Vyhledávání pozemku

Kategorie

Pozemky

Nalezená lokalita:

zobrazit na mapě

Pozemky v lokalitě:

Jitka B.

Skóre Bezkempu: 101

Hodnocení od majitelů:

Počet navštívených pozemků: 6
Počet půjčených vozů: 02.9 - 4.9.2022 Jiří říká:

Sympatický pár,absolutně bez problému a připomínek. Rád je přivítám i příště
1.7 - 6.7.2022 Jan říká:

OK, čisto, klid, pořádek, můžeme doporučit.
4.6 - 5.6.2022 Petr říká:

Vše v pořádku, bez problémů.
7.8 - 8.8.2022 Jaroslav
6.8 - 7.8.2022 Jaroslav


Les u jezera
2.9 - 4.9.2022 Jitka říká:
Tak začněme tím pozitivním. Pan majitel je fajn, ochotně na nás čekal na pozemku, kde má zázemí, než jsme dorazili. Jezero je také fajn, dostupné po schůdcích, které pan majitel instaloval. Horší to je s parkovacími místy. Na to nám doporučené jsme raději s naším 3,5 t vozem vůbec nezajížděli a zůstali jsme jednu noc stát na cestě, neb při pokusu o otočení přes jiné volné stání jsme předními koly zapadli do písku a jen taktak jsme se z toho vyhrabali ( viz. foto) . Stání jsou asi 50 m od rušné silnice, která se tedy v noci ztišila, ale vlaky za ní vytrvale jezdily celou noc. Je to frekventovaný koridor. Ráno jsme se tedy přesunuli jinam, i když jsme měli zaplacené dvě noci. Jako bonus jsme ještě vysbírali střepy, které se všude válely. Nedaleký kemp Semín byl v pohodě.
Louka u lesa cca 300 m od zástavby.
7.8 - 8.8.2022 Jitka říká:
Druhá noc našeho prodlouženého pobytu byla absolutně tichá a na pozemku jsme zůstali úplně sami, paráda.
Louka u lesa cca 300 m od zástavby.
6.8 - 7.8.2022 Jitka říká:
Krásné rozlehlé místo s výborným příjezdem a spoustou cyklotras v okolí. Pozemek byl perfektně posekaný a připravený. Měli jsme sice smůlu na povolenou techno party v obci, která trvala do 2 ráno a byla dost slyšet, ale to rozhodně není chyba pozemku , ani majitele , jen by bylo super o tom vědět dopředu. Každopádně místo je tak pěkné, že ani tato chybička mu neubrala srdíčko z hodnocení. Moc se nám líbilo a rádi zase přijedeme.
Přírodní louka nedaleko lomu
6.7 - 8.7.2022 Jitka říká:
Krásné místo o které se majitelé vzorně starají, mátový čaj z bylinek potěšil a kadibudku jsme sice nevyužili, ale alespoň vyfotili pro ostatní. V noci klid, takže za nás bez chybičky.
Pozemek s vinným sklepem
1.7 - 6.7.2022 Jitka říká:
Hezké, klidné místo se skvělým zázemím, jen špatným přístupem pro velká auta, ale dali jsme to jen taktak s naším 7m dlouhým a 2,32 širokým obytňákem. Takže velká spokojenost :)
Pozemek na samotě v blízkosti Brd
4.6 - 5.6.2022 Jitka říká:
Hezké místo s perfektně posekanou trávou, vlaky nevadily, lehké techno z dáli v noci bylo slyšet, ale skončili přijatelně, takže jsme se v noci dobře vyspali. Škoda ale, že jsme spali ve svém voze, protože nejhezčí z celého místa byla připravená, vysekaná hnízda pro stany v hájku na protějším svahu. Těm, kdo chtějí stanovat v přírodě a přitom v soukromí rozhodně doporučujeme.
Děkujeme za vše Jitka a Bohouš