Vyhledávání pozemku

Kategorie

Pozemky

Nalezená lokalita:

zobrazit na mapě

Pozemky v lokalitě:

Eliška B.

Skóre Bezkempu: 18

Hodnocení od majitelů:

Počet navštívených pozemků: 1
Počet půjčených vozů: 01.8 - 14.8.2022 Marek říká:

Moc milá rodinka. Vše proběhlo bez problému


Dobro-družný statek
1.8 - 14.8.2022 Eliška říká:
K nesporným výhodám pozemku patří, že je k mání sprcha s teplou vodou, toaleta, zásuvky. Místo na stanování je na zahradě úplně vzadu a na kraji obce (navíc kus od silnice), tedy je tam naprostý klid. Pro děti jsou ideální prasátka, slepičky i králíci, na které se chodily koukat každý den. Jen o kousek dál, na dvoře statku, se dá kdykoli natočit pitná voda. Využili jsme i možnost vzít si nějakou zeleninu a vajíčka. Zejména užitečné, když dochází vlastní zásoby. :-)

Lokalita je parádní zejména na cykloturistiku - silnice jsou z naprosté většiny nové (tedy hladké a pěkně to jede), kopce jsou jen mírné a v dosahu je toho spousta k vidění (hrady, zájmy, zatopené lomy a přehrady na koupání...). V první polovině srpna doporučujeme okurkový festival ve Znojmě. :D Jen hospody mají po obědě (třeba od 14:00) často 2-3 hodiny zavřeno, takže oběd na kolech je potřeba plánovat.

Jedinou nevýhodu lokality spatřuji v tom, že do většího obchodu s potravinami je to jen autem. Byl tam také opravdu hodně malinkých brouků, snad chvostoskoků. Vždy nám jich několik stovek nalezlo do věcí, ale zdá se, že jsme si je domů nepřivezli.