Vyhledávání pozemku

Žádný pozemek nenalezen. Prohlédnout celou nabídku
Zavřít
Prohlédnout celou nabídku
Zavřít

Eva .

Skóre Bezkempu: 85

Hodnocení od majitelů:

Počet navštívených pozemků: 527.7 - 31.7. Jana říká:

Příjemní, aktivní a milí lidé s maličkou fenkou Růženkou. Určitě doporučuji, protože jsou moc fajn a je vidět, že si možnosti bezkempu cení a užívají si pohody mimo kemp. Rádi paní s pánem zase někdy uvidíme :-)
11.7 - 12.7. Roman říká:

doporučuji,bezproblémový navštěvnici
2.8 - 5.8. Pavla
23.7 - 25.7. Iva


Cyklooaza Na scestí Smiřice
11.7 - 12.7. Eva říká:
Vše bylo dle popisu, milý pan majitel. Pozemek byl oplocen, dal se uzamknout.Stání je přímo u cykostezky, možnost v místě občerstvení, zábava pro děti.Byli jsme spokojeni
Odpočinek u louky v Horní Blatné
23.7 - 25.7. Eva říká:
Skvělí majitelé, nádherné místo. Všem moc doporučujeme. Je to paráda.
Ještě jednou děkujeme.

Kouzelné údolí Bokova chata
25.7 - 27.7. Eva říká:
Po telefonu ochotný pan majitel. Místo se nám nelíbilo- u silnice, provoz nebyl malý. 30 m za naším místem množství již zapáchajících odpadků. Chtěli jsme být 2 noci, nakonec jsme raději druhý den i noc strávili na parkovišti. Nejhorší ,kde jsme dosud byli.
BezKEMPink Roseč
27.7 - 31.7. Eva říká:
Velice milí a ochotní majitelé, nic pro ně nebylo zatěžko, nádherné místo, pohled na Šumavu,západ slunce, okolní lesy, místo je klidné, všude ticho, v noci tma. Obrovský prostor, ideální poloha na výlety. Pitnou vodou nás majitelé zásobovali pravidelně až k přívěsu, mohli jsme zanechat i odpadky. Připraveno místo na gril.Ještě jednou mnohokrát děkujeme, zatím nejkrásnější místo. Moc doporučujeme.
U Miků
2.8 - 5.8. Eva říká:
Příjemný a ochotný pan majitel, stání zcela v pohodě, hodně prostoru a přestože nebyla v nabídce pitná voda, byla nám panem majitelem nabídnuta.Bezva na výlety. Určitě doporučujeme.