Vyhledávání pozemku

Žádný pozemek nenalezen. Prohlédnout celou nabídku
Zavřít
Prohlédnout celou nabídku
Zavřít

Stanislav K.

Skóre Bezkempu: 38

Hodnocení od majitelů:

Počet navštívených pozemků: 212.8 - 16.8. Tomáš říká:

Tuto rodinu si každý musí zamilovat. U nás ji milovaly i naše zvířata. Naši pejsci dostali od rodinky balonky, se kterými si pak rádi hráli s dětmi. A i na užovce Leontýnce bylo vidět, jak se zamilovala do pána a ráda s ním bývala "na procházce". Holčičky mi pomáhaly při večerním krmení a byly naprosto úžasné. Všichni se na pozemku chovali tišě a velmi slušně. Všem mohu jen a jen doporučit takového bezKempaře. A já moc děkuji za možnost poznat tak skvělou rodinu. Děkuji za vše! :)
14.8 - 18.8. Jarmila říká:

Jedna z nejslušnějších, příjemných rodin u nás.


Relaxační pobyt na ,,farmě Hranáč,, v předhůří Drahanské vrchoviny
14.8 - 18.8. Stanislav říká:
Není moc co dodat... Majitelé příjemní a vstřícní, vše odpovídá popisu a fotografiím. Dost prostoru i pro větší množství lidí. A místní zavařeniny či jiné farmářské výrobky jsou prostě úžasné! Určitě zase přijedeme.
Minifarma Falbgery - louka pro stany
12.8 - 16.8. Stanislav říká:
Úžasné místo pro děti, pokud mají rády zvířata. Milí a ochotní majitelé. Pro stany je místa dost, aby byly i dále od sebe.

Doporučuji co nejdříve absolvovat komentovanou prohlídku farmy, abyste se se zvířátky seznámili a taky zjistili, kde všude se schovávají. Líbila se nám možnost zapojit se do péče o zvířata, občas je nakrmit, pustit na pastvu (nebo naopak zahnat zpět). Byli jsme na místě pět dní a kromě několika výletů a návštěvy koupaliště jsme většinu času strávili na místě, pořád bylo co dělat. Dcery si zamilovaly psy, se kterými dováděly, no a já nezapomenu na mazlivou užovku, která si mě oblíbila tak, že po každé skupině návštěvníků mi končila kolem krku :-D.

Co se týká kuchyňky, je v ní lednice, vařič se dvěma plotýnkami a rychlovarná konvice. Kromě toho i základní nádobí - talíře, hrnky, příbory - těch je dostatek. Pár dalších věcí, jako naběračka, hrnce nebo pokličky už v menším množství, tak bych doporučil, pokud se chystáte více vařit, přibalit si i své kempovací nádobí. Občas může něco nečekaně chybět nebo to zrovna mohou používat ostatní.

V nedalekém motorestu dobře vaří, není problém tam každý den za rozumnou cenu poobědvat. Obchod je poblíž také, věci běžné spotřeby je možné koupit.