Vyhledávání pozemku

Kategorie

Pozemky

Nalezená lokalita:

zobrazit na mapě

Pozemky v lokalitě:

Tomáš B.

Skóre Bezkempu: 131

Odznaky bezkempaře:


Hodnocení od majitelů:

Počet navštívených pozemků: 6
Počet půjčených vozů: 020.7 - 21.7.2022 Miroslav říká:

Supr návštěva tatínka, dědy a dvou dětí, vše ok :-)
2.7 - 3.7.2022 Jiří říká:

Děkujeme za návštevu!


Za humny Wohlmannova statku
22.7 - 23.7.2022 Tomáš říká:
Na pozemku se nám moc líbilo děti byly nadšene z velkého statku, zvířat a jeho okolí, které mohly prozkoumat. Skvělé zázemí a to i v případě špatného počasí. Mili a vstřícní "obyvatelé" všem doporučuji.
Skaličky pod Čertovou zdí
5.7 - 6.7.2022 Tomáš říká:
Měli jsme trochu problém dle popisu místo najít, ale nějak jsme si poradili :D Místo je velmi zajímavé a hlavně prakticky na samotě. Trochu nás překvapila kaskáda tří jezírek o kterých jsme nevěděli a z foto taky nebylo zřejmé - měli jsme s sebou cca 8 dětí do 6let nicméně si jich díky jejich vyšší pozici u příjezdové cesty a valům kolem jezírek nevšimli respektive druhý den 5min před odjezdem si všimlo první dítě, takže dobrý. Pobyt jsme si užili a vše bylo v pořádku. Super byla hromada dřeva na místě a piknikové stoly. Hádám že při větších deštích bude pozemek dosti podmáčený na některých místech.
Tichá louka u lesa - ohniště se dřevem
2.7 - 3.7.2022 Tomáš říká:
Ihned po příjezdu mě mile překvapilo, že posekaný byl úplně celý pozemek a ne jen část, takže občas byly i chvilky kdy jsme těch pěti dětech, co jsme měli s sebou, nevěděli :) a to byl teprve klid. Velmi jsme ocenili kohoutek s vodou. moc se nám zde líbilo a pokud se poštěstí letos si to ještě zopakujeme. Na pozemku jsme byli osobními auty s karavany či obytnými vozy to bude chtít při vjezdu trochu umu :) toto místo velmi doporučuji.
Louka V srdci Českého ráje
13.5 - 14.5.2022 Tomáš říká:
Moc hezké místo, vše připraveno, místo čerstvě posekáno a dostatek suchého dřeva. Na místě se nám moc líbilo a s dětmi jsme si to užili. Určitě někdy přijedeme zase.
Louka u Singltreku
13.8 - 14.8.2021 Tomáš říká:
Všechno bylo v pořádku. Stanování jsme si s dětma užili. Louka úplně super, klid a pohodička.