Vyhledávání pozemku

Žádný pozemek nenalezen. Prohlédnout celou nabídku
Zavřít
Prohlédnout celou nabídku
Zavřít

Tereza S.

Skóre Bezkempu: 48

Dobrý den, jsme mladý pár se psem, kteří rádi objevují nová místa, možnosti a dobrodružství. Rádi se ve svém volném čase vracíme do přírody a relaxujeme.

Hodnocení od majitelů:

Počet navštívených pozemků: 218.9 - 20.9. Vojtěch
3.7 - 5.7. Honza


Rybníky u Mlýna
3.7 - 5.7. Tereza říká:
Klidný ráj vhodný pro relaxaci a splynutí s přírodou. V okolí jsou pole a louky, takže v sezóně počítejte s případným obděláváním pole nebo sečení trávy. Voda je v teplých dnech trochu zelenější, ale pan majitel nás ujistil, že voda je nezávadná pro koupání. My jsme to nezkoušeli, ale náš hafan ano a byl maximálně spokojený. Pokud byste chtěli okusit koupání, kousek dál, cca 10 minut pěšky je rybník, kam se chodí místní koupat. Pobyt se nám moc líbil. Kromě pár chodců, cyklistů a aut je v místě naprosté ticho. Večer si můžete poslechnout koncert žab, na cestu pro dříví nebo na záchod vám po zatmění posvítí světlušky.
Majitel je komunikativní, rád vyjde se vším vstříc.
Zahrada na farmě
18.9 - 20.9. Tereza říká:
Cely pozemek je oploceny a kolem dokola vas sleduji kravicky. Vyhled je krasny. Pres den jsme sice poslouchali traktory a jine stroje, ale s tim se tak nejak da na farme pocitat. Vetsi skoda byla, ze jsme jeden den poslouchali hudbu (asi techno) a druhy vecer byla zabava o dost bliz a o to hladitejsi, coz nas mrzi, prijeli jsme si odpocinout a poslouchat prirodu. S tim pan majitel samozrejme nic delat nemohl. Pozemek je krasne velky, v rybnikach se daji chytat ryby, nas nejvetsi kus byl cca 50 cm velky. Pobyt nam utekl jako voda, radi se vratime.