Radka M.

Skóre Bezkempu: 114

Hodnocení od majitelů:

Počet navštívených pozemků: 7
Počet půjčených vozů: 02.7 - 4.7.2022 Lukáš říká:

Vše v pořádku, moc díky
17.6 - 19.6.2022 Jan říká:

Super kempaři. Pohodoví lidé a krásný milý pejsek.
Všem můžeme jenom doporučit.🙂
3.6 - 5.6.2022 Václav říká:

Začínající bezkempař s domácím mazlíčkem, během pobytu pes běhal volně a nebylo to příjemné zejména nám jako majitelům pozemku ani našim zvířatům.
12.8 - 14.8.2022 Roman
29.7 - 30.7.2022 Karel


Louka s lesem s výhledem na lužní lesy Polabí
12.8 - 14.8.2022 Radka říká:
Vše v naprostém pořádku a dle popisu pozemku. Akorát místo zajíce jsme měli za spolubydlícího srnečka :-). Chtěli jsme utéct z města do klidu přírody a to se skvěle vydařilo. Místo dostatečně vzdálené od obyvatel vesnice, soukromí zaručeno, ale není to zapomenutá samota. Klidné místo, pokud ale někomu vadí vlak a cinkání šraněk, tak tomu se zde nevyhnete. My si ale zvykli a nevadilo nám to. Pan majitel nás přijel přivítat, řekl pár rad a pravidel a doporučil výlety i s mapkami a letáčky, super! K nalezené hračce jsme přidali dílek puzzle a další autíčko :-), čekají na dětské návštěvníky u ohniště.
Pronájem pozemku u Mušovských jezer
29.7 - 30.7.2022 Radka říká:
Strávili jsme jednu noc na cestě ze zahraničí, vše dle očekávání. Navigace nás navedla k domu pana majitele, příjezd na zahradu je ale jen o kousek dal za domem. Pan majitel byl na telefonu a ihned nas odnavigoval, ochotně pomohl, díky.
Dolní Morava - V Zátiší
4.7 - 6.7.2022 Radka říká:
Moc hezky kemp (neprekvapilo nas, v informacich o pozemku je informace, ze nejde vyhradne o bezkemp), plne obsazeny, ale i tak jsme meli dost prostoru, klidu. Vyhovoval nam pozemek na horni terase vysterkovane stani na travnatem kopci nad stany. Socialni zarizeni hezke, sprchy funkcni, nove. Voda a elektrina primo u placu. U vjezdu do kempu stanek s obcerstvenim, nenavstivili jsme, ale byl otevren cely den. Majitele velmi prijemni, k dispozici kdykoliv jsme potrebovali. Byli jsme se psem, nebyl problem.
Ubytování v Levandulových polích
2.7 - 4.7.2022 Radka říká:
Krasne misto pro relax. Pres den jsme vyletovali ale od sesti vecer do deviti rano zde byl opravdu klid, a to i nyni v sezone, kdy jezdi lidi za rozkvetlymi levandulemi. Vsichni ze statku byli velmi pratelsti a mili. Vse v naprostem poradku.
Pozemek u přehrady Rozkoš.
17.6 - 19.6.2022 Radka říká:
Skvělé místo, velký rozlehlý pozemek, posádky mohou parkovat od sebe velmi vzdáleně, neruší se, budníky na elektřinu velmi vhodně umístěné. Byl zde klid (večer, v noci a ráno až tak velký, že jsme byli jediní co byli slyšet :-), přes den kolem pozemku jezdí cyklisti, pozemek je celý oplocený a podél oplocení je vyšší tráva/porost což zajišťuje soukromí od chodců/cyklistů na cyklostezce, pozemek má vchod na obou stranách- na jedné straně vjezd z příjezdové silnice, na druhé straně východ na cyklo/pěší stezku kolem Rozkoše. Bezpečné místo pro děti, které si jezdily po stezce tam a zpět samy, kousek od pozemku bylo hřiště na míčové hry. Dobrá poloha na cyklovýlety, jeli jsme do Skalice a po naučné stezce dál do Babiččina údolí. Na doporučení pana majitele jsme se šli koupat na dělící hráz, navíc o kousek dál jsme našli menší plážičku se stínem a hezkým vstupem do vody. Všude bylo hodně rybářů :-) Pan majitel byl moc milý, poradil i tipy kam vyrazit nyní nebo třeba při naší příští návštěvě tohoto pozemku, a my se moc rádi vrátíme. Tábořiště bylo posekané, uklizené, s ohništěm. Bylo nám tu skvěle.
Kersko - Samota na okraji Kerského lesa, ZOO koutek - vhodné pro děti, cyklostezky, 25 km od Prahy
3.6 - 5.6.2022 Radka říká:
Místo odpovídalo fotografiím, velké soukromí, majitelka velmi ochotná a milá, ráno byla jako pozornost buchta - top. Je slyšet dálnice, která je blízko.