrý den, bývaly zde dokonce dvě hospody, ale vlivem COVID 19 a i dřívějším malým zájmem obyvatel Rohozné, zde již tři roky není ani jedna hospůdka.
14.8 - 15.8.2021 Jakub říká:
Nádherné místo, úplně jsem se zamiloval. Panu majiteli a jeho paní moc děkujeme za milé přijetí a ochotu. Určitě se vrátíme :)
Moje cesta
Přespím v: (Co mám vybrat v mém případě?)
-
+
0
-
+
0
-
+
0


Počet osob:
-
+
1
nad 12 let
-
+
0
4–12 let
-
+
0
0–3 roky


pravidla pobytu s pejsky

více info

Termín:
Příjezd - Odjezd


Vyberte termín a typ přenocování
Přenocování
Servisní poplatek
Celkem