Vyhledávání pozemku

Kategorie

Pozemky

Nalezená lokalita:

zobrazit na mapě

Pozemky v lokalitě:

Štěpán M.

Skóre Bezkempu: 106

Odznaky bezkempaře:


Hodnocení od majitelů:

Počet navštívených pozemků: 4
Počet půjčených vozů: 022.6 - 27.6.2022 Petra říká:

Absolutně doporučujeme, serióznost!
9.8 - 12.8.2020 Martin


Karavan, samota, wellness s lux. zahradní koupelnou...
22.6 - 27.6.2022 Štěpán říká:
Krásné prostředí přímo v CHKO Beskydy. Tento karavan k pronájmu stojí na kraji pečlivě udržovaného pozemku, poblíž 2 "stellplatzů". Celý areál je v podstatě luxusní mini-kemp, zřízený na velkém pozemku architektonicky zajímavého apartmánového domu (myslím, že jsou tam 3 apartmány k pronájmu), to vše s komfortem i dostatečným soukromím. V plném obsazení se sice s ostatními hosty budete potkávat (u bazénu, u koupelny nebo letní kuchyně), ale my jsme měli štěstí na fajn lidi a většinu času jsme navíc trávili na výletech v okolní přírodě. A pokud chcete, zůstanete si sami u karavanu, kde je i gril jen pro tento karavan a ostatní hosty v podstatě nevidíte. Karavan samotný je skvěle udržovaný a plně vybavený. Už dlouho se nám se synem tak dobře nespalo :) Majitel je fajn chlap.
Skalní obydlí
22.8 - 25.8.2021 Štěpán říká:
Fajn místo, s nádechem historie. Odpovídá popisu. Spali jsme se synem ve stanu, v jeskyni bylo (logicky) ještě více chladno. Kolem krásná krajina, hospoda pod kopcem s příjemným majitelem, ale nespoléhat na ni s jídlem. Lokace uvádí 2 rezervace, to si popravdě představit nedovedu. Vrátíme se.
Zámeček Skrytín - oáza klidu
9.8 - 12.8.2020 Štěpán říká:
Krásné klidné, tiché místo, byl jsem tam s 2 dětmi a stanem. I za plného obsazení dostatečné soukromí. Pan majitel vstřícný, ochotný a s plány na další rozvoj místa do budoucna. Nelze než doporučit (počítat se samozřejmě musí s brzkým budíčkem od ovcí).
Tiny House u Sýkorek
11.8 - 13.8.2019 Štěpán říká:
Hezké a klidné místo. Byli jsme tu se synem jen 2 noci, ale i krátký pobyt jsme si užili. Jediné, co chybělo v popisu byla zvědavá kráva, která nás pravidelně navštěvovala :-)