Vyhledávání pozemku

Žádný pozemek nenalezen. Prohlédnout celou nabídku
Zavřít
Prohlédnout celou nabídku
Zavřít

Vlastimil K.

Skóre Bezkempu: 142

Hodnocení od majitelů:

Počet navštívených pozemků: 824.10 - 25.10. Hynek říká:

Vse v poradku, doporucuji...
13.6 - 14.6. František říká:

Sympatičtí lidé .
9.5 - 10.5. David říká:

Výborná zkušenost, určitě doporučuji.
27.8 - 29.8. Zdeňka
25.7 - 26.7. Ivana
4.7 - 5.7. Pavla


Louka v obci Zvánovice na samotě u lesa
9.5 - 10.5. Vlastimil říká:
Moc krásné místo, přesně odpovídalo popisu i fotkám. I když nám večer sprchlo, tak jsme si užili i chvíle u ohniště a opékání buřtů. V okolí je spoustu krásných míst na procházky a klid na louce i výhledy náramné. Děkujeme a rádi přijedeme zas.
Louka s výhledem na Brdy
29.5 - 30.5. Vlastimil říká:
Místo je moc pěkné, večer si můžete sednout na krásnou louku plnou lučního kvítí a dívat se na západ slunce, velká romantika. V okolí možnost skvělých výletů, my vyrazili pěšky podél Bradavy k vodopádům Hvížďalka, na kopec s buddhistickou stúpou i na rozhlednu Štastná věž. Doporučujeme.
Ovocný sad u rozhledny
13.6 - 14.6. Vlastimil říká:
Moc krásné, romantické místo, posezení se západem slunce s výhledem na rozhlednu. Moc milý pan majitel nás přišel pozdravit, děkujeme za perfektně posečené a upravené místo. Rádi se zase někdy vrátíme.
Kletečná - centrum Českého středohoří
4.7 - 5.7. Vlastimil říká:
Krásné místo s výhledem do kraje a jako start krásného výletu do okolí, rozhledna Radejčín a Doerellova vyhlídka, moc doporučujeme. Krásně posekaná louka, milá a nápomocná paní majitelka a pohodoví spolubezkempaři (byla to naše premiéra, kdy jsme poprvé nebyli na bezkempové louce sami). Určitě se rádi zase vrátíme.
Pohoda u lesa
25.7 - 26.7. Vlastimil říká:
Klidné odlehlé místo, kde si užijete naprosté ticho a jediným zvukem, který vás snad může rušit ze spaní, je ťukání datla do kůry stromu. Příjezd je sice trochu offroadový, ale jelikož nemáme klasickou obytku, ale auto s vyšším podvozkem, tak nebyl problém. Paní majitelka nám ale ochotně nabízela v případě nesnází jiný pozemek, což jsme nevyužili. Z výletů doporučujeme nenáročnou procházku na nedalekou rozhlednu v Biskoupkách.
Louka v Orlických Horách.
25.8 - 26.8. Vlastimil říká:
Moc krásné místo s výhledem do zeleně, děkujene za dřevo připravené u ohniště, měli jsme i fajn parťáky, moc se nám tu líbilo, rádi se zase zastavíme.
Dolní Morava - V Zátiší
27.8 - 29.8. Vlastimil říká:
Jak už zde psali jiní, jedná se spíše o kemp než bezkemp, škoda že majitelé oproti starším snímkům přidali na pozemek v pravidelných rozestupech keříky, samotná louka by působila prostorněji a svobodněji. Majitelka je milá, wc čisté a voda na pozemku prima bonus, v dochozí vzdálenosti jsou všechny atrakce Dolní Moravy, příště ale přece jen zvolíme zase spíš trochu bezkempovější variantu.
V srdci přírody...
24.10 - 25.10. Vlastimil říká:
Strávili jsme na pozemku slunečný podzimní víkend a byli jsme nadšeni. Krásný výhled, totální klid a "zašívárna", jak to máme rádi. I když jsme nebyli na pozemku sami, je dost prostorný, abychom si užili dostatek soukromí. Parádní výlet po okolí. Děkujeme a rádi se někdy zase vrátíme.