Vyhledávání pozemku

Kategorie

Pozemky

Nalezená lokalita:

zobrazit na mapě

Pozemky v lokalitě:

Petr B.

Skóre Bezkempu: 151

Hodnocení od majitelů:

Počet navštívených pozemků: 9
Počet půjčených vozů: 027.10 - 29.10.2022 Martina říká:

Za mě milá domluva i návštěva s pejskem. Hosté vše krásně uklidili, i odpadky odvezli. Určitě se budu těšit na další setkání.
4.8 - 7.8.2022 Martin říká:

Naší hostia boli u nás so psíkom a zostal po nich vzorový poriadok.Vrelo odporúčam.
3.6 - 5.6.2022 Denisa říká:

Velmi milí hosté s pejskem :) .
Super komunikace, pozemek zůstal naprosto čistý a vše proběhlo bez problému. Vřele doporučuji pro další majitele bezkempu. 🏕️🔥
24.7 - 26.7.2020 Ladislav


Východočeské moře
28.4 - 1.5.2023 Petr říká:
Komunikace s majiteli byla dobrá , po příjezdu jsme chtěli aby posekali trávu a druhý den nám ji přijeli posekat. Pozemek je na klidném místě, okolo jsou další "chataři" v karavanech, ale je tam naprostý klid,je plně oplocený což je pro nás super, můžeme mít pejska na volno. Příjezd a vjezd branou je v pohodě, jen je to ve svahu, takže se mi nepodařilo vytáhnout karavan po mokré trávě na připravené stání a museli jsme ho nechat dole a tím pádem jsem ho neuměl srovnat do váhy. Celkově, je to ale pekné a klidné místo a kdyby byla tráva posečená před naším příjezdem bylo by to na 5hvězdiček.
Výhled na Mikulov
27.10 - 29.10.2022 Petr říká:
Moc se nám líbilo. Je to pěkný pozemek s nádherným výhledem na Mikulov. Příjezd a odjezd naprosto bez problémů. Milá a výřečná paní majitelka nás zavedla na místo a řekla kde všude v okolí můžeme jít a co navštívit.
Záhrada pri Národnom parku Veľká Fatra
4.8 - 7.8.2022 Petr říká:
Vynikající.
Pěkný pozemek na úplném okraji obce, dál už jsou jen lesy a pastviny. Pozemek je celý oplocený, je tam připravena venkovní sprcha, suchý zachod, kanystr s pitnou vodou, posezení, ohniště, stín pod velkou třešní. Pan majitel je velmi přátelský a měl pro nás připravenou misku se zeleninou a marmeládu vlastní výroby ( vynikající). Moc se nám líbilo, snad budeme mít příležitost přijet znovu.
V soukromí nedaleko ZOO Dvůr Králové!
3.6 - 5.6.2022 Petr říká:
Nádherné, úžasné, perfektni - takto bych to asi nejlépe vystihl.
Krásný, velký oplocený pozemek, posekaná tráva, připravené občerstvení, hry, dřevo na oheň a k tomu velmi milá a ochotná paní majitelka. Pokud bych měl dávat hvězdičky jako v hotelu bylo by to 5+. Děkujeme a určitě přijedeme znovu.
LVA - bezKemp
15.4 - 17.4.2022 Petr říká:
Vše bylo v pořádku, výborné misto, hned u cyklostezky a dětského hřiště.
U Jendy
5.8 - 8.8.2021 Petr říká:
Skvělé místo, jako výchozí bod na výlety po okolí. Pozemek je oplocen, k dispozici voda a elektřina. Moc se nám líbilo, až na jeden sobotní večer, kdy kousek od pozemku byla zábava, ovšem to nám majitel řekl.
Louka pod vinohrady Bořetice
7.5 - 9.5.2021 Petr říká:
Velmi klidné misto. výborná poloha, vhodná k procházkám nebo projížďkám na kole. Kousíček od viných sklípků.
Moravské Toskánsko
24.7 - 26.7.2020 Petr říká:
Krásné klidné místo kousek za obcí. Pan majitel nás uvedl na pozemek, dal nám letáky o různých možnostech v okolí a jsko bonus má i velmi dobré vino.Sposta možností výletů po krásných cyklostezkách.
Kučovanky Velké Bílovice
8.5 - 10.5.2020 Petr říká:
Krásné místo za obcí mezi vinicemi, kde je naprostý klid, prostě paráda. Pan majitel velmi milý a nabídl nám možnost koupit si od něj víno, načepovat si u něj pitnou vodu nebo nabít baterie pro elektrokola. Jeho víno jsme ochutnali a bylo výborné.