Vyhledávání pozemku

Kategorie

Pozemky

Nalezená lokalita:

zobrazit na mapě

Pozemky v lokalitě:

Natalia M.

Skóre Bezkempu: 63

Polka a Czech, mladé manželství s malým, vyděšeným pejskem. V létě 2022 naše dobrodružství se stanováním teprve začíná, ale už se nemůžeme dočkat všech krásných zážitků!

Hodnocení od majitelů:

Počet navštívených pozemků: 3
Počet půjčených vozů: 09.9 - 11.9.2022 Roman říká:

Vše super ❤️
22.7 - 24.7.2022 Karel říká:

Bezva lidi važme si jich těšíme se na další návštěvu, doporučujeme všem-a pejsek -mazlík.


Karavan u Berounky
9.9 - 11.9.2022 Natalia říká:
Velmi krásné a klidné místo. Karavan je vybaven vším co potřebujete. Krásné připravené místo na ohniště i když jsme neměli ho možnost celkově využít kvůli jiné partě hostů, která tam trávila celý den a většinu nocí. Nicméně k dispozici byl také grill, takže i tak bylo možné si přípravit jídlo venku. Dostali jsme velmi podrobné a přehledné informace o obsluze celého karavanu, takže vše proběhlo bezproblémově. Karavan samozřejmě není připojen na vodovod a kanalizaci, takže vodu je potřeba doplňovat a toaletu případně vyprázdnit v místní hospodě a to i v případě že jste ji z větší části nezaplnili vy. Byli jsme tam jenom na krátkém pobytu takže vnitřní záchod, sprchu a vodu jsme neměli potřebu využívat. V okolí se nachází obec Chříč, kde je hezký pivovar s bistrem a muzeum, takže je to hezký nápad na výlet.
Zahrada pro stanování
22.7 - 24.7.2022 Natalia říká:
Fantastické místo. Krásný pozemek, pěkná, rovná plocha s nízko posekanou trávou, takže výběr místa a stavení stanu proběhlo bez problémů. Majitelé jsou úplně úžasní, davají hostům celé srdíčko. Dělají mnohem víc, než by člověk očekával. Například měli jsme hezkou prohlídku úlů a "přednášku" o zajímavostech v okolí.
Sociální zařízení funguje skvěle. Cítili jsme se tam uvolněně a bezpečně, také v průběhu noční bouřky, protože jsme se mohli schovat do bezpečí. Stoprocentně doporučujeme a rozhodně se vrátíme! :)
Novosedly u Strakonic, zahrada v obci roku
11.6 - 12.6.2022 Natalia říká:
Překrásné místo. Pozemek jsme našli bez problémů. Milý a ochotný pan majitel :)
Všechno vypadá jak na fotografiích nebo ještě líp! Všechno fungovalo bez problémů, voda, sprcha, elektřina atd. Určitě se vrátíme a budeme doporučovat! :)