5.5 - 8.5.2023 Jiří říká:
Děkujeme za návštěvu.
2.9 - 4.9.2022 Lukáš říká:
Milý mladý pár s hodnými dětmi, mohu vřele doporučit =)
5.8 - 6.8.2022 Josef říká:
Vše v pořádku, doporučujeme ☺☺
29.4 - 1.5.2022 Roman říká:
Pohodovi bezkempaři
30.7 - 1.8.2021 Jan říká:
Vše v naprostém pořádku, děkuji
2.10 - 4.10.2020 Václav říká:
Velmi příjemní hosté, naprostá pohoda. Doporučuji.
10.9 - 14.9.2020 Jiří a Iva říká:
Určitě doporučuji. Vše v naprostém pořádku.
12.9 - 13.9.2020 Jiří a Iva říká:
Vše v pořádku, doporučuji.
21.5 - 23.5.2020 František říká:
Vzorní hosté.
7.5 - 10.5.2020 Kateřina říká:
Super, doporučuji
Louka pod Drtinovou rozhlednou
1.9 - 3.9.2023 Tereza říká:
Krásné místo, klid, super gril a ohniště. Jen si myslím, že kvůli svazitosti pozemku ke krajům, by při plné kapacitě posádek nebylo úplně zachováno soukromí všech zúčastněných. Jinak určitě doporučuju k návštěvě, moc se nám líbilo. Při návštěvě s dětmi doporučuju navštívit blízký zoopark Jelení homole, děti byly nadšené.
Samota
15.8 - 19.8.2022 Tereza říká:
Pozemek je opravdu na samotě. Prostor na výběr místa je veliký. Říčka nebyla nejcistci, ale na osvěžení v horkých dnech naprosto stačila. Přístup do říčky by mohl být pohodlnější, ale dalo se to. Jen ranní klid narušoval zřejmě nedaleký kamenolom, který hlučel už od brzkého rána. Přelety stíhaček a projíždějí vlaky byly zpestření. Na závěr doporučení pro ostatní, kteří jezdí podle navigace - cesta vedoucí k železničnímu přejezdu prudkou zatáčkou je neprůjezdná!!!!! Prudký sráz nejde sjet ani na kole! My jsme se museli složitě vracet a otáčet. Cesta od zámku podél říčky je v pohodě.
Bezkempaři bezkempařům
6.8 - 7.8.2022 Tereza říká:
Pozemek pěkný, udržovaný. Velkým plus je krásný altán, který báječně posloužil v horku jako příjemný stín. Jen trochu horší byl terén cesty pro vlek po sjezdu ze silnice, ale nic co by nešlo projet. Komunikace s majiteli skvělá. Všem určitě doporučuji.
Louka s lesem s výhledem na lužní lesy Polabí
29.4 - 1.5.2022 Tereza říká:
Pěkný upravený pozemek s nachystaným dřevem u ohniště. Pan majitel velice vstřícný a ochotný. V blízkosti krásné dětské hřiště, které velmi potěšilo naší malou dceru. Někomu, kdo hledá pohodový pozemek a nepotřebuje úplnou divočinu, vřele doporučuji.
Vrch Bludný, lokalita Polomka
5.6 - 13.6.2021 Tereza říká:
Tento pozemek mohu jen doporučit, strávili jsme zde týden naprosté pohody a klidu. No a ty výhledy... těch jsme se ani za ten týden nedokázali nabažit!
Sad u Šusáků
12.9 - 13.9.2020 Tereza říká:
Místo bylo krásné, čisté, upravené s krásnou kulisou pasoucích se býčků. Majitel milý, vstřícný a velmi ochotný. Pokud někdo váhá, neváhejte, určitě doporučuju!
Loučeň
21.5 - 23.5.2020 Tereza říká:
Hezky udržovaný prostorný pozemek. Nachází se kousíček od silnice, přes týden tam nějaký provoz je, ale o víkendu byl celkem klid. V okolí krásný les a zámecká zahrada Loučeň s labyrinty a bludišti určitě stojí za návštěvu, stejně tak i restaurace s cukrárnou poblíž zámku. Majitel milý a velice ochotný pomoct a poradit. Návštěvu doporučuju!
Louka Kostelec nad Labem
7.5 - 10.5.2020 Tereza říká:
Hezká udržovaná louka s kadibudkou se světlem hnedka vedle kynologického centra, takže občas s výhledem na cvičící pejsky 🙂 majitele milí, vstřícní, ochotní. Není to žádná divočina, ale určitě doporučuji.