Vyhledávání pozemku

Kategorie

Pozemky

Nalezená lokalita:

zobrazit na mapě

Pozemky v lokalitě:

Adéla J.

Skóre Bezkempu: 70

Hodnocení od majitelů:

Počet navštívených pozemků: 5
Počet půjčených vozů: 018.8 - 19.8.2022 Dana říká:

Vše v naprostém pořádku, děkujeme za návštěvu :-)
21.8 - 22.8.2022 Jindřich
2.9 - 3.9.2021 Jan


Louka pod hradem Trosky - Český Ráj
19.8 - 20.8.2022 Adéla říká:
Moc pěkné místo přímo pod Troskami. Velmi ochotný pan majitel, který nás přišel pozdravit, včetně jeho tatínka, který nám přišel po celovečerním dešti na pomoc, kdybychom náhodou nemohli vyjet z pozemku. Ale i s velkým autem šlo vše bez problémů. Pobyt jsme si o jednu noc prodlužovali, protože místo je to opravdu krásné. V dosahu turistických tras, za rohem hospůdka a menší potraviny. Na pozemku pitná voda, skvělá kadibudka :-) a za příplatek elektřina.
Děkujeme, rádi se někdy vrátíme
BezKemp Hacienda- Brána do Českého Švýcarska
21.8 - 22.8.2022 Adéla říká:
Ráno jsme si našli tohle krásné místo obklopené koňmi, do pár minut přišlo potvrzení, odpoledne jsme již byli na místě, s majitelem jsme se nesetkali. Vše perfektně popsané, orientovat se dá i podle fotografií. Na dosah wc s venkovní sprchou, naprosto luxusní záležitost, ledová voda, takže jsme se celá rodina včetně našich malých dětí otužili a navíc pro děti to byl zážitek o kterém mluví ještě teď :-). Krásné místo, jen jde trochu slyšet blízká silnice, ale to nám v autě příliš nevadilo.
Děkujeme, jednoznačně doporučujeme :-)
Odpočinková louka v ráji
18.8 - 19.8.2022 Adéla říká:
Naprostý klid, přepychová kadibudka :-). Podle navigace a fotek jsme pozemek bez problémů našli. Paní majitelka nás přišla pozdravit a zeptat se, jestli něco nepotřebujeme. Na pozemku je k dispozice voda, ale bohužel díky suchům tekla vždy jen chviličku, to nám ale nevadilo, protože jsme měli k dispozici svoji. Ale jinak bylo vše v naprostém pořádku a pokud chcete klidné spaní s nádherným výhledem, můžeme jedině doporučit.