Vyhledávání pozemku

Žádný pozemek nenalezen. Prohlédnout celou nabídku
Zavřít
Prohlédnout celou nabídku
Zavřít

Naďa N.

Skóre Bezkempu: 46

Hodnocení od majitelů:

Počet navštívených pozemků: 35.7 - 6.7. Pavel říká:

Návštěva proběhla v pořádku, hosty jsem ráno již nezastihl, ale pozemek zůstal v čistotě a pořádku. Děkuji


Stanování nad Pálavou
5.7 - 6.7. Naďa říká:
Plácek s krásným výhledem. Tiché místo. Před příjezdem jsme meli nachystanou vodu a dřevo na oheň. Sešli jsme se tam nakonec 3 stany a 2 psi, coz je urcite maximum, je to maličký plácek a doporučuji si toto ohlídat. Jako výchozí bod, jen na přespání, je to perfektní.
Muzeum Bystřice pod Lopeníkem
4.7 - 5.7. Naďa říká:
Krásné místo v soukromí. Správce je skvělý hostitel, ještě před příjezdem jsme měli rozdělaný oheň a prostor byl nachystán tak, abychom se cítili dobře. Měli jsme to i s prohlídkou muzea, pokud se zajímáte o mistni kulturu, je správce váš člověk, v muzeu je v případě zájmu i moznost promítání dokumentů. Super jako výchozí turistický bod. Ve stodole bydlí vlaštovky, kterym se noční nocleznici nelíbí, hluk aut ze silnice je celkem velký.
Pozemek u lesa
10.8 - 12.8. Naďa říká:
Krásné místo, hned u lesa a u modré turistické stezky. Skvělý flexibilní přístup majitelky. Měkká půda pro stan. Pančák pravda uz zelenej a smradlavej, ale stejne krásnej. Studánka kousek od místa, nádherně čistá a potůček protékající pozemkem je super lednička )). Na druhý den už nás místní zdravili a chodila k nám zvědavá místní psiska :D. Doporučuju výlet na rozhlednu Mařenka.